Konsultacijos

Gegužės 10 d.

Visų pirma apie naują paslaugą. Apie gimtadienio prognozių keitimą jau rašiau daugybę kartų ir tai viena populiariausių mano paslaugų. To pasekoje dažnas nuolatinis keliautojas ėmė prašyti ir atostogų krypties parinkimo. Taigi aš nusprendžiau nuo šiol teikti naują paslaugą. Principas labai paprastas – metinė prognozė žmogaus gyvenime keičiasi kartą į metus. Kadangi tai dangaus kūnų padėčių tą akimirką kai Saulė atsiduria analogiškoje padėtyje kurioje buvo žmogaus gimimo akimirką ir ir geografinių koordinačių santykis, kuriose žmogus yra tą akimirką – tą santykį galima keisti, keičiant geografines koordinates. Tai ir vadinama prognozės keitimu. Tačiau dar galimi smulkesni keitimai – mėnesio prognozės. Tai reiškia, kad kiekvieno žmogaus metuose yra 13 dienų (astrologinis mėnuo trunka 28 d.), kuriomis irgi galimas prognozės keitimas, t.y. mėnesio prognozės keitimas. Be abejo, nesiūlau važinėti kas mėnesį. Manau, kad vienetai žmonių, kurie gali sau tai leisti. Tačiau jei planuojate atostogas ir nesate tikri, kur čia dabar nuvažiuoti, galima ta pačia proga ir gyvenimą sau šiek tiek pasisaldinti mėnesio prognozės keitimu. Dėl paslaugos užsakymo kreiptis: rozmarino.horoskopai@gmail.com . Procesas vyksta taip – jūs nurodote, kada norėtumėte atostogauti (termino galimos ribos turi būti ne trumpesnės nei 30 dienų), aš pasakau, kuri to mėnesio diena bus svarbi, tiksliau kurią dieną reikia būti kelionėje. Atostogauti ir keliauti jūs galite neribotą laiką, esmė, kad konkrečioje vietoje būtumėte tą vieną konkrečią dieną. Na ir aš surandu šalį, miestą, kuriame praleidus tą dieną jūsų mėnesio prognozė pagerės. Be abejo, galima įvardinti savo norimas kelionės vietas ir aš patikrinsiu ar jos tinka, tik negaliu garantuoti kad tiks būtent tos. Dėl paslaugos rekomenduoju kreiptis iš anksto, dar nerezervavus darbe konkrečios atostogų datos, kad galima būtų patikrinti keletą mėnesių jau vien todėl, kad kartais keitimas įmanomas tik vykstant toli ir geriau turėti alternatyvas. Paslaugos kaina 30 eurų, jos nereikia laukti tradicinėje eilėje, parenkama per vieną dieną nuo apmokėjimo, su sąlyga, kad nėra susidariusi užsakymų eilė šiai paslaugai.

Na o dabar pereikime prie šios dienos ir šio savaitgalio. Visų pirma tai laikas, kuomet reikia labiau rūpintis sveikata, užsiimti profilaktika, pavyzdžiui, skiepytis. Taip pat reikėtų susilaikyti nuo sporto, nes šiuo metu yra padidinta traumų rizika. Apskritai šiuo metu reikia spręsti sveikatos klausimus, ypatingai jei juntate kažkokius simptomus. Nenumokite ranka ir neatidėkite sveikatos problemų „vėliau“. 

O šiaip savaitgalis nusimato visai neblogas, daugelis džiaugsis gera nuotaika. Siūlyčiau tik labai pinigų nemėtyti, nes noras bus, o vėliau gali sekti kur kas sausesnis periodas, nors dabar taip ir neatrodys. Nors ir neblogas laikas, tačiau pramogoms stambiu mastu jis tikrai nėra tinkamas. Didelės linksmybės gali baigtis didelėmis problemomis. Geriausia šias dienas leisti gamtoje, tarp medžių. Šiuo metu ypatinga jėga pasižymi gluosniai, todėl tinkamas laikas apsikabinti šį medį ir pasisemti energijos iš jo. Apskritai medžiai ir buvimas tarp jų dabar veiks gydančiai ir valančiai. Apskritai tai geras laikas ezoterikos studijoms, gilinti suvokimą. Besimokantiems siūlyčiau šiuo metu susitelkti ties vibracijų, sinchronizacijų studijomis. Šiuo metu bus lengviau tai suvokti. Aš, deja, šiai dienai jau esu labai pavargusi nuo sunkios savaitės darbų ir šį kartą išmintimi nepasidalinsiu. Vis tik geri laikai turi ir didelį minusą tame, kad noro dirbti, stengtis bei tobulėti taip pat lieka mažiau 🙂 Žmogus jau tokia būtybė – ieškoti atsakymų eina kuomet nebepakeliama slegiamos naštos, o gerai gyvendamas jis linkęs skęsti materijos siūlomuose malonumuose 🙂
Gero savaitgalio 🙂

Eiti prie įrankių juostos