Konsultacijos

Birželio 17 d.

Jau senokai taip rašiau, bet šiandien nemaloni ir kai kam net tikrai skaudi diena. Visų pirma tai labai bloga diena mūsų augintiniams, ypač šunims. Tokią dieną galimi skaudūs praradimai, todėl šunimis reikia labiau rūpintis. Aišku, jei šunelis serga tai nieko čia nepadarysi, tačiau šiandien verčiau nepaleisti šuniukų palaidai lakstyti, na nebent gyvenate uždaroje teritorijoje. Nes tokią dieną didelė rizika nelaimingų atsitikimų. Patys šunys gali būti agresyvesni, ypač vaikų atžvilgiu, todėl nepalikite vaikų vienu net su pačiu geriausiu šunimi. Beje, ir patys vaikai gali sužeisti gyvūną dėl didesnio nei įprasta agresyvumo gyvūnų atžvilgiu.
Saugokite akis, šiuo metu galimi regėjimo sutrikimai, akių pažeidimai. Jei matote, kad kažkas ne taip – ieškokite specialistų pagalbos, neatidėkite to. 
Šiandien reikėtų vengti veiklos, kuomet lengva perkaisti, tarkim darbo šiltnamyje. Karštis šiandien ypatingai neigiamai veiks kūną, net jei diena bus vėsesnė.
Padidintos rizikos laikas pilotuojantiems oro transportą – būkite itin atidūs. Apskritai tokiu laiku nutinka nelaimingi atsitikimai dėl neatsargumo, aplaidumo, neapsižiūrėjimo. Tokiu metu yra didesnė sprogimų rizika, didesnė rizika, kad į aplinką pateks pavojingos medžiagos, todėl venkite bet kokių reikalų su sprogstamosiomis bei pavojingomis medžiagomis. Jei su tuo tenka dirbti, būkite ypatingai atsargūs, nesiimkite jokių rizikingų veiksmų. 
Šiandien pilnatis, Mėnulis keliauja pro Jupiterį. Šiaip jau tai nėra labai reikšminga (apskritai šiek tiek didesnį poveikį turi tik pirmoji pilnaties ar jaunaties diena), tačiau reikia turėti omenyje, kad vis tik tokia pozicija šiek tiek sustiprina bendrą poveikį, šį kartą ypatingai, kadangi yra susijusi su jau aukščiau išvardintu poveikiu, taigi tai tikrai negera diena. Be to tai diena, kuomet kaip sakoma tenka kartoti kursą. Kitaip tariant jei ilgą laiką dėl kažko labai sunkiai stengėtės ir šiandien tų pastangų įvertinimas ar pan., deja, bet didelė tikimybė, kad sužinosite, jog stengtis teks iš naujo. 
Ryškiausiai ši diena jausis Avinams tuo, kad jie visomis išgalėmis stengsis ištrūkti iš to vidinio įkalinimo jausmo ir tai sukels bendravimo problemas. Jautis, Vėžys, Mergelė, Svarstyklės, Žuvys kaip tik priešingai – išeities ieškos šliedamiesi prie kitų. Tačiau šiuos ženklus irgi gan stipriai gali kankinti blogos nuojautos bei įvairūs gyvenimo apribojimai kaip ir Avinus. Visiems įvardintiems ženklams sunkiai seksis protinė, intelektinė veikla.
Tokią dieną didėja rimtų teisinių problemų rizika – sekimo, arešto, įkalinimo ir pan. Žinoma, jei jus žmogus, kuris su neteisėta veikla neturite nieko bendro tai labai bijoti, kad jus ims persekioti saugumas tikrai neverta. Tačiau jei turite tamsių reikaliukų, žinokite, kad pats laikas su visu tuo rišti. 

Eiti prie įrankių juostos