Konsultacijos

Birželio 10 d.

Šiandien mūsų laukia nelengva diena. Bet ir apskritai iki birželio 25 d. laikas bus žymiai sunkesnis nei keletas savaičių prieš tai. Net nepasakyčiau, kad tai kažkas tragiškai blogo, tiesiog daugelį vargins nepraeinančio nuovargio jausmas, noras miegoti ir negalėjimas išsimiegoti, pailsėti. Ypač stipriai tai gali jaustis šiandien. Taip pat ne vieną gali varginti nemiga ir kiti miego sutrikimai. Tokiu metu būtina laikytis miego higienos, t.y. eiti laiku miegoti, stengtis išmiegoti pakankamą laiką. Kaip nemigos profilaktika veiktų buvimas miške, tai kas turite galimybę, po darbų nuvykite valandėlei pasivaikščioti „teisingame“ ore. 
Tai ir problemos su skaičiais, siuntiniais, pašto funkcijomis bet kuria prasme, nebūtinai tiesiogine. Vėl gi, toks laikas gali pasireikšti ne kaip realios problemos, o tiesiog nesusipratimai, iliuzijos ir pan. Vis tik tokiu metu rekomenduotina atidžiai skaičiuoti pinigus, susilaikyti nuo pirkinių, ypač tokių, kurių negalite iškart apžiūrėti – tarkim internetu.
Tokiu metu žmonės labai lengvai pasiduoda propagandai, patiki tiesiog absurdiškais faktais, todėl reikėtų susilaikyti nuo dokumentikos, filmų, paremtų tikrais faktais žiūrėjimu ir pan. dalykų. Nes kaip tyčia šiuo metu mus „užkabins“ būtent klaidinančios teorijos. 
Vis tik reikia paminėti, kad didesnių iliuzijų laikas labai stipriai veiks į agresiją, fanatiškumą linkusius asmenis. Kas reiškia, tokius gali apakinti klaidingi įsitikinimai, apskritai gali mąstymas kaip reikiant susijaukti, todėl galimi žiaurūs išpuoliai, ypatingai seksualinio pobūdžio. Paprastai tai vyks alkoholio ar narkotikų vartojimo pasekmėje, toks laikas atneša labai stiprų poreikį svaigintis. Rekomenduočiau ateinančias porą savaičių nevaikščioti į pasimatymus su nepažįstamais asmenimis. O ir pažįstamų vengti, jeigu jie linkę svaigintis ar nėra stabilios psichikos. Apskritai tai blogas laikas meilei, ypatingai tuo, kad tokiu metu pritraukiame pačius netinkamiausius partnerius – su psichikos sutrikimais, priklausomus, jau įsipareigojusius ir t.t. Pagyvenkite šiuo metu tik sau. Kaip sakoma pasiimkite porą savaičių atostogų nuo meilės.
Turintiems psichikos sutrikimų, psichologinių problemų toks laikas yra nelengvas, todėl rekomenduočiau nepabijoti ir užsiregistruoti pas psichologą. 
Avinas šį periodą išgyvens pakankamai lengvai. Jis visiškai nelinkęs į iliuzijas. Eina tik tiesiu keliu, nemato reikalo vaikščioti ratais link geriausios žolės ganykloje. Jo psichika nesudėtinga, kaip ir sakiau, jis eina tiesiai. Jei tiesiai yra siena – jis ją pramuša galva. Ir jis galvoja tik apie save, todėl jam sunku daryti poveikį.
Jautis mato tik dvi spalvas – juodą ir baltą, atspalvių jis neskiria. Todėl jam irgi nebus labai sunku. Jo poreikiai paprasti, todėl jį sunku nuvilioti į kažkokias bohemiškus skraidžiojimus padebesyse. Jis pats nori ramybės, todėl nesuka galvos dėl įsivaizduojamų problemų. Jis žino, kad svarbiausia yra dirbti, nes darbas – pinigai, todėl negaiš laiko užgėrimams.
Dvyniams bus sunku. Jie juk ir normaliomis sąlygomis linkę į asmenybės susidvejinimą. Dabar tas svyravimas bus itin ryškus. Būsena gali keistis maždaug kas minutę. Tiesa, Dvyniai gudrus, jie kažkaip visad sugeba išnešti sveiką kailį, todėl ir dabar „pasipainios“ ant vieno kampo, po to ant kito ir vis tiek galiausiai suras išėjimą.
Perdėtai emocingam Vėžiui tikrai bus nelengva. Gal todėl malonusis Vėžys staiga išleis nagus. Nieko nepadarysi, jis kovos su iliuziniais demonais ir kova bus arši. Vėžys nepasiduos be kovos, rodos tai vienas gležniausių zodiako sutvėrimų, tačiau šį kartą jis pademonstruos „stuburą“ ir parodys, kad juo taip lengvai niekas nemanipuliuos. Kaip sakoma jis išstovės kovą, kai bus labai sunku – slėpsis praeityje.
Dramų karalius Liūtas irgi gyvens sunkiai. Tradiciškai jam visko bus per daug – emocijų, dramos, jis per daug pasitikės kitais, per daug aukosis. Ir dėmesio norėsis, ir meilės, bet viskas baigsis sudaužytomis iliuzijomis. Dabar toks laikas kai Liūtas dėl trupinėlio meilės gali nusekti į klaidžiausias pelkes ir paskęsti akivare taip ir nesupratęs, kad sekė ne žmogumi, o šmėkla.
Mergelė stebėtinai lengvai šį laiką ištvers. Ji atsiribos nuo visų ir atsidės darbui. Jos logiškas, analitiškas mąstymas leis kaip sakoma „nepasinerti į visą tą iliuzinį šūdą“. Tiesa pasakius, ji gali net nepastebėti, kad kažkas čia vyksta. Ji tiesiog per daug tvirtai stovi ant žemės.
Svarstyklės nori į gyvenimą žvelgti pozityviai. Nors jų širdis šilta, bet protas irgi aiškus. Todėl jos ramiai stebės situaciją, kantriai lauks šešėlyje. Tiesiog ramiai pralauks.
Skorpionui bus blogiausia. Nes juk kur kančios galimybė, ten ir Skorpionas pirmas bėga pasimaitinti. Iš kitos pusės kančia jam ir didžiausio malonumo šaltinis. Taigi Skorpionas į iliuzijų ir dvasinės kančios jūra ners nedvejodamas stačia galva. Paskęs vizijose ir šmėklų pasaulyje.
Šaulys į šį laiką pažvelgs kaip į galimybę išmokti kažko naujo. Tada pastebės, kad čia vyksta kažkas nesuprantamo ir tai jį nustos dominti. Jam visiškai neįdomūs nesuprantami dalykai. O jei dar ir kupini kenčiančių aplinkinių. Kančia ne Šaulio „skilsas“ kaip sakoma.
Ožiaragis visada taiko į VIP. Bet kurioje gyvenimo srityje. Jis žino, kad dėl to reikia sunkiai dirbti ir aiškiai mąstyti, todėl retai kada praranda blaivų protą. Apskritai jis negaišta laiko dalykams, kurie gali nutolinti jo kelią į šlovę. Ir dabar negaiš.
Vandeniui kaip ir visad viskas bus tas pats. Apskritai jis iš principo linkęs laužyti bendrą tvarką, todėl ir dabar tiesiog iš principo vietoj to, kad skęstų iliuzijose, išlaikys blaivų protą.
Na ir Žuvys…..čia sunku kažką ir pakomentuoti. Jos tiesiog bus tame, jos bus tuo, jos įkūnys visą tai. Jos negyvens realybėje. Porai savaičių drąsiai galima pamiršti, kad Žuvys egzistuoja ir kūne. Dabar jos bus kažkur anapus.
O šiaip bendrąja prasme tai daugumai norėsis vis tiek pabėgti nuo realybės, išaugs kontaktų su UFO skaičius. Kaip ir minėjau, tai ne pats geriausias laikas gilintis į įvairias teorijas, kontaktuoti su nežemiškos kilmės gyvybės formomis. Deja, didžiausia tikimybė kad tai tebus jūsų iliuzija. Jei labai norėsis kažko mistiško, keliaukite sapnuose, praktikuokite sąmoningą sapnavimą. O realybėje dabar reikia stipriai laikytis už paprasčiausių medinių turėklų. Dabar laikas koncentruotis į save, „gydyti“ savo žaizdas. Kitų gydymą, taisymą ir gelbėjimą atidėkite neribotam laikui. Gelbėkitės patys 🙂

Eiti prie įrankių juostos