Konsultacijos

Balandžio 9 d.

Pats laikas pasigražinti – atsiminti laikus kai plaukus dažydavom pačios arba prašyti namiškių pagalbos. Šiandien tai turėtų vykti sklandžiau. O štai nuo apsipirkinėjimo reikėtų susilaikyti, šiandien galima kaip reikiant padauginti su išlaidomis. Šiandien apskritai bus dar didesnis atsipalaidavimas. Žmonės drąsiau nusiims kaukes, net ir darbo vietoje. Iš ties vyks tarsi savotiškas pagerėjimas, tačiau tai apgaulinga. Kol kas negerėja niekas. Nenustokite saugotis.
Šiandien gerai veiks muzika, klausykite jos daugiau. Gera diena gėlyno darbams. Gal kažką jau džiugina irisai? Maniškiame dar miega 🙂 Puikus laikas pasivaikščioti, ypač ankstėliau ryte. O jei dar galite jūros pakrante……nepamirškite nufotografuoti bundančios dienos 🙂 Toks pat idealus laikas pasivaikščiojimui miškais, po kalnus, paukščių stebėjimui, įsiklausymui į jų kalbą. Idealus laikas gyvenantiems gamtoje, mažuose atokiuose senuose kaimuose, vis dar tinkama diena užsiimti aplinkos puoselėjimu.
Dienos spalva – mėlyna.

Dvyniai šiandien apsimetinės kvailais, neapsigaukite, tai gudrybė, jie protingi kaip niekad.

Saulė keliauja Avino ženklu, Mėnulis – Skorpionu. Galimi ryškus, išskirtiniai sapnai. Jupiteris – Plutonas vis dar stiprioje konjunkcijoje. Mėnulis trumpa sudarys neigiamus aspektus su Marsu ir Saturnu. Ganėtinai bjaurus poveikis, laimei jis trunka vos kelias valandas. Aš primenu, kad tranzuojanti planeta (judanti) kiekvienam asmeniškai daro poveikį toje srityje, kurioje ji juda jo gimimo horoskope. Kitaip tariant vadinamame astrologiniame būste. Pavyzdžiui, jei jūsų Saturnas trečiame būste ir į ją susidaro neigiamas aspektas, jūs galite vis netyčia parašyti ne tam kam reikia ir prisidaryti sau gėdos, pavyzdžiui, apkalbinėdama vaikiną su drauge, netyčia nusiųsti žinutę jam, o ne jai. Na čia toks švelnusis poveikis. Trečias būstas tai komunikacijos, o mūsų laikais tai ne tik telefonas, bet ir socialiniai tinklai, msng ir pan.

Šiandien puiki diena gaminti ir sudėtingesniam gaminimui, siūlau pabandyt išsikept duonos. Šiais laikais turime ir galybę receptų be gliuteno, jei kas negali jo vartoti.
Pabendraukite daugiau su katinu, katės kaip niekas kitas veiksmingai slopina piktą planetinį veikimą nervų sistemai 🙂

Eiti prie įrankių juostos