Konsultacijos

Birželio 10 d.

Seksualinių aistrų metas. Tačiau tai tikrai nėra teigiamas laikas, jis gali atnešti itin nemalonias pasekmes, taigi saugokite save. Tai toks velniškas laikas kai atrodytų, kad pats pragaras susivienijo asmeninei kovai prieš jus. Apskritai tai tikrai pavojingas metas, turite būti itin atsargūs. Tokiu metu išauga pavojingiausių nusikaltimų tikimybė. Tokių kaip pagrobimas ir pan.
Dvasinės ramybės vardan galite pasimerkti Jericho rožę – amžinos gyvybės simbolį. Galima jos nemerkti, tiesiog pasidėti kaip suvenyrą lentynoje.

Tinkamas laikas rūpintis vaikų reikalais, pavyzdžiui, ruošti juos mokyklai. Na skamba gal ankstokai, bet kaip sakoma ankstyva varna dantis rakinėja, vėlyva varna akis krapštinėja. Na bent jau skirkite daugiau laiko vaikams, pavyzdžiui, pažiūrėkite kartu smagų filmuką. Kažka pozityvaus kaip tarkim senasis Žuviukas Nemo.
Taip pat tokią dieną reikia daugiau būti lauke, pasišildyti Saulutėje. Neblogas laikas keliauti. Bet rinktis saugesnes keliones, gido palydą. Geras laikas vykti atostogų prie jūros, ypač į nuošalesnes vietas tarkim kokį kaimą.

Skorpionus, Dvynius, Svarstykles, Vandenius, Vėžius, Žuvis vargins didesnis užmaršumas, gali apimti noras rūpintis kitais, padėti kitiems, palaikyti, daryti paslaugas. Avinus, Ožiaragius, Liūtus, Mergeles ir Jaučius apims didesnis draugiškumo jausmas, noras patirti naujus dalykus, lyderiauti, jie bus drąsesni nei įprasta.

Saulė keliauja Dvynių ženklu, Mėnulis – Vandenio, tai noras ištrukti iš rutinos, nutraukti emocinius saitus, didesnis nuobodulis ir jaudulio poreikis. Ypač tas galėjo jaustis naktį (nemiegantiems) ir ankstyvą rytą kol Mėnulis trumpam sudarė neigiamą aspektą su Uranu. Primenu, kad šiuo metu itin neigiamai veikia Neptūnas. Tai gausios ašaros. Taip pat vyksta retrogradinis Plutono judėjimas, kuris irgi laimės neprideda. Nebekalbant jau apie Neptūno, Saulės ir Marso piktą sąjungą. Geriausia ką jūs dabar galite padaryti tai atverti savo širdis ir ausis šalia esantiems.

Vakar aš rašiau apie dievus ir demonus. Tarsi ir paneigiau jų egzistavimą. Tačiau noriu patikslinti, kad aš tiesiog turėjau omenyje, kad aukštesnės sąmonės būtybės nėra nei geri, nei blogi. Jie tiesiog yra. Ar žinote kaip gimė įvairūs dievai? Tiksliau jų vardai ir legendos apie juos? Senaisiais laikais žmonių sąmonė nebuvo taip stipriai suvaržyta racionaliojo proto, jie lengviau pagaudavo, priimdavo mums protu nesuvokiamą informaciją. Jie suprato, kad yra kažkas aukščiau, kas padeda arba kenkia. Kad kiekvieną sritį „valdo“ kažkas aukštesnio. Na juk ir mūsų pasaulyje kiekvienas turime savo namus, savo teritoriją, kurioje gyvena žemesnio lygmens būtybės. Aišku, tas žemesnis labai sąlyginis dalykas, tiesiog aiškumo dėlei. Na kaip gyvūnai, augalai. Tarkim jūs laikote šunį, jūs jam esate dievas. Paklusnus, geras šuo paprastai visada bus labiau mylimas nei tas, kuris nuolat kelia problemas. Aišku, nebūtinai, viskas priklauso ir nuo šeimininko požiūrio bei charakterio. Bet taip yra dažniau nei rečiau. Tas pats vyksta žmogaus/aukštesnės būtybės santykyje. Todėl žmonės pradėjo bandyt įtikti „dievams“ per aukas ir panašius dalykus. Visame kame yra analogijos. Ne veltui Didžiojo Hermio Trismegisto esminis dėsnis byloja: Kaip viršuje, taip ir apačioje. Tai įtvirtinta net krikščionių maldoje – kaip danguje, taip ir ant žemės. Kiekvienas čia esantis gali susilaukti aukštesnės būtybės globos ir meilės arba pykčio ir bausmių. O gali klajoti vienišas ir niekam neįdomus. Dievų keliai nežinomi. Viskas nuolatos keičiasi.

Saugios dienos 🙂

https://lt.wikipedia.org/wiki/Prezervatyvas
Eiti prie įrankių juostos