Konsultacijos

Balandžio 8 d.

Savaitė prasideda tikrai neblogai, tačiau Saturnas su Plutonu jau dar arčiau vienas kito ir poveikis darosi žymiai stipresnis. Tai tarsi savotiška pabaiga, todėl jautresnius žmones gali pradėti lankyti mintys apie pasaulio pabaigą, apokalipses, masines katastrofas. Aš netgi gavau klausimą ar negalime sulaukti kokio atominio sprogimo, juk Černobylio avarija irgi įvyko balandžio pabaigoje. Na aš galiu pasakyti, kad iš esmės visus reiškinius lemia žmonės, o ne jie vyksta patys savaime, todėl prognozuoti įvairias katastrofas nelabai įmanoma, tam juk reikia sudarinėti visų atsakingų žmonių horoskopus. Tačiau bendrosios tendencijos yra, tarkim jei vyksta koks stiprus derinys, darantis neigiamą poveikį žmonijai, savaime suprantama, neigiamų įvykių tikimybė bus žymiai didesnė. Galiu tik pasakyti, kad Černobylio avarija įvyko visai kitokiu laiku. Tuomet Plutonas sudarė tikslų darinį su Saulės atžvilgiu. Ir nei vieno jūsų gyvenime toks reiškinys jau nebepasikartos. Taip pat visai kitoks darinys buvo įvykus Fukushimos elektrinės avarijai. Vis tik atominė energija yra vienas pavojingiausių žmonijos išradimų ir ją atstovauja Plutonas, todėl šioje srityje įvykiai galimi, ypač kai Plutonas ir Saturnas visiškai priartės vienas prie kito. Tačiau tai įvyks dar ne šį kartą. Šį periodą tikėkimės išgyventi lengviau ir be didesnių pasekmių. Tačiau ta proga norėčiau parekomenduoti serialą, kuris bus pradėtas rodyti jau už mėnesio. Tarp kitko, jis filmuotas Lietuvoje. Manau, kad kiekvienas turėtų atsiminti ir atnaujinti žinias prie ko priveda žmogaus manymas, kad jis visagalis ir jam galima „žaisti su degtukais“. Nebejoju, kad tai bus labai sukrečiantis reikalas, pati esu peržiūrėjusi begalę medžiagos, susijusios su Černobylio avarija. Tačiau tokius dalykus žinoti būtina, pamiršti jų negalima. Nuoroda žemiau.
Na bet grįžtant prie šios dienos, tai bus gerumo, atlaidumo diena. Žmonės į vienas kitą žiūrės su didesne tolerancija, mažiau bus linkę įsižeisti. Todėl dabar labai tinka bendrauti, lankytis svečiuose. Reikia šį laiką išnaudoti, nepraleisti jo veltui tuščiai lindint namuose ir užsidarant nuo visko.
Tiesa, tai ne pats geriausias laikas sveikatai. Šiuo periodu dėl jau minėto Plutono – Saturno darinio krinta žmonių atsparumas įvairiam užkratui, bakterijų poveikiui ir toks laikas išliks iki gegužės, po to poveikis silpnės. Geriausia būtų vengti vietų, kuriose galima kažkuo apsikrėsti, pavyzdžiui, ligonių lankymo. Na gal skamba egoistiškai, tačiau reikėtų bent jau vaikų nesivesti tarkim aplankyt sergančios senelės, nes žala gali būti didesnė nei nauda.
Aš ką tik minėjau, kad šiandien gerumo diena, tačiau ji negalioja iš prigimtiems žiauriems, agresyviems žmonėms, ypač esantiems tokioje pačioje terpėje su kitais. Pavyzdžiui, įkalinimo įstaigoje. Ten per ateinančias savaites galima tikėtis žiauriausio smurto apraiškų. 
Šiuo periodu, jei kankins nerimas, skirtingų stichijų ženklams reikėtų imtis skirtingų priemonių. Tarkim ugnies ženklai šią savaitę svarbius sprendimus ir nemalonių reikalų (o tokių bus) tvarkymą tiesiog turėtų atidėti kitai savaitei. Oro ženklams šiuo metu reikėtų susitelkti ties emocijų valdymu, paminti jausmus, meilėms dabar ne laikas. Oro ženklų ko gero bus pažeidžiamiausia emocinė būsena. Laimei, tai laikina. Vandens ženklus šiuo metu vargins nusivylimas visais. Na bet tame nieko labai blogo, tai padės nors trumpam atsitraukti nuo iliuzijų. Žemės ženklai neturės noro ir jėgų veikti, stengsis išsisukti nuo veiklos, veiksmų ir tuščiai iššvaistys gyvenimo siūlomas progas, nes iš esmės tai jie vieninteliai šiuo periodu jas ir gaus.
Apskritai toks laikas dažnam atima gyvenimo džiaugsmą. Tokiu metu ir tikrai nemažai žmonių išgyvena žlugimą, tragiškus įvykius. Ypatingai tie, kurie gyvena aklai, nesuvokdami, kas vyksta jų gyvenime.  Iš esmės tokie periodai tai tarsi audra, plaukiant valtimi gyvenimo vandenynu. Arba gyvenimo sezono pasikeitimas. Tačiau gyvenant sąmoningai, net ir tokį laiką galima ištverti palyginus lengvai, nes jau lydi suvokimas, kad tai kas sena privalo sugriūti tam, kad būtų pastatyta nauja. Kad tai tik vienas ciklas, jokiais būdais ne amžinas ir jis praeis kaip ir visi kiti laikai praeina, tiek blogi, tiek geri. Būtent to ir moko astrologija, jos dėka išmokstama į juodą juostą nebereaguoti kaip į amžiną blogį, o suvokimas kad tai tik laikinas etapas, visada leidžia jį išgyventi kur kas lengviau.
Ar tai tinkamas laikas dvasiniam tobulėjimui? Be jokios abejonės taip. Tai vienas geriausių pasirinkimų tokiu laiku, padedantis išlikti vandens paviršiuje kaip sakoma. Ir šiandien kaip tik ta diena, kuomet jau reikia pradėti. Jūs dažnai klausiate nuo ko pradėti. Tai panaršiusi internete radau, kad galima pradėti netgi labai paprastai ir lietuvių kalba. Be jokios abejonės, turėkite omenyje, kad aš galiu pasiūlyti tik tą kelią, kuriuo einu pati ir toli gražu ne visiems jis bus priimtinas. Aš remiuosi hermetiniu mokymu. Jį pasirinkau po daugelio metų gilinimosi į pačias įvairiausias dvasines disciplinas. Be jokios abejonės geriausia tai būt daryti kiekvienam ir pačiam atsirinkti, kas jam labiausiai tinka. Tačiau jei šiandien nežinote nuo ko pradėti. Siūlau pradėti nuo hermetikų biblijos Kibaliono. Beje, ši knyga pasirodo yra išleista ir lietuvių kalba bei netgi yra laisvai prieinamas elektroninis variantas. Tereikia suvesti į google Kibalionas. 

Eiti prie įrankių juostos