Konsultacijos

Gegužės 12 d.

Geras laikas rūpintis augalais, ypač žydinčiomis gėlėmis bei krūmais, jei tik kaprizinga gamta tai leis. Jei gamta neleis, užsiimkite spintomis, pats laikas parduoti nenešiojamą garderobą. Tinka ieškotis darbo, gal labiau jei dabar jo neturite, o ne keisti į naują. Skirkite daugiau dėmesio šuniui, ypač mažiems šuniukams, prižiūrėkite, kad jis nesugalvotų paragauti, kokio nuodingo augalo.
Geras laikas praktikuotis taro.
Nėr dar tai labai geras laikas, jis ir toliau gali atnešti daugybę problemų.

Ryškesnė diena Avinui, kuris skųsis gyvenimu, bet bus dėkingas jį išklausiusiems.  Tiesa, jis ne tik skųsis, jis dar ir sunkiai dirbs, kad jį smerkusios „kalės“ pamatytų kaip klydo. Avinas galvos, kad visi jam pavydi puikios išvaizdos. Jam pačiam tokie jausmai kaip pavydas nebus būdingi. O ko pavydėt kai ir taip esi puikus?Ožiaragis darysis įkyrus tarsi per ilgai užsibuvęs svečias.

Saulė keliauja Jaučio ženklu ir po savaitės jau pereis į Dvynius. Mėnulis Ožiaragyje ir sudarys keletą gerų aspektų. Naktį jis sudarys aspektą su Neptūnu, todėl galimi keisti, fantastiniai sapnai, savyje talpinantys koduotą žinutę. Jei ieškote kažkokio atsakymo, pabandykite įsiklausyti į savo sapną. Beje, kalbant apie žinias, suvokimą, turėkite omenyje, kad jos pas mus ateina po mažytį gabalėlį. Neįmanoma iškart sužinoti visko, todėl žengdami dvasingumo keliu jūs turite rinkti tuos trupinėlius, dėlioti juos į visumą ir vieną dieną savaime prieš jus nušvis didingas paveikslas.
Merkurijus sudaro neigiamą aspektą su Marsu, todėl šiandien prieš kalbant reikia pagalvoti du kartus. Taip pat ir skelbiant kažką socialiniuose tinkluose. Kalbos atžvilgiu būsite pernelyg impulsyvūs,skubėsite su išvadomis prieš tai nesusipažinę su faktais. Be to Merkurijus pereina į Dvynių ženklą, kuriame jis ženklo valdovas, kitaip tariant bus tikrai stiprioje padėtyje. Kol jis ten bus, daugės diskusijų, žmonės bus linkę sakyti teisybę ar bent tai, kuo jie patys tiki. O svarbiausias įvykis – artėjantis retrogradinių planetų paradas. Marsas poryt pereis į Žuvų ženklą, o dar šiek tiek vėliau Venera ir Jupiteris taps retrogradiniais.

Valgyti šiandien reikia kukliau, todėl vietoj mėsos išsikepkite tarkim cukinijų pyragą. Išsitraukite konservuotų daržovių atsargas.
Pabūkite gamtoje, nepatingėkite išvažiuoti toliau nuo miesto, net jei oras ne koks. O jei liksite namuose, užsiimkite ramia buitimi, pavyzdžiui, pasisiūkite prijuostę. Arba jei ją nešioti per daug senamadiška, pasiūkite prijuostę mamą. Nepamirškite, kad Uranas Jautyje reikalauja mus grįžti prie senojo gyvenimo būdo – namų, gamtos, šeimos, buities. Kuo stipriau šių taisyklių laikysitės, tuo mažiau jis jus per jėgą spaus.
Gerų darbų 🙂

Eiti prie įrankių juostos