Konsultacijos

[:lt]Balandžio 8 d. [:]

[:lt][:lt]Gera diena teisiniams reikalams tvarkyti, todėl jei turite problemų darbe, pavyzdžiui, jus neteisėtai atleido iš darbo, dabar pats laikas to imtis.
Skirkite daugiau laiko vaikams, jei yra galimybė, supažindinkite juos su gyvūnais, būkite daugiau lauke. Na gal kas augina mielus asiliukus ir galima į juos pažiūrėti 🙂 Mes su dukra visad aplankom kaimynų ūkį, kur vaikui mielai leidžia pažinti visus įnamius. Labai džiaugiuosi, kad šiais laikais mano vaikas turi galimybę naminius gyvulius ir paukščius pažinti gyvai, o ne tik iš kompiuterio ekrano.Vis dar geras laikas garderobo atnaujinimui. Šios dienos tema megztukai ir blankios, pastelinės spalvos.Šiandien skirkite daugiau dėmesio kūno odai, ypač jei esate vyresnio amžiaus ar metate svorį.

Vis dar prastas laikas bendravimui, todėl kalbėkite trumpai, pritarkite dėl šventos ramybės. Vairuokite atsargiai, ypač sutemus. Šiandien jokiais būdais nevartokite alkoholio ir net nebandykite vairuoti išgėrus. Apskritai tokią dieną verčiau nuo vairavimo susilaikyti, nevažinėti dviračiu. Tačiau vaiką triratuku ir paspirtuku „pavedžioti“ dar netgi būtina 🙂 Vaikams šiandien reikia judesio ir įspūdžių.Galimi įvairūs sutrikimai soc. tinkluose. Nebūtinai techniniai, galite tiesiog nemaloniai nustebti, pastebėję, kad jums patinkantis žmogus jus užblokavo ir t.t.Gali varginti stipri nemiga ar tiesiog bus sunku užmigti, nes mintys lėks šuoliais.

Avinas bus ypač jautrus negatyvui, tiesiog užuos neigiamą energiją šalia savęs, blogas vibracijas ir bet kokį š apskritai. Neikite artyn Avino blogai vibruodami :DMano patarimas apskritai visiems būtų šiandien spręsti šiandienos problemas ir negalvoti apie rytdieną. Kai ateis rytojus, tada ir galvosite apie rytojaus problemas. O dabar likite su tuo kas yra ir neapsunkinkite savęs tuo, kas dar tik bus.[:][:]

Eiti prie įrankių juostos