Konsultacijos

Birželio 5 – 7 d.

Savaitgalis!!! Geras laikas pirkti kilnojamą būstą, pavyzdžiui, namelį ant ratų ar tiesiog mobilų namelį. Taip pat geras laikas statyti pečių lauke, o jei tokį jau turite, pasidovanokite sau poilsį su kepama mėsa ar rūkoma žuvimi. Tiesa, kadangi einame į pilnatį ir užtemimą tai prieš poilsį susitvarkykite kambarius. Arba važiuokite prie jūros. Na bent vienai dienai pasivaikščioti po Palangą.
Geras laikas keisti specialybę.

Nelabai geras laikas meilei, šiuo metu santykiai gali baigtis netgi turto niokojimu. Ypač nauji santykiai. Čia toks laikas kai iš pykčio žmogui susisuka protas ir jis gali tarkim jūsų namą ar ką padegti. Taip pat tai nėra geras laikas ieškotis darbo. Na nebent tai darote užsienyje.

Jautis, Ožiaragis ir Vėžys nenorės bendrauti, išvis nenorės būti tarp žmonių. Gali būti, kad vis tiek teks. Na jie bent jau stengsis…Skorpionas bus blogas ir karingas. Ypač moterys.

Saulė keliauja Dvynių ženklu. Mėnulis keliauja Šaulio ženklu, sekmadienį pereis į Ožiaragį. Šiąnakt jis sudarys teigiamą aspektą su Saturnu. Tai balansas, atsakomybė, einamų reikalų pergalvojimas, persvarstymas. Na bet vargu ar pajausite, juk tuo metu miegosime. Sunkiausias bus šiandienos vakaras, kuomet įvyks Mėnulio pilnatis ir jis dar sudarys neigiamą aspektą su Marsu. Lyg to būtų maža, dar vyks ir Mėnulio užtemimas. Šiaip jau sunkiausias šis laikas yra JAV, ne Lietuvai. Kai jos „gimė“, Plutonas buvo Ožiaragio ženkle, todėl tai vadinamasis „return“ ciklas arba kitaip tariant Plutono sugrįžimas. Sakysite, o kada gimė Lietuva? Na čia sunku pasakyti. Yra žinomi tik metai, kada ji buvo pirmą kartą paminėta. Bet faktas kad egzistuoti ji pradėjo kur kas anksčiau. Tačiau būtent tame yra esmė, kodėl vienos šalis vienais laikais gyvena geriau ir lengviau, o kitos žlunga.  Tačiau grįžtant prie šiandienos, norėčiau palinkėti tiek šiandien, tiek sekančias savaitgalio dienas būti stipriems kaip medžiai – stovėti tvirtai, nesustoti augti, suvokti, ką atėjo laikas paleisti. Medžiai juk kiekvieną rudenį numeta nebereikalingus lapus. Būkite tarp medžių.  Jie visada pasiruošę palengvinti žmogui gyvenimą. Nepamirškite, kad šios dienos yra tinkamas laikas augti ir mokytis, ypatingai bendrumo su kitais, gerumo, meilės, todėl jei kepsite šašlykus, pasikvieskite ir kaimynus. Net jei jie jums nelabai.

Ir pabaigai dar norėčiau pridurti prie vakarykštės temos, kuri sukėlė keleto žmonių pasipiktinimą. Aš neteigiu, kad pasaulis yra tobulas. Jokiais būdais to neteigiu. Jei jau visai atvirai tai aš jo net nemėgstu 😀 Jame daug dalykų, kurie man nepatinka. Ir tikrai labai daug žmonių yra nemąstanti minia, kuria lengvai manipuliuojama per TV, per įtakingus ir žymius žmones. Yra žmonės, kurie tai suvokia ir bando su sistema kovoti. Yra toks filmas, neminėsiu pavadinimo, nes negražu atskleisti turinį. Ten vyksta kova, maištas prieš šio pasaulio galinguosius. Galiausiai ta kova laimima ir lyrinis herojus „prisikasa prie boso“. O tada bosas sako, man buvo labai nuobodu, aš pakursčiau maištą, kad galėčiau pasilinksminti jus stebėdamas. Visos kovos prieš sistemą yra lygiai tokios pat beprasmiškos. Vienintelis dalykas, ką jūs galite padaryti – nešti naudą. Sau, savo šeimai, savo draugams, o gal dar platesniam ratui žmonių. Jūs galite auginti bites ir parduoti medų su magiškais gerumo prieskoniais. Kažkam pardavėjo šiluma tą vieną akimirką nušvies dieną ir gal tik to ir tereiks, kad jis gerumo užkratą paskleistų toliau. O kitas gali tapti gydytoju, atsidavusiu savo darbui mediku ir skleisti platų vilties ratą. Trečias gali tapti politiku ir iškovoti visuomenei naudingą teisės aktą. Ketvirtas gali parašyti knygą, kuri įkvėps daugelį. Nereikia jokių žygdarbių. Net ir šypsena be priežasties jau yra kažkas. Tik tokios kovos turi prasmę. Visos kitos yra kovos su vėjo malūnais.
Lengvos jums pilnaties ir šviesaus užtemimo!!! Ir nepamirškite, nesvarbu kur jūs dabar esate – aukso rūmuose, savartyne, kiaulidėje ar žydinčiuose soduose. Jūs apibrėžia ne vieta, kurioje jūs esate, o tai koks jūs esate. Ne veltui liaudis sako, kad auksas ir pelenuose žiba 🙂 Šypsokitės ir jūsų šypsena net dykynėje išaugins medį 🙂

Eiti prie įrankių juostos