Konsultacijos

Birželio 12 d.

Šiandien jau šiek tiek lengvesnė diena. Šiandien „nervus“ raminti puikiai tiks kačių terapiją – glostymas, žaidimai, šukavimas, žodžiu, bet kokia veikla su katėmis. Pagal kačių elgesį galite šiandien pasitikrinti ir sielos sveikatą. Jei katė pati ieško kontakto, prašosi glostoma, kasoma – jūsų sielą reikia skubiai gydyti, gal net reanimuoti. Jei katė jūsų šiandien vengia, vadinasi esate sveikas. Bet kokiu atveju padovanokite šiandien savo katei kažką skanaus. Ji kasdien tikrina savo šeimininko dvasinę sveikatą ir ja rūpinasi. Tiesiog šiandien tas kontaktas ypač stipraus poveikio. 
Lengvesnė diena – lengvesnės ir veiklos. Geras laikas apsipirkinėti, taigi pasirūpinkite nauju bikiniu. Šiandien sėkmės spalva rožinė. Apskritai šiandien reikėtų pailsėti, jei įmanoma – pasiimti laisvą dieną, pasimėgauti vasara. Puikus laikas būti miške, grybauti (sako jau auga voveraitės), o va nuo haliucinogeninių grybų (vakar kaip tik skaičiau, kad šiuo metu laisvai platinami) būtų gerai susilaikyti. Mažų mažiausiai šiuo metu tai sunkiai sutrikdytų psichiką. Nebekalbant jau apie rimtų apsinuodijimų tikimybę. Na ir kaip jau minėjau vakar, nežinomų kerpių nuo medžių ar neaiškių grybų geriau irgi nevalgyti. 
Šiandien bus aktyvesnės įvairios kolektyvinės veiklos jei taip būtų galima išsireikšti. Gali vykti įvairūs vidiniai „linčo teismai“, svarstymai, apžvalgos, „viščiukų“ skaičiavimas. Jei įmanoma, stenkitės į tai nesivelti, nes tai tuščias ir beprasmiškas procesas bus.
Tai netinkamas laikas mokytis astrologijos, taro ir kitų ateities pranašavimo technikų, nes galite neteisingai viską suprasti ir išgąsdinti pats save. Pavyzdžiui, galite išsipranašauti sau mirtį ir jūsų gyvenimas kuriam laikui paskęs košmare, nors realiai tai ir neturės jokio pagrindo.
Pasirinkusiems dvasinį tobulėjimą, tai diena, kuomet reikia ieškoti dangaus karalystės. Tokią dieną tinka skaityti Egipto tekstus, Naująjį Testamentą (šiai dienai rekomenduočiau Evangeliją pagal Luką). Be jokios abejonės, galima gilintis ir giliau, pavyzdžiui, skaityti Senąjį Testamentą, jei tik jaučiatės pajėgus jau jį suprasti. Kas gi apskritai yra ta dangaus karalystė? Ji dažnai minima krikščionybėje kaip kažkokie mistiniai rojaus sodai į kuriuos pateks gyvenę be nuodėmių ir uoliai besimeldę bei aukoję šventyklai. New Age pezaliukų atstovai bando rojų kurti žemėje. Bet aš taip ciniškai iškart pasiūlysiu mesti tą beviltišką kovą su vėjo malūnais. Nes klaidą daro visi tie, kurie jos ieško išorėje. Išorėje nieko nėra, tik materijos iliuzinės sienos ir grandinės. Ir pati baisiausia iliuzija bandyti tą matomą miražą pakeisti. Nes dangaus karalystė yra viduje. Kai žmogus ją atranda, jis bet kokiomis sąlygomis yra rojuje. Klaidinga įsivaizduoti, kad tas atradimas tai kažkoks stebuklingas įvykis, kuris visiems laikams gyvenimą pakeičia per vieną dieną. Nieko panašaus – tai be galo ilgas ir lėtas procesas, kuris prasideda retais ir trumpais kitokio suvokimo blyksniais. Jie gali trukti vos porą sekundžių iki sąmonė vėl užmiega. Tarp jų gali būti didžiulės pertraukos, kurių metų visiškai pamirštamas tas potyris. Jei pasiseka, jis išlaikomas atmintyje ir tampa paskatinimu ieškoti jo dar ir dar. Ir procesas gali tęstis metų metus jau vien iki tos stadijos, kuomet pakitusios sąmonės būsenoje išliekama pakankamai ilgai. Bet net ir tokiu atveju visada šalia koja kojon eina rizika būti materijos paviliotam į saldų miegą, kuris realiai tik šmėklų ir košmarų karalystė.

Eiti prie įrankių juostos