Konsultacijos

[:lt]Balandžio 6 d.[:]

[:lt]Iškart po švenčių pradedam labai konfliktine dienele. Nenustebkite sulaukę bjaurių žinučių, net iš visai nepažįstamų žmonių. Tokią dieną verčiau toliau nuo žmonių. O jei teks bendrauti, nepamirškite būti mandagūs ir daug dėkoti, jei jūsų aplinkoje yra švenčiančių kažką, pavyzdžiui, gimtadienį, nepamirškite nuoširdžiai pasveikinti. Dabar toks laikas kai ir iš menko nieko galima įsigyti priešą. Taip pat saugokitės sukčių, saugokite savo profilius, šiuo metu jie siautės. Galite susidurti su reketavimu ir kitomis sukčiavimo schemomis, ypač socialiniuose tinkluose. Tai ir narcizų laikas, o jų aukoms dabar bus ypač sunku. Dabar bet kuris savyje turintis net menkiausias narcizo gysleles kaip reikiant leis joms subujoti. Ir šie žmonės dabar bus ypač pavojingi, ypač atkakliai sieks savo tikslų. Saugokite save – narcizai pasaulį ir kitus žmones suvokia tik kaip įrankius jų egoizmui tenkinti. Ir tai nepagydoma.
Bet visumoje geriau eikite geriau paukščių stebėt. Gerai veiks buvimas prie vakarėjančio ežero, žvejojimas. O jei oras neleidžia, dekoruokite namus (ypač pavasarinių gėlių kompozicijomis), pasitreniruokite kiaušinių dažymo technikoje, kad galėtumėte jais pradžiuginti vaikus per atvelykį. Klausykitės jaunystės ir vaikystės laikų muzikos, ji veiks nostalgiškai, bet nuteiks maloniai.
Taip pat tai nemalonių netikėtumų diena. Ypač išvaizdoje. Pavydžiui, galite nemaloniai nustebti, kad jūsų dydis jau xl. Šiandien būsime jautresni šalčiui, ypač pėdps, todėl net ir namie užsimaukite kojines, nevaikščiokite basi ar basnirčiomis.
Tai išbandymų laikas ir dabar gali pradėt aiškėti, kad vakcinacijos toli gražu nepakanka pandemijai suvaldyti. Nors vargu ar jau apie tai bus kalbama viešai. Kol kas tai dar gali būti tiesiog didesnis nerimas ir įtarimai. Kol kas dar daug kas priklauso nuo veiksmų.Šiandien verčiau susilaikyti nuo pirkinių. Tačiau jei neišvengiamai turite pirkti maisto, verčiau griežtai pagal sąrašą apsipirkti, ypač internetu, bus mažiau pagundų. Nemokėkite už atvežimą, jei prekes galite nemokamai atsiimti iš punkto ir t.t.
Tai gera diena techniniams darbams, susijusiems su fotografija. Pavyzdžiui, tvarkyti nuotraukas.
Šiandien tinka ruoštis bulvių sodinimui – atrinkti sėklą ir pan.

Skorpionas bus itin jautrus meilui ir higienos stokai. Net nebandykite šiandien jo apgauti ar smirdėti šalia jo.

https://www.youtube.com/watch?v=Gs069dndIYk[:]

Eiti prie įrankių juostos