Konsultacijos

Balandžio 9 d.

Ypatingai palankus laikas menui – pirkti paveikslus, ypatingai gyvūnų motyvais. Šios dienos sėkmės simbolis yra katė, todėl tinkamas laikas įsigyti paveikslą su kate, katėmis, jis taps namų apsaugos ir sėkmės simboliu.

Tai askezės diena. Šiandien mityboje reikėtų laikytis advento principų, na bent jau susilaikyti nuo mėsos ir laiką skirti švarinimuisi, balinimuisi, skalbimui. Iš esmės tai ganėtinai liūdnas laikas. Tokiu laiku tenka kažką „laidoti“, turiu omenyje nebūtinai tiesiogine prasme. Laidoti galima ir draugystę, pinigus, darbą, santykius ir t.t. Todėl tokią dieną lengviau ištverti draugų apsuptyje, ypač bendraujant su priešinga lytimi, tačiau apsiribojant išskirtinai draugiškais santykiais. Daugelį gali apimti toks tuštumos jausmas – nieko nesinori, nieko nesigalvoja, sunku ir pajudėti. Tačiau aš vis tiek rekomenduočiau neatsiriboti nuo bendravimo ir negulėti tuščiai lovoje, o verčiau užsiimti namų tvarkymu. Nieko neveikimas tą jausmą tik gilins. Tai ypatingai blogas laikas vaikams. Tokiu laiku vaikų nereikėtų patikėti mažai pažįstamiems žmonėms, reikėtų atkreipti dėmesį į vaikų kalbas, jei jie skundžiasi, kad yra skriaudžiami. Tokiu metu vaikai yra itin pažeidžiami ir gali nukentėti nuo kitų. 

Ko gero lengviausias šis laikas bus Žuvims, kurios taps tarsi traukos objektu kitiems ir ypač priešingos lyties atstovams. Tokiu metu Žuvys turi nemažai šansų sutikti sau tinkamą partnerį. Aišku, jeigu tik joms reikia pastovių, monogamiškų santykių. Sutikti tai reiškia, kad tokią dieną galima susipažinti su žmogumi, kuris taps svarbiu jums ateityje ar pan. Sutikti tai nereiškia, kad šiandien sutiksite ir šiandien pat susituoksite.

Taip pat ši diena stipriau veikia moteris nei vyrus. Iš prigimties agresyvios moterys šiandien taps dar kategoriškesnės. Valdingos – dar valdingesnės. Sudėtingos asmenybės šiandien jaus poreikį visiems išsakyti tiesą į akis. Tačiau labai įkyrios moterys šiandien kaip tik jaus poreikį atsitraukti nuo visų, pabūti vienos. Na o ypatingai bjauraus būdo moterys šiandien kitus kankins kryžminėmis apklausomis. Pamąstykite, jei jums kils bent vienas šių norų, gal kažkuri įvardintų savybių jumyse reiškiasi per stipriai.

Tai ir labai mistiška diena. Ypač tiems, kurie ir taip eina dvasinio tobulėjimo keliu. Šiandien gali apimti jausmas, kad viskas yra reliatyvu. Jausmas tarsi egzistuotumėte keliose erdvėse vienu metu. Tai toks savotiško nušvitimo laikas ir sugebėjimas išlikti toje šviesoje ilgiau. Tarsi sustingti akimirkoje. Gali apimti pojūtis, kad sustojo ar sulėtėjo laikas, ypač tai gali nutikti ilgesnį laiką monotoniškai judant – einant, bėgant ar pan. Galimi ypatingi potyriai sapnuose – tarkim jausmas, kad skrendi ar krinti ir pan. Iš dalies tai įspūdingi pojūčiai. Iš kitos pusės, jei nesate geroje dvasinėje būsenoje, tai toks laikas gali tapti nepakeliamai ilgas, išsitęsęs. Tinkamiausia dvasinė praktika šiuo metu yra sąmoningas sapnavimas. Jei blogai jaučiatės, eikite miegoti. Anoje realybėje ištverti bus lengviau nei šioje. 

Nuotraukoje Susan Herbert paveikslas The Meow-na Lisa

Eiti prie įrankių juostos