Konsultacijos

Birželio 27 d.

Šiandien reikia tvarkyti finansinius reikalus. Tinka pasikliauti pirmuoju impulsu, staigia mintimi. Kaip tik eina paskutinės dienos apsispręsti dėl pensijų fondų, tai jei dar to nepadarėte, siūlau tą sprendimą priimti šiandien. Žinau, kad daugeliui visi šie dalykai prilygsta kosmosui, todėl norėčiau pasidalinti straipsniu, kuriame bent jau pakankamai aiškiai viskas išaiškinta. Auksinė taisyklė – tobulėti dvasiškai būtina, bet jei gyveni žemėje, materialius reikalus irgi reikia tvarkyti su tokiu pat prideramu dėmesiu. Kaip sakė pats išmintingiausias – Hermis Trismegistas – dvasia būk aukštai danguje, kojomis tvirtai stovėk ant žemės.

O šiaip diena nebloga, gali būti daug juoko, daug smagių pokalbių. 

Tokią dieną reikia papildomą dėmesį skirti gyvuliams, jei tokius auginate. Jiems diena gali būti sunkesnė. Net mano katinas šiandien įkrito į statomo pastato duobę, laimei labai baisiai rėkė ir spėjau ištraukti prieš prasidedant audrai. Nors katinas ir nepriskirtinas gyvulių kategorijai, vis tik veikimas matomai gali būti ir platesnis. 

Tai gera diena darbui, galite sulaukti dosnaus įvertinimo iš savo vadovo. Žinoma, tas galioja tikrai ne visiems. Ir jei į darbą seniai einate sukandęs dantis ir dirbate atbulomis rankomis tai tikrai neverta laukti Olimpo malonės, tačiau kai kurių laimės kūdikių pastangos gali būti netikėtai vainikuotos. 

Šiandien Merkurijus perėjo į Liūto ženklą. Jis ten bus iki liepos 19 dienos, kuomet vėl grįš į Vėžio ženklą, todėl šiomis savaitėmis sustiprės noras būti savimi, kalbėti atviriau, mažiau paisyti kitų nuomonės.

Tinkamas laikas keliauti po dykumas, akmenuotus kraštus, lankytis mistinėse vietose, susijusiose su akmenimis ir akmens dirbiniais. Gali natūraliai atsirasti susidomėjimas tokiais ir nekeliaujant. Pavyzdžiui, ar esate girdėję apie Al Naslaa akmenį? Tiesiog tokiu metu išauga trauka senovei, senovės civilizacijoms ir jų paliktiems objektams. Tai geras laikas tiek tokius objektus lankyti, tiek skaityti ar žiūrėti dokumentiką apie juos.

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/komentarai/e-naprys-kentesiu-iki-pensijos-be-5-proc-algos-o-mamai-patariau-grizt-i-sodra-500-1165368?utm_source=Facebook&utm_medium=post&utm_campaign=15min_Bir%C5%BEelis&fbclid=IwAR3K39-u0oaN8YQgNA8SR3G2QlWvWc7E309qN-KDSVvAu89IRwCjzVme_oc
Eiti prie įrankių juostos