Konsultacijos

Birželio 18 d.

Dar ne pati tobuliausia diena, bet jau geresnė nei vakar. Šiandien tinkamas laikas rūpintis duriančiomis gėlėmis, pavyzdžiui, tokiomis kaip rožės. Jei gėlių neauginate, tuomet bent jau pasimerkite namuose nors vieną rožės žiedą – sėkmės spalva tamsiai raudona.

Tai diena, kuomet sąmoningai reikia mokytis dėkingumo. Rasti bent vieną dalyką, už kurį esate kažkam dėkingi – gyvenimui, konkrečiam žmogui. Nesvarbu kam, esmė pojūtyje – reikia išgyventi nuoširdų dėkingumo jausmą ir padėkoti. Nebūtinai žodžiu – nors gražūs žodžiai ir mažos dovanėlės kaip žinia stiprina draugystę. Bet vidinio tobulėjimo vardan svarbu, bet jau nuoširdžiai viduje padėkoti ir palinkėti kažko gero. Tik primenu, kad tobulėjimo kelyje visiškai nesvarbūs formalūs veiksmai – mašinaliai išburbenamos maldos, meditacijos, kurių metu tiesiog pramiegama, joga sportui ir t.t. Tai beprasmiai veiksmai, lygiai taip pat naudinga būtų valandą mojuoti rankomis ar judinti koją pirmyn atgal. Naudingi yra išgyvenimai, kuriuos jūs patiriate savo viduje, net jei jie trunka vos akimirką. Ir ji retai ateina patys savaime, dažniausiai kad pasiekti nors kokį pojūtį mes turime intensyviai dirbti su savimi, lipti per save. Tarkim kai aš kalbu apie dėkingumą, labai lengva paimti paprasčiausią situaciją ir tarkim pajausti dėkingumą gyvenimui už tai kad turite vaikus. Tai juk ir taip mamai įprastas jausmas. Tačiau jei šiai dienai jūs nelabai suprantate už ką galėtumėte dėkoti ir jums pavyks savo mintyse surasti už ką (nes surasti visada įmanoma), tai jau bus stiprus dienos progresas. O kiekvieną kartą sąmoningai išgyvenami pokyčiai jus veda vis aukštyn. Tobulėjimo procesas nėra lengvas, tai nėra gražių pasakų skaitymas ir dainelių stovyklose dainavimas. Šiame procese jūs esate vienišas karys ir kova jūsų yra ne su blogiu pasaulyje, o su savimi.

Tai sunkus laikas vaikams, ypač sveikatos atžvilgiu. Jų imunitetas šiuo metu kritęs, todėl vaikai labai neatsparūs infekcinėms ligoms, gali lengvai apsinuodyti.

Vis dar reikia ypatingai būti atsargiems pilotuojantiems oro transportą. O mėgėjams kol kas užsiimti kitokia veikla.

Tai sudėtingas laikas kovojantiems dėl aukštų postų, tokiu metu užkulisiuose aktyviai veikia jums nematomos jėgos ir iš esmės nuo jūsų ir jūsų gebėjimų beigi talentų visiškai niekas nepriklauso.

Tiek šiandien, tiek rytoj yra pokyčių dienos ir geriausia tų pokyčių siekti sąmoningai. Šiomis dienomis galite jaustis išsekę. Čia toks tarsi planetinis vėjas pučia jums į veidą ir sunkina žingsnius. Todėl šiomis dienomis rekomenduotina daugiau melstis aukštesnėms jėgoms, prašyti jų palaiminimo. Taip pat bus išaugusi intuicija, verta į ją įsiklausyti. Dabar ne laikas vaikytis išorės, dabar reikia siekti vidinio balanso. Šiuo metu mus veikia taip vadinamas braškinis Mėnulis, jis ką tik „praėjo“ pro Jupiterį. Ir teoriškai tai buvo galima stebėti danguje. Internete pilna nuotraukų, jei tai ką domina, kuriose užfiksuota vakarykštė Mėnulio pilnatis ir šalia matomas Jupiteris. 
Braškiniu Mėnuliu birželio pilnatis vadinama pagrinde JAV, nes tai sutampa su braškių sezonu, Europoje paprastai jis vadinamas tiesiog rožiniu Mėnuliu. Gal tiksliau lietuviškai skambėtų tai kaip braškinė ar rožinė pilnatis. Teoriškai dabar geriausias laikas rinkti braškes 🙂 Iš ties tai indėnų sugalvotas terminas metų laikams skirstyti ir nėra jis kažkuo ypatingas, tiesiog gražus astronominis reiškinys. Tai šiek tiek stipresnis energetiškai laikas, ypač tas buvo juntama vakar ir užvakar. Ir taip jau sutampa, kad šis gražus reginys šį kartą žymi derliaus rinkimo pradžią. Kitaip tariant, dabar rinksite tai, ką auginote visą žiemą ir pavasarį. Ir aš turiu omenyje visai ne žemės ūkį. Na derliaus nuėmimas visada smagesnis nei jo auginimas. Nesvarbu ar derlius gausus ar nelabai. Šiuo metu Plutonas su Saturnu jau nutolę vienas nuo kito saugiu atstumu, dar už savaitės išsiskirstys ir Neptūnas su Jupiteriu bei prasidės atsipalaidavimo laikas. Laikas atostogauti ir ilsėtis nuo ankstesnių darbų.

Eiti prie įrankių juostos