Konsultacijos

Birželio 2 d.

Šiandien susidaręs toks smagus darinys – Merkurijaus/Urano teigiamas aspektas. Tai idealus laikas dirbantiems aviacijos išradimų srityje, tokiu metu gimsta genialūs arba beprotiškai dalykai ir gimsta jie be galo greitai. Be to tai gerina bendrą atmosferą, tokiu metu žmonės linkę labiau sakyti taip negu ne, yra dėkingesni. Protingi žmonės tokį laiką išnaudos palankiai sau susikurdami gudrias taktikas. Ne tokie protingi per daug įsijaus į konkrečias situacijas ir pralaimės. Ypač šis laikas jausis politikams.

Tačiau vis tiek gali varginti ne kokia nuotaika. Būkite atsargūs su ugnimi, tokiu metu išaugęs pavojus apsinuodyti dūmais.
Bendraukite daugiau su katėmis, jos šiai dienai geros nuotaikos garantas.

Dvyniai šiandien bus visiškai bejausmiai. Tiesa, patys savęs tokiais nelaikys.
Saulė keliauja Dvynių ženklu. Mėnulis Svarstyklėse, dienos eigoje jis sudarys keletui valandų neigiamus aspektus su Plutonu, Jupiteriu ir Saturnu iš eilės, o tai neigiamai veiks savivertės jausmą ir ego. Merkurijus Vėžio ženkle lems nuotaikų svyravimus.
Negęstant maištams JAV, noriu priminti, kad analogiška situacija ten buvo 1992 metais, taipogi Saturnui keliaujant Vandenio ženklu. Taigi žmonijos istorija juda tam tikrais ciklais. Kitas klausimas, ar žmonės iš to kažko pasimoko? Kiekvienas ciklas reguliariai pasikartoja ir tai astrologinio prognozavimo esmė. Tai kas dabar vyksta kažkur toli nuo mūsų, gali ateiti ir pas mus.

O šį vakarą rekomenduoju ramiai praleisti lauke. Idealu, jei turite kiemą, terasą ar pan. ir galite sau leisti vakaroti žydinčių medžių fone. Pasistenkite būti draugiški, priimti naujus žmones su pozityviu nusiteikimu ir linkėti visiems tik gero. Aš nenoriu būti blogu pranašu, man kur kas maloniau pranašauti gerus dalykus, tačiau mes artėjame prie Teisingumo dienos. Ir dabar jau nebe laikas lėkti, verstis per galvą. Dabar reikia būti ramiai, stovėti vietoje, kaupti jėgas ir stiprinti ryšius su kitais žmonėmis. Ne, tai dar ne šiandien. O kol tai neatėjo, gyvenkite dėl savęs, leiskite sau kelias valandas tiesiog pasimėgauti krintančiais žiedais nuo medžių, pabūti tyloje ir ramybėje. Nes kada, jei ne dabar?

Eiti prie įrankių juostos