Konsultacijos

[:lt]Gegužės 12 d. [:]

[:lt]Netinkama diena teisiniams reikalams tvarkyti. Pasistenkite nekonfliktuoti, nuoširdžiai dėkokite. Tokią dieną žmonės persvarsto savo autoritetus. Todėl tai aktualus laikas politikams, šiandien jiems rekomenduotina ypač pasistengti.

Tokią dieną reikia ramiai leisti gamtoje, stebėti bites. Žodžiu, būti pasyviai. Būti pasyviai galima ne tik laukinėje gamtoje, galima ir savo kieme ant minkštasuolio prie kompiuterio gulėti. Tiesiog tai didelio tingėjimo diena.
Taip pat tai gera diena vyrams spręsti savo psichologines problemas, apskritai visiems tai tinkama diena tvarkyti savo dvasinę sveikatą, ja rūpintis. Tai ir gera diena finansiniams reikalams tvarkyti. Gal netgi reikėtų jais užsiimti, siekiant išvengti problemų ateityje. Taip pat geras laikas mokytis astrologijos.
Visumoje tai visai nebloga diena, gali net kažkokia svajonė išsipildyti. Tiesiog tai lėta diena, kurioje reikia tiesiog būti ir tiek. Negalvoti apie ateitį. Tai laikas save lepinti ir savimi rūpintis, dirbti su savo vidumi. Peržiūrėti ir įvertinti savo dabartį, apmąstyti kas neleidžia jums eiti į priekį, ko jums jūsų gyvenime nebereikia. Šiandien laikas įsiklausyti į savo intuiciją. Kitaip tariant tai ir egoizmo diena, kuomet reikia pasirūpinti geriausiu savo gyvenimo projektu – pačiu savimi. Beje, šiandien natūraliai gali kažkas pasibaigt. Gal tai nebus malonu, gal tai bus netikėta, bet tai reikėtų priimti kaip ženklą.

Primenu, kad ketvirtadienį Jupiteris pereis į Žuvų ženklą. Gali atrodyti kaip čia taip yra, juk Ožiaragyje jis buvo visą amžinybę, o per Vandenį pralėkė kaip vėjas. Na yra kaip yra, kartais taip nutinka. Bet kaip jau ir minėjau, į Vandenio ženklą jis dar sugrįš per retrogradinį judėjimą. Tačiau iki liepos pabaigos jis bus Žuvyse. Šiame ženkle jau senokai sėdi ir ženklo valdovas Neptūnas. Ką gi, atrodo kuriam laikui bažnyčia atgaus savo prarandančias pozicijas…..tiesa, tik iki Saturnas tolimesnėje ateityje irgi pasieks Žuvų ženklą. Kaip ten bebūtų, dar ir su Marsu Vėžyje mūsų laukia emocijų vandenynai. Bet kol kas frontą laiko Urano – Marso teigiamas aspektas ir tai vis dar didesnio ryžto ir geresnės nuotaikos diena. Taip pat šiuo metu mes turime gražų Merkurijaus – Saturno aspektą, tikrai puikų Saulės – Neptūno aspektą. Mėnulis Jaučio ženkle, bet pavakaryje pereis į Dvynių, kur irgi nemažas aktyvumas dėl Merkurijaus ir Veneros. Bet kokiu atveju jūsų laukia įdomus mėnuo. Gegužės 26 d. sulauksime Mėnulio užtemimo – vadinamos kruvinosios pilnaties. O birželio 10 d. sulauksime Saulės užtemimo. Bet apie viską kai laikas priartės. Kol kas pasidžiaukime tuo, ką turime. Ne tik danguje, bet ir žmogaus gyvenime nuolatos viskas keičiasi. To žmogaus, kuris gyveno prieš dvidešimt metų seniai nebėra. Dabar yra kitas žmogus. Neįmanoma likti tokiu pačiu kai lipdei savo sudaužytą širdį, neįmanoma likti tokiu pačiu po eilės nusivylimų, neįmanoma likti tokiu pačiu po išgyventų tragedijų. Žmogaus gyvenimas labai sunkus, tačiau kartais ir jam kaip drugeliui išaušta viena vasaros diena. Žmogiškoji siela – vienišas keliautojas per gyvenimus, išvargintas negandų, bet kaip brangiausią turtą su savimi besinešantis viltį ir tikėjimą apie amžiną begalinę meilę. Jis kaip drugelis skrenda į liepsną ir sudega joje iš tikėjimo, kad taip ryškiai gali šviesti tik meilė. Jis tas keliautojas, kopiantis į kalną Biliūno žiburio link. Vieną dieną kažkuri šių sielų pasieks žiburį ir atneš šviesą į šį tamsų pasaulį, bet iki tol dar daug daug narsuolių akmenimis pavirs….

https://www.youtube.com/watch?v=OXFo9QeCGSE[:]

Eiti prie įrankių juostos