Konsultacijos

Balandžio 29 d.

Grįžtame po savaitgalio į paskutines sudėtingas dienas. Kalbant apie šiandien, tai geriausia laiką leisti darže. Šiandien reikia užsiimti kopūstai, tręšti daržoves ir pan. Tokie darbai padės išlikti kojomis tvirčiau ant žemės. Nes tai itin stiprių iliuzijų diena, kuri vieniems primins pasaką, kitiems košmarą, tačiau ne vienas atvejis nebus realus ir neturės nieko bendro su teisybe. Tai labai bloga diena santykiams, kuomet sužinoma apie kito žmogaus poreikius, kurie gali nemaloniai nustebinti ar pan. Kitaip tariant tokią dieną mes suprantame, kad šalia esantį žmogų matėme ir supratome neteisingai. Jis gali „dėti pareiškimą“ kad nori visai kitų dalykų nei įsivaizduojame. Ir mes patys irgi galime taip daryti. Bet verčiau kapstytis darže ir ultimatumus skelbti kopūstams. Patikėkite, tai tikrai kur kas labiau išeis į naudą.
Dar sveika šios dienos fanatiškas mintis nukreipti į tarkim kažkokį „sirgimą’ už savo mėgiamą komandą ar pan. Pavyzdžiui, stebint krepšinio varžybas (nežinau ar tokios bus, sporte labai menkai nusimanau, tik sakau, kad fanatiškas „sirgimas“ būtų teisingas elgesys šiuo metu).
Panaši situacija ir su kelionėmis bei studijomis užsienyje. Tokią dieną ateina suvokimas, kad aš visai ne taip viską įsivaizdavau ir nusivylimas taip pat. Arba atvirkščiai – apakina spindesys, o kol praregime, jau būname pridarę aibę nepagrįstų dalykų ir sprendimų. Šiuo metu atsargiai elkitės, jei keliaujate po šalis, kuriose galima rasti antikinių griuvėsių, pavyzdžiui, Italiją.

Tačiau tai be galo išskirtinė diena užsiimantiems dvasinėmis praktikomis. Nes tokią dieną galima atverti duris į kitas dimensijas. Tik nepamirškite, kad žemesnieji pragarai irgi kitose dimensijose, o ne visas duris verta atidaryti. Kaip jau minėjau, dabar retrogradinio Plutono periodas ir dvasingi žmonės gali išgyventi pusės metų destrukcijos periodą. Tačiau jo bijoti nereikia, tai galiausiai atneš ir jūsų atgimimą. Jei labai blogai jausitės, tokią dieną tinka blogas mintis užrašyti popieriuje ir sudeginti jį. Tačiau atsižvelgiant į gaisrų periodą, gal geriau darykite tai vonioje, šalia bėgančio vandens, o ne miške tarp sausų senų lapų bei spyglių. Toks laikas sugriauna iliuzinį suvokimą apie tai, kad šį planeta viena dieną taps rojaus sodais, kad gyvenimas yra gražus ir visi žmonės yra gražūs bei geri. Tokiu laiku ateina suvokimas, jog pats toli gražu nesi nekalta avelė, gal netgi esi plėšrus, pasiutęs vilkas. Ir gyveni ne rojaus soduose, o pragarinėje iliuzijų planetoje. Ir tas suvokimas atneša nepakeliamą kančią. Bet kai viskas sudega, atsiveria naujas kelias į laisvę,

Grįžtant prie temos, tai minėtas destrukcijos laikas yra ilgas ir lėtas procesas, ypač atsižvelgiant į tai, kad jis juda Ožiaragio ženklu. Primenu, kad tai tęsis iki spalio 2 d. Plutonas pati lėčiausia Saulės sistemos planeta (prašom man neaiškinti apie britų mokslininkus, kurie nustatė, kad Plutonas nėra planeta, eikit dar kartą skaityt vadovėlių ir nusiimkit tą kopūstą nuo kaklo). Plutonas į šį ženklą atkeliavo 2008 sausio 25 d. ir čia dar pabus iki 2024 lapkričio 18 d. Todėl mes išgyvenate perversmų, griūčių ir atgimimų tradicijose, darbe, versle, apskritai žemiškose veiklose erą. Tai ir ekonominių griūčių laikas, ko atmintis nepaveda, gali sau priminti apie buvusią finansinę krizę, ir deja, bet per ateinančius penkerius metus vargu ar pradėsime gyventi geriau tuo klausimu. Toks laikas sugriauna ilgai ir seniai valdančių reputaciją (kaip galime matyti senosios politinės partijos – konservatoriai, socialdemokratai, liberalai išgyveno žlugimus ir teko trauktis nuo arenos centro), tačiau periodo pabaigoje jos gali išgyventi ir didžiulį atgimimą, jei tik pasimokys iš savo klaidų.

Panašūs dalykai vyksta ir pavienio žmogaus gyvenime – tai tarsi lėtas ėjimas į priekį. Sužeisto žmogaus ėjimas, kuris žino, jog ten kažkur toli yra kas jam padės, todėl valios jėgomis vis dar juda žingsnis po žingsnio į priekį.
Toks Plutono periodas veikia ir zodiako ženklus atskirai, tiksliau užkliudo jiems aktualias tam tikras sritis ir susitelkti reikia būtent į jas. Taigi iki spalio mėnesio rekomenduoju konkrečiam ženklui koncentruotis ties įvardinta gyvenimo sritimi, dirbant būtent su ja ir siekiant atgimimo būtent joje. Taip pat galima atktyvinti ir dar vieną sritį, t.y. tą, kuriai atstovauja jūsų ASC ženklas:

Avinui – ties karjera ir savo reputacija. Šiuo metu visas jėgas reikia atiduoti kopimui karjeros laiptais. Tokiu metu jūsų viena karjera gali žlugti tam, kad prasidėtų visiškai nauja. Ir nepamirškit atiduoti duoklės savo mamai.

Jaučiui – dvasingumas, religija, užsienio šalys ir žmonės dabar svarbiausia jūsų gyvenimo sritis. Atėjo laikas atrasti vidinę gyvenimo prasmę. Ypatingai tinka jos ieškoti keliaujant po nuošalias vietas. Tarkim Tibeto vienuolynai būtų pats tas.

Dvyniai – pinigai, paveldėjimai, mirusiųjų reikalai. Tokiu laiku tinka sudaryti testamentą, sutvarkyti šeimos kapus. Išspręsti visus finansinius reikalus, tokius kaip būsima pensija, draudimai, pašalpos, paskolos ir pan.

Vėžys – turi atsidėti santuokai ir karui. Skamba keistai ar ne, bet Vėžys turi išspręsti visus jo gyvenime vykstančius „karinius“ konfliktus ir pasiekti taiką. Ir dabar laikas kovoti dėl savo santuokos. Nuversti kalnus, jei prireiks, kad susigrąžintumėte šeimyninę laimę.

Liūtas – šiam puikuoliui reikia užsiimti savo kūnu ir siela. Medicinine prasme. Susigydyti visas žaizdas. Ir pasitvarkyti kažkiek. Išmokti tvarkos bei rūpintis buitimi. Jei tai jau ir taip moka, tuomet apsidairyti aplinkui – gal šiuo klausimu reikia kažkam padėti? Tikrai nenukris rankelės baltosios, dabar laikas Liūtui paminti savo puikybę ir tapti tarnu kitiems.

Mergelė – jai reikia išmokti atsipalaiduoti ir pasilinksminti. Leisti sau pažint seksą ir meilę – išjungti tuos vidinius stabdžius. Rimtuolė Mergelė gaus dar vieną šansą meilei. Dabar laikas ne dirbti, o kovoti dėl meilės. Tegul už jus dabar padirbėja Liūtas.
Taip pat susitelkti vaikų klausimais – visų vaikų/tėvų santykyje būna traumuojančių patirčių. Dabar tas patirtis reikia kažkaip kompensuoti.

Svarstyklės turėtų užsiimti namais. Ir daugiau dėmesio, laiko skirti savo tėvui, gal nostalgiškiems pokalbiams apie praeitį ir vaikystę. Svarstyklėms laikas kurti jaukius namus, tą lizdą, kurio niekam nesinori palikti.

Skorpionas turėtų padirbėti ties santykiais su broliais/seserimis, taip pat ties santykiais su kaimynais. Ir dar jam pats laikas pradėt daugiau judėti. Ir padirbėti ties komunikaciniais gebėjimais. Pavyzdžiui, pasimokyti oratorystės meno. Na taip taip, jis manipuliacijų specialistas. Bet padirbėti ties gebėjimu naudoti žodžius kaip ginklą, niekada Skorpionui nebus per daug.

Šaulys turėtų mokytis uždirbti pinigus. Agha, jam tas nepakeliamai sunku ir mažai priimtina. Bet gyvenimas juk ne tik malonumai. Na ir ties savo įvaizdžiu. Žolę rūkantis rastamanas jau nebe madoj.

Ožiaragis šį laiką išgyvens ryškiausiai iš visų. Ir sunkiausiai. Jei kiti tokiu laiku gauna užduotis dirbti su išoriniais dalykais, Ožiaragiui teks dirbti su savo vidumi. Tai asmenybės pokyčių laikas, o keistis surambėjusiam Ožiaragiui baisiai skausminga. Vis tik verčiau nuleisti ragus ir bandyt irtis pasroviui. Srovė vis tiek jus nuneš, net jei kurį laiką ir pavyks išbūti įsispyrusiam į dugną. Dabar turi pasikeisti tiek jūsų kūnas (fiziniai duomenys), tiek jūsų būdas. Arba gyvenimas pats pakeis.

Vandeniui tai irgi labai bjaurus laikas. Jam tai laikas, kuomet teks aiškintis, kas gi jo besislepiantys priešai, kovoti su sąmokslo teorijomis ir savo vidiniais demonais.Tai ir aukų bei pasiaukojimo laikas. Vandeniui verčiau savo noru krauti aukas ant gyvenimo aukuro, nes kitaip gyvenimas pasiims pats.

Žuvys dabar turės pakeisti planus bei svajones. Ko gero ir draugus taip pat. Būtent draugų sritis yra ta, ties kuria reikia joms dabar darbuotis. Vienus draugus pakeisti kitais, kitokios kokybės draugais. Taip pat ir savo svajones bei planus. Laikas sugriauti tai kas atgyvenę ir pakeisti tai nauja kokybe.

Ir aš dar kartą noriu pabrėžti – tai ne blogio laikas, tai transformacijų laikas. Būna, kad tenka nusipjauti gangrenuojančią galūnę ir tai skausminga. Bet po to stoja tyla ir ateina palengvėjimas.

Eiti prie įrankių juostos