Konsultacijos

Birželio 23 d.

Saturnas žingsniuoja paskutinius žingsnius Vandenyje. Tuoj jis sugrįš į Saturną ir mes sulauksime efekto „pavėluotas teisingumas“. Tokiu metu mus atsiveja praeities nuodėmės ir nusikaltimai. Jūs dar turite keletą dienų nuoširdžiai atgailai ir jų išpirkimui. Ir kalba čia eina tik apie realius dalykus, o ne ką jūs padarėte prieš 300 metų praeituose gyvenimuose. Praeiti gyvenimai yra nesvarbu. Juk logiškai mąstant neveltui tenka viską pamiršti gimstant? Jūsų propromočiutės nuodėmės irgi. Kiekvienas atsako už save. Bet pereinant prie šios dienos tai šiandien bus daugiau negatyvumo aplinkiniu atžvilgiu. Kažkaip labai tie krislai visų akyse ryškiai matysis. Norėsis slėptis po „kaukėmis“, prisidengti netikra asmenybe. Ypač tai prastas laikas viešo populiarumo siekiantiems asmenims, tokiems kaip politikai ir pan. Jie tiesiog nustos būti įdomūs.
Taigi šiandien rekomenduotina užsiimti augalais. Jeigu jūs neturite daržo, pasisėkite vazone agurką. Pasidarykite mažiuką vazoninį daržą namuose. Dabar jie tampa vis madingesni, o ir nuotaiką gerai veikia 🙂 Išeikite į gamtą, kur nėra žmonių, susipinkite gėlių vainiką, šokite ir dainuokite, pajauskite vidinę, laukinę laisvę. Labai tinka tai daryti kartu su kitomis moterimis. Bet aš turiu omenyje ne masines šventes, o susiliejimą su nepaliesta žmogaus gamta. Šiandien labai magiška diena, šiandien reikia ieškoti ryšio su kitais žmonėmis, pasijusti bendruomenės dalimi, bendrauti su kitais, gaminti skanų maistą. Šiandien reikia valgyti sočiai, aštriai. Tai ta diena kai galima sau leisti pasimėgauti nesveiku maistu. Pavyzdžiui, išsikepti naminių čili dešrainių su tikra tešla ir padažais. Šiandien reikia jausti stiprų gyvenimo skonį.
Saugokite akis, gali kilti bėdų su jomis. Tai tinkama diena ieškoti tinkamo gydymo akių problemoms.

Šiandien ryškesnė diena Mergelėms prie kurių kibs visi kas netingi, bet Mergelei tik kels juoką kitų perdėtos emocijos.

Šiuo metu mes gyvename Vėžio sezone ir kol Saulė keliaus Vėžio ženklu, skirkite ypatingą dėmesį sapnams – jais ateis užkoduotos žinutės, tokiu metu galima sulaukti akistatos su mus skaudinančiais žmonėmis – nesprukite į krūmus, o stokite drąsiai akis į akį ir situaciją išspręskite. Tai nebus mums įprastas Vėžio sezonas, kuomet Saulė kaip ir judėdama kitais zodiako ženklais nedaro mums itin didelės įtakos. Tai bus išskirtinis Vėžio sezonas. Savo gyvenimuose kito tokio nebesulauksime, automatiškai ir visų kitų planetų veikimas stiprėja. Taip kad pasistenkite suspindėti, vėl ir vėl bandykite atverti duris į tikrąjį save. Tokiu metu gali atrodyti, kad nebeliko jėgų niekam ir kažkokia mistinė patirtis vėl gali tiesiog pakelti jus ant kojų. Tai labai mistiškas, labai energetiškai stiprus mėnuo. Šiuo metu tikrai galima pajusti globojančią aukštesnės sąmonės būtybės ranką.
Ne tik Saulė keliauja Vėžio ženklu, šiuo metu ten ir Mėnulis (vakare pereis į Liūtą), jo aspektai šiandien sustiprins intuiciją, kūrybiškumą. Tai gera diena dirbti ties nauju projektu, taip pat paslaugų sferoje. Šiandien šeštoji planeta – Neptūnas tampa retrogradine. Taigi mes grįžtame prie senų baimių, senų iliuzijų nors situacija jau matome šiek tiek kitaip. Matome pražiopsotas progas, nes kai jos atėjo, mes skendome iliuzijų pelkėje. Tokiu laiku gali atsiverti ne viena tiesa, bet paprastai ją lydi apgailestavimas „jei tik būčiau žinojęs“. Na bet kokiu atveju per ateinančius keletą mėnesių būkite pasiruošite atsimerkti ir atlaikyti smūgį. Iliuzijos dūžta skaudžiai. Beje, Neptūnas tampa retrogradiniu kartą į pusmetį. Todėl labai linkusiems save apgaudinėti žmonėms gyvenimas svyruoja taip cikliškai – tiesaus judėjimo periode jie įsipainioja į iliuziją – retrogradinio – išgyvena jos sudūžimą. Dažniausiai tai susiję su meile. Ar galima tai išsigydyti? Galima. Bet priklausomybė nuo iliuzijų iš esmės yra tas pats kas priklausomybė nuo narkotikų. Jeigu jūs nuolatos tampate meilės įkaitu, turėkite omenyje, kad gydymosi kelias tik vienas – nevartoti. Ir galbūt nevartoti teks visą gyvenimą. Bet renkatės tik jūs 🙂 Šiai dienai bus būdingas didesnis jautrumas kol Neptūno poveikis įsivažiuos. Na žinote čia kaip įsibėgėjantis traukinys – iš pradžių kvapą užgniaužia, po to įpranti ir nebejauti. Be to palengvės kai už keleto dienų Venera baigs savo retrogradinį judėjimą. Nepasiduokite apgaulingam pojūčiui, kad jūs galite viską. Šiomis dienomis kaip tik reikia būti ramiai, daugiau ilsėtis ir didesnį dėmesį skirti dvasiniam gyvenimui. Žinokite pasakysiu labai banaliai. Jeigu jūs trokštate būti kažkam labai brangus, tapkite pačiu brangiausiu sau. Kol jūs savęs nemylite ir nebranginate ir kitiems atrodote tarsi bevertė prekė. Tai žiauriai sunkus darbas su savimi. Bet labai vertingas.
Meilės sau ir geros šventės 🙂

Rytoj ne darbo diena, tai susitiksime ketvirtadienį.

Eiti prie įrankių juostos