Žymūs žmonės

Benitas Musolinis

 

Likimo ironija, bet šis ponas gimė baisiausiai panašiu laiku kaip ir aš. Laimei mūsų natalai nei per kur nepanašūs. Bet palyginkite, ar jums Benito natalas nepanašus į Hitlerio? Atsakykite sau kuo, teisingas atsakymas reikš, kad esate nemenkai pažengęs astrologijoje. Taigi šis diktatorius gimė 1883 07 29 dieną, 13.54 valandą (atkreipkite dėmesį, kad laikas kitoks nei pateikiama internetiniuose portaluose) Predappio Italijoje. Šiandien aš baisiai tingiu nagrinėti jo natalą, kuris iš esmės būtų nagrinėtinas panašiai kaip ir Hitlerio, todėl verčiau panagrinėsiu jo soliarus ir tranzitus. Va čia aprašytas jo gyvenimas, iš kurio mus domina tik pabaiga:

 

taigi 1943 07 25 Italijoje buvo nuversta fašistinė diktatūra, kas beabejo juodai nuspalvino Benito padangę (atkreipkite dėmesį – 20 dienų iki gimtadienio taisyklė). Tą dieną diktatorius buvo suimtas. Pažiūrėkime, kas vyksta jo 1942 metų soliare – Saulė 6, o 7 name Marsas – fatališka padėtis politiniam lyderiui. Tą dieną mes matome tranzituose Plutono konjunkciją su Saule – vienas blogesnių tranzitinių darinių ne vieną nusiuntęs į ligoninę ar kalėjimą bei Urano (7 būste!!!!) konjunkciją su Saturnu – be galo blogas, nesėkmingas laikas ir akivaizdu, kur. Marsas tuo metu keliauja 6 namu (darbas, darbinė aplinka), Saturnas 8 – dalykų pabaiga.

Pažiūrėkime, kas vyko šio žmogus mirties dieną 1945 04 28. Soliaras naudojamas 1944 ir ant paties ASC matome Marsą – viena sunkiausių pozicijų, galinti lemti nenatūralią mirtį Saulė 11 name (ji dažnai ten būna paties žmogaus ar jo aplinkos žmonių mirties metais, ten pat ir Plutonas, rodantis tą patį), Saturnas 10, bet tikriausiai ir nereikia aiškinti, kad tokioje padėtyje jis rodo liūdną karjeros galą daugeliu atveju. Dabar noriu atkreipti dėmesį į svarbią vietą, kur jums gali kilti klausimas, kodėl gi? Tai būtų soliaro asc natalo 10 būste. Atrodyti argi tai nėra viena puikiausių įmanomų padėčių? Teisingai, yra, bet tik ne tuo atveju, jei Saturnas ar Uranas tais metais tranzuoja palei kampus ar šviesulius. Kaip matome vargšo Benito Uranas tais metais tranzavo palei natalinį Mėnulį, taigi ši padėtis veikė neigiamai. Štai jums ir paradoksas – blogas soliaras neutralizuoja geriausius tranzitus.

Eiti prie įrankių juostos