Konsultacijos

[:lt]Gegužės 10 d.[:]

[:lt]Pradedam naują savaitę neteisybės diena. Tokią dieną triumfuoja žmonės, kurie visai nenusipelno teisingumo. Labiausiai tai nepalanki diena teisiniams reikalams.
Taip pat tai nėra gera dienai sveikatai, galimos alerginės reakcijos, stiprus šalutinis poveikis į medikamentus, medicinines procedūras. Taip pat tokią dieną didesnė tikimybė smurto moterų atžvilgiu.
Sunku bus mokytis, labiau norėsis tinginiauti ir pramogauti. Šiuo metu atrodys, kad džiaugsmą galėtų suteikti leidžiami pinigai, bet tai bus tik iliuzija. Venera sudaro neigiamą aspektą su Jupiteriu ir tai didina materialių malonumų poreikį, bet šiuo metu ištaškius pinigus apims tik sunkios moralinės pagirios. Tai prasta diena ir meilės santykiams bei santuokai. Jei šiandien jausitės blogai, neklauskite savęs, už ką man tai, klauskite savęs, ko gyvenimas mane bando šia situacija išmokyti. Pasistenkite būti jautresni kitiems, šiandien emociškai pakankamai sunki diena. Ypač žmonėms, kurie jau ir taip turi problemų, kovoja su savo vidiniais demonais. Juk pagalvokite patys, jei dega kažkieno namas, jūs streso apimtiems šeimininkams neaiškinsite, kad jie turi į situaciją žvelgti filosofiškai, o padėsite namą gesinti, ar ne? Taip ir su vidinėmis traumomis, tai tarsi sielos namo gaisras (ne veltui ir sapnuose nama simbolizuoja pati žmogų), todėl būkite pakantūs, nemokykite kitų kaip jiems reaguoti į jų tragedijas. Nepamirškite, kiekvienam savas skausmas yra didžiausias.

Tokią dieną daugiau dėmesio skirkite vaikams ir šunims. Jie bus pažeidžiamiausi. Geriausia laisvu laiku išeiti visiems ramiai pasivaikščioti. Jei yra galimybė, pabūti kažkur prie ežero, laužą užsikurti. Tiesa, manau, mano skaitytojai visi žino, kad laužai kurenami gali būti tik tam skirtose laužavietėse, o ne kur nori.
Tokią dieną žmogų traukia nepasiekiami ir nepažinti toliai, tai kas anapus, kitos planetos, kiti pasauliai, mistika. Tai gera diena burtis taro, astrologijai, psichologijos ir ezoterikos studijoms, savianalizei.
Lengvos savaitės 🙂

https://www.instagram.com/p/COnbpHNHWMu/[:]

Eiti prie įrankių juostos