Konsultacijos

[:lt]Balandžio 9 – 11 d. [:]

[:lt]Pralėkė savaitė kaip vėjas ir štai jau ir savaitgalis, kurį mes pasitinkame bjauriu Plutono – Veneros neigiamu aspektu. Jis mus kankins beveik savaitę ir ypatingai atsargios dabar turi būti moterys, bet visumoje tai sadistų, maniakų, prievartautojų dienos. Netikėkite gražiais žodžiais, nes po ėriuko kauke gali slėptis pats tikriausias vilkas. Ir tai tikrai pavojingos dienos, kuriomis nesiūlyčiau niekam eiti į pasimatymus su nuostabiu nepažįstamuoju. Verčiau šiomis dienomis pasisaldinti širdelę kvapnia vaisių-uogų-gėlių arbata ir fantastiškais pyragėliais. Išsirinkite pačius gražiausius, kad būtų ne tik skanu, bet ir gražu. Neribokite savęs, ypač jei širdelėje bus šalta.
Tai sunkios dienos ir pasauliniu atžvilgiu, bus aktyviai varoma propaganda, bus daug gasdinimų. Kažkas panašaus danguje buvo 2014 metais kai prasidėjo karas Donbase. Na ne visai taip, ten situacija buvo blogesnė, tačiau dabartinė situacija neatrodo viltingai ir aš bijau, kad poros mėnesių eigoje yra visiškai reali karo grėsmė. Tai čia aš jau nieko nepatarsiu. O štai kas dėl santykių, tai šiuo metu rekomenduočiau (ypač moterims) išbandyti gerumo taktiką. Net jeigu jūs jau ilgą laiką esate pora, dabar galite susidurti su sunkumais, tačiau vadovaukitės gerumo principu ir galiausiai viskas baigsis gerai. Net didžiausios nuoskaudos akimirkoje gražiai padėkokite už buvusius džiaugsmus ir ramiai, be skandalų eikite sau. Dabar toks laikas kai atsisijoja visokie netikėliai. Nepaisant to, kad tai ganėtinai prasta planeta ir joje daug negerų dalykų, aš vis tiek tikiu, kad gera širdis anksčiau ar vėliau sulaukia atlygio už savo gerumą. Tai nereiškia, kad geras žmogus jau ir gyvens visada tik gerai. Aš gal net visai užtikrintai galiu pasakyti, kad taip nebus. Bet jeigu jūs vadovausitės gerumo principais, anksčiau ar vėliau „jums bus pridėta“ – meilės, atsiprašymo, pinigų ar laimės. Kad būtumėte geru žmogumi, jums nereikia pasiaukoti visiems iš eilės. Kad būtumėte geru žmogumi jums reikia laikytis principo „nekenk“. Jums nereikia įtikti kitų nuomonei, jums reikia tik būti tikram, kad prieš patį save esate švarus. Ir kad kiekvieną kartą kai jūsų „švara“ bus išbandoma, jūs rastumėte jėgų išbandymą atlaikyti. O šiomis dienomis gali būti ne vienas bendravimo iššūkis. Todėl pasistenkite bendrauti mandagiai, su pagarba, o jei jaučiate, kad to nepavyks, tiesiog eikite šalin, nesivelkite į konfliktus. Plačiai mąstantis žmogus neperša savo įsitikinimų kitiems. Jis išsako savo nuomonę, bet nebando keisti kitų įsitikinimų. Gyvenimo etapuose yra labai daug skirtingų periodų, kuomet aktualu ir tikra atrodo tai, kas kitam jau seniai praeitis, o trečiam dar nepažintos teritorijos. Todėl visada geriausia žiūrėti tik savęs, o kitų įsitikinimus palikti ramybėje. Kiekvienas gali išsakyti tai ką jis galvoja – menas yra kiekvienam likti prie savo nuomonės, nebandant ja įtikinti vienas kito.

Daugiau dėmesio ir laiko skirkite šuniukams, pažaiskite daugiau. Erzint nepatariu. Atkreipkite dėmesį į šuns elgesį ir savijautą. Tai sunkesnis laikas jiems, tame tarpe ir sveikatai.Žmonėms tai irgi bus nerimo, abejonių metas. Mažės tikinčių sąmokslo teorijomis ir atsiras vis daugiau tikinčių skiepais, bet tie, kurių tikėjimas buvo tvirtas, dabar gali lyg ir suabejoti, jausti nerimą, kad neįvyktų komplikacijos.

Tačiau tai geras laikas mokytis astrologijos bei žolininkystės. Taip pat geras laikas kūrybai. O kūrybiškumas be galo svarbus žmogui. Jį reikia puoselėti ir skatinti. Vienas žmogus žiūrėdamas į kaleidoskopą mato tik gražius ornamentus, o kitas mato kiek dar daug naujų iš esamų detalių būtų galima sudėlioti. Ir patikėkite, tas antrasis ir gyvenime kur kas daugiau galimybių suranda. Laimei, kūrybiškumą galima lavinti.

Skorpionas dabar prisikels iš pelenų. Jis juk gyvas tik tada kai gauna progą kentėti. Jis bus stiprus, ištvermingas, jo neprakalbins niekas net kankinimais ir jis bus nuodingas. Na bent jau liežuviu nuodus taškys. Svarstyklės bus šiek pamišusios – vienos dėl pinigų, kitos dėl sekso ir pornografijos. Saugokitės Svarstyklių internete. Vienos vilios iš jūsų pinigus, kitos prašinės nuotraukų apsinuoginus.
Ramaus savaitgalio!!!![:]

Eiti prie įrankių juostos