Konsultacijos

Birželio 19 – 21 d.

Taigi savaitgalis. Šias dienas rekomenduočiau leisti ramiai. Pažiūrėti, kokį ramų, gražų filmą. Ypač tinka dokumentika. Įdėjau nuorodą žemiau į seną gerą filmą apie fotografiją, jei kas nematėt ar norėtumėte atsiminti. O kas rimtų filmų nenori, tiks ir serialai, pavyzdžiui, smagus ir jaukus Bunheads apie šokį ir apie meilę. Jei turite galimybę išvykti iš daugiabučių, būtinai tą ir padarykite. Jei neturite tai bent jau iš namų po miestą pasivaikščioti išeikite. Beje, tai geras laikas kraustytis į namą, ieškotis namo. Tokiomis dienomis reikia daugiau laiko leisti lauke, tačiau neprarasti budrumo ir saugotis gamtos stichijų, kadangi šiuo metu didesnė rizika nuo jų nukentėti. Skirkite daugiau dėmesio katėms, jos jaučia magiją besikaupiančia ore ir yra pasiruošusios savo energijos klodais dalintis su mylimais šeimininkais. Leiskite vakarus terasose, balkonuose, idealu jei su vaizdais į gamtą. Ramius vakarus – žibintų šviesoje tyliai stebint gamtą. Aš pati kasdien dėkoju gyvenimui, kad jis suteikė man galimybę bent keletą mėnesių metuose gyventi atokiame gamtos kampelyje ir kiekvieną akimirką matyti stulbinantį gamtos grožį. Jei tiesiog sėdėti per sunku, galite pasiimti knygą. Šioms dienoms tinka sudėtingesnės, darančios įtaką knygos. Galėčiau parekomenduoti tikrai gerą knygą The Catcher in the Ray, J.D. Salinger. Gaila, bet abejoju, kad ji yra išversta į lietuvių kalbą.

Sekmadienį mes pradedame Vėžio sezoną, kitaip tariant Saulė keliaus vėžio ženklu, todėl visą tą periodą rekomenduočiau keletą dalykų darbui su savimi: būkite su savimi sąžiningi, dirbkite su savo intuicija – ugdykite ją, neslopinkite savo jautrumo, pabandykite atrasti savo prigimtinį paros ritmą ir jo laikytis, lepinkite savo kūną, globokite jį tarsi mylinti mama savo kūdikį, būkite atjaučiantys kitus. Žinokite atjausti yra drąsu, o jautrumas yra supergalia. O šiomis dienomis kol kas mus lydės stipri Marso – Plutono sąjunga, kuri leidžia siekti tikslų, labiau savimi pasitikėti darbe ir kopiant karjeros laiptais (kaip ironiška, pas mus juk savaitgalis. Na nors šiandien….), taip pat ir asmeniniame gyvenime. Visą šį reikalą sustiprina teigiama Marso sąjunga su Jupiteriu. Todėl toks laikas atneš daugiau laimės, nuoširdžios draugystės. Tai tikrai geras laikas bendrauti su draugais. Tokį laiką lydi aktyvi fizinė veikla, daug juoko. Na bet prieš tai reikia įsitikinti ar draugai neplatina viruso. Jūs tai žinote. Tačiau tai natūraliai gražios draugystės laikas. Tokiu metu tinka užsiimti bendromis pramogomis baseine, su kamuoliu ir pan. Išnaudokite gerą laiką kol jis yra. Pastaruoju metu ne taip dažnai planetos mus juo džiugina. Tokiu laiku puikiai veiktų smagios eitynės, paradai ir pan. dalykai. Pandemija tai iš jūsų atėmė ir ne vienam šiuo metu labai ryškiai jausis bendruomenės, buvimo minios dalimi trūkumas.

Mėnulis keliaus Dvynių ženklu. Šiandien jis prasilenks su Venera, tai gerai, skirkite laiko sau, dvasiniam augimui. Retrogradinis Merkurijus Vėžyje tinkamas seniems darbams užbaigti. Ypač tose srityse, kuriose jis gimimo horoskope. Tarkim mano atveju jis yra dešimtame būste ir man tikrai labai knieti užbaigti kuo greičiau birželio užsakymus ir pagaliau gi parašyti pasakutinę astrologijos pamoką bei keletą dienų pailsėti. Atsitraukti nuo to būsto reikalų irgi laikas tinkamas.

Jau ne kartą rašiau, kad mūsų artimiausiu metu laukia labai ypatingas laikas, tai nebesikartosiu, viskas postuose žemiau. Tačiau jei siekiate dvasinio progreso, šios dienos palankios sudėtingoms ezoterikos studijoms, tokioms kaip teorinis simbolių šifravimas. Taip pat ir sudėtingų koduotų tekstų. Pabandykite paskaityti Smaragdinę lentelę (The Emerald Table, Hermes Trismegistus). Sekmadienį įvyks Mėnulio jaunatis, vadinasi jūs galite atšvesti vasaros saulėgrįžą. Tai ramus laikas, todėl nesiūlau nieko labai audringo. Idealu piknikas su vaikais ir paprasčiausiu maistu – duona su sūriu, braškės ir plakta grietinėlė. Maistas visada labai svarbus kiekvienoje šventėje, kadangi maistas tai gyvybės simbolis šioje žemiškoje egzistencijoje. Jeigu manote, kad šios paprastutės išvykos į gamtą jums per mažai ir norite geriau pažinti senąsias tradicijas, galite susivesti į google Litha ir rasite daugybę straipsnių apie tai kas yra ir kaip švenčiama vasaros saulėgrįža. Oficialiai ji pas mus turėtų ateiti birželio 22 d. Tačiau realiai ji turi būti švenčiama ir yra reikšminga šį sekmadienį.

Kaip danguje, taip ir ant žemės, kaip viduje, taip ir išorėje. Tokia jūsų sielos formulė.

Eiti prie įrankių juostos