Konsultacijos

Birželio 25 d.

Na kaip šventės? Danguje kol kas nieko labai naujo. Nepamirškite rūpintis gėlėmis. Dabar joms ypač reikia jūsų pagalbos ir dėmesio. Geras laikas reabilitacijai, kineziterapijai, tiek gydytis, tiek mokytis. Tai pakankamai taiki diena, tinka spręsti konfliktines situacijas, netgi ir teisinius santykius siekiant taikaus susitarimo. Apskritai reikia ramiai šiandien gyventi, nepersistengti, nelaužyti savęs. Skirkite daugiau dėmesio vaikams, nepalikite jų vienų, ypač vakare, ypač lauke. Skirkite daugiau dėmesio ir mylimoms katėms. Tinkamas laikas pertvarkyti namus, įsirenginėti naujas erdves, ypač miegamąjį ir darbo vietą.

Paskutinį pusmetį daug kalbame apie lėtasias planetas. Trumpai priminsiu, kokia kiekviena jų sritį atstovauja žmogaus asmeniniame horoskope. Jupiteris rodo, kuri žmogaus gyvenimo sritis sėkmingiausia, Saturnas – kurioje teks išmokti sunkiausias pamokas, Uranas – kuri sritis gyvenime visada bus nenuspėjama ir kupina netikėtumų, Neptūnas – tai ką jums bus sunkiausia suprasti, Plutonas – tai ta sritis, kurioje jums įmanoma pasiekti didžiausia įtakos galią. Žinoma, yra dar daugybė kitų faktorių, pavyzdžiui, ženklas, kuriame yra planeta. Tarkim pačios lėčiausios planetos, tokios kaip Plutonas neturi didelės svarbos ženklo atžvilgiu, nes tai kartos ženklas, ne pavienio individo, tačiau vis tiek jausis skirtumas tarp žmogaus, kuris tame pačiame būste turi Plutoną Šaulyje ir tarp to, kuris turi Skorpioną.

Saulė keliauja Vėžio ženklu, Mėnulis – Liūte. Kažko ypatingo nevyksta šiuo metu ir kol kas nevyks ir toliau. Artimiausi svarbesni įvykiai yra Mėnulio užtemimas liepos 5 d. ir pasibaigęs Mėnulio retrogradinis judėjimas liepos 12 d.  Aš apie tai dar rašysiu  kaip ir visada 🙂 O šiandien Venera baigia retrogradinį judėjimą ir vėl judės tiesiai. Tai gali lemti tokį gan stiprų atsipalaidavimo jausmą, kuomet žmonės puola bendrauti, keliauti, valgyti, gerti, leisti pinigus ir tai daro bent kažkiek be saiko. Na bet po ilgų karantino savaičių esame nusipelnę šiek tiek malonumų, todėl pasimėgaukite šiuo laiku maždaug iki liepos pabaigos…na tarkim iki Vėžio sezono pabaigos bent jau. Tai vis dar toks magiškas laikas, labiau tinkamas vyrams užsiimti dvasinėmis praktikomis, tačiau gali tiesiog nebūti noro. Tačiau galimos įvairios mistinės patirtys, ypač miškuose. Galimas kontaktas su nežemiškos kilmės būtybėmis ar sielomis. Galite rasti keistų akmenų. Tokį galima pasiimti sau kaip talismaną. Apskritai gerai veiktų buvimas gamtoje, šalia tekančio vandens, kalnuose.
Gero poilsio tiek kūnui, tiek sielai 🙂

Eiti prie įrankių juostos