Konsultacijos

Balandžio 8 d.

Puiki diena mokytis, ypač visokių praktiškų dalykų. Tai laisvai galite užsisakyti, kokius kursus online. Pavyzdžiui, sodo dizaino, nes tam reikalui irgi gera diena. Galima tiesiog paprasčiausiai išeiti padirbėti į sodą/daržą ir daugiau dėmesio skirti jo estetinei pusei. Gera diena atnaujinti garderobą, ypač internetu. Tačiau nepersistenkite, dabar natūralumo laikai, todėl lūpų blizgį keiskite vazelinu. Klausykitės linksmų, gal net su ironijos prieskoniu dainų. Nes šiandien gali varginti baimės jausmas, jei turite kokią fobiją, dabar ji apsireikš visu smarkumu. Kas jau labai prastai jausis, išeikite trumpam pasivaikščioti mieste, nes gamtoje baimės jausmas šį kartą gali tik dar labiau sustiprėti. Ypač stiprų nerimą šiandien gali jausti Liūtas. Ypač todėl, kad niekas jo nemėgsta. To pasekoje išspaus ne vieną ašarą. Gal net upelius ašarų.

Šią savaitę ruošiamės Velykoms. Šventės yra gerai, kokybiškai švenčiamos jos leidžia mums vėl ir vėl su malonumu grįžti į paprastą kasdienybę. Šį kartą pratinkimės prie minties, kad šventės bus gan vienišos, teks likti namuose tiek vaikams, tiek tėvams, tiek anūkams, tiek seneliams. Vardan visuotinės gerovės, savo pačių irgi.

Šiandien yra pilnaties diena. Kaip tik šią akimirką kai rašau yra visiškai tiksli pilnatis. Rožinė pilnatis 🙂 Saulė keliauja Avino ženklu, Mėnulis – Svarstyklių. Tai visumoje kaip pilnačiai tai turėtų būti pakankamai taiki ir harmoninga diena, tiesa, su pertraukomis, kuomet maždaug vidurdienį Mėnulis sudarys neigiamus aspektus su Jupiteriu ir Plutonu. Marso – Urano neigiamas aspektas irgi nepadeda. Tiesa, situaciją gerina Merkurijaus teigiamas aspektas Jupiteriui ir Plutonui. Vis tik jei pavieniui individui ši diena nėra tragiškai bloga, masiniu mąstu ji kur kas prastesnė ir gali atnešti netikėtus, šokiruojančius įvykius. Taip pat sukelti masinį baimės jausmą. Šiandien reikia kiekvienam padirbėti su savimi ir pabandyt paleisti baimes, blogus įpročius, nebereikalingus dalykus. Nors tarp šalių karai nevyksta, vis tik šiai dienai mes išgyvename nematomą karą. Karą su gamta. Ir nepanašu, kad skintume pergales. Todėl jūs patys dabar turite pasirūpinti savimi ir savo šeimos gerove – dirbti su savimi, stengtis tapti aukštesnės kokybės žmogumi. Kadangi pilnatis vyksta Svarstyklėse, toks laikas verčia mus peržiūrėti meilės ryšių kokybę. Kitaip tariant pats laikas apgalvoti ir mano santykiai man atneša daugiau gero į mano gyvenimą, ar tik kenkia? Ar tai tokie santykiai, kurie mus abu daro geresniais? Tai išskirtinai stipri pilnatis dėl jau minėto Marso/Urano poveikio. O už keleto dienų – sekmadienį mūsų laukia dar vienas svarbesnis įvykis – Merkurijus pagaliau pereis į Aviną, atnešdamas mąstymą „aš svarbiausias“. Taip kad viskas dabar tik mūsų pačių rankose. Norą aukotis ir padėti kitiems keis egoistinės mintys. Ir niekas kitas, tik mes patys save galime sulaikyti nuo griaunančių revoliucijų galvoje. Nes jei leisite joms vyksti, galutinis rezultatas nedžiugins nieko. Jei atvirai, tos prašmatnios dienos kai aš vežiodavau savo vaiką į mokyklą, muzikos mokyklą, galėdavau dešimt kartų nueit į parduotuvę per dieną ar gaudyti trokštamo, bet visai nereikalingo drabužio akciją internete, man pačiai atrodo likusios kažkur neberealiai toli. Pagalvokite apie tai, apie tai koks nerūpestingas gyvenimas buvo iki šiol. Nes tik iš dabartinės perspektyvos įmanoma tai suprasti.
Beje, kas gi toji superpilnatis. Toks jos pavadinimas tikrai ne dėl poveikio stiprumo. Tą poveikio stiprumą lemia kitų planetinių darinių buvimas ar nebuvimas. Superpilnatis tiesiog yra ryškiau matoma, ji įvyksta kai Mėnulis būna arčiau žemės nei įprasta. Mėnulio orbita yra elipsės formos ir ji turi tolimiausią bei artimiausią tašką nuo žemės. Tolimiausias vadinasi epogėjus, artimiausias – perigėjus. Superpinatis įvyksta kai Mėnulis būna perigėjuje. Šiais metais eina keturios superpilnatys iš eilės. Ši yra trečioji (pradedant vasariu) ir dar vieną turėsime gegužės 7 d. Astrologijos teorijoje yra teigiama, kad superpilnaties poveikis stipresnis. Na kažkiek tiesos tame yra, vis tik Mėnulis būna arčiau žemės tuo metu. Tačiau tai nėra toks esminis skirtumas, kad trumpalaikio poveikio planeta sudarytų esminį skirtumą. Bet kokiu atveju tai atsižadėjimo, vienatvės, vidinės analizės diena ir ją gali lydėti išsekimo jausmas, emocinis disbalansas, emocinio perdegimo simptomai. Vakare, jau patekėjus Mėnuliui, veiksminga būtų meditacija Mėnulio šviesoje, siekiant savyje ugdyti gebėjimą mylėti bei vidinę šviesą. Ypatingai tokia meditacija naudinga būtų moterims. Žinoma, geriau tai daryti gamtoje ant ežero ar jūros kranto. Bet šiuo metu tokia laimė tik išrinktiesiems 😀 O grįžtant dar prie šios dienos, deja, bet tai ir skaudžių netekčių laikas. Pasistenkime vien dėl to būti geresni vieni kitiems.
Šiandien gali apimti jausmas, kad aš išvis nieko nežinau, nieko nesuprantu, gali kankinti egzistencinis nerimas, kilti filosofiniai klausimai. Tomis akimirkomis verta atsiminti antikos filosofą Sokratą, kuris teigė, jog „Susikaupimas lavinti tik protą ir mintį – kenkia ištvermei ir stiprumui. Visada ir visur reikia išlaikyti darną tarp fizinių, protinių ir dvasinių pratimų.“.
Na o kas liečia fizinį gyvenimą tai tokią dieną verta apsirūpinti didesniu maisto atsargų kiekiu pavyzdžiui, vištienos (nes reikia valgyti lengviau, bet ne taip jau ir lengvai). Tokią dieną tinka ruošti greičiau gendančio maisto atsargas. Taip tinka dekoruoti namus senoviniais rakandais. Pavyzdžiui, virtuvėje pakabintas senukas geležinis samtis taps tikru jos talismanu. Žodžiu, mintį supratote, jei nesinori filosofuoti – sukitės virtuvėje bei sode 🙂 Ir nepamirškite, nėra tokios pilnaties, kuri nepraeitų.

Eiti prie įrankių juostos