Konsultacijos

[:lt]Balandžio 29 d.[:]

[:lt]Saulė jungiasi su Uranu – tokią dieną būtinai kažkas jus šokiruos. Tai gal nelaukdami kol tai prasidės, paklausykime naujo himno, dedikuoto šeimų maršui  Prašau manim nesipiktinti, visos pretenzijos Uranui 😀  O jei rimtai, aš visada esu prieš ribojančias taisykles, suvaržymus, kūniškumo vertinimą. Ir taip, aš esu prieš šeimą, prieš tą stereotipinį šeimos paveikslą. Nes aš esu už tai, kad kiekvienas pasirinktų jam tinkamiausią santykių formą – visiškai nesvarbu ar tai santuoka, ar neįpareigojantys santykiai, ar gyvenimas kartu. Jokio skirtumo tai vyras ar moteris. Aš esu už tai, kad žmogus save vertintų, mylėtų ir sugebėtų palaikyti sveikus santykius, paremtus pagarba bei draugyste ir pasitikėjimu, o ne seksu. Aš už tai, kad žmogus saugotų savo kūną ir neleistų savęs skriausti nei fiziškai, nei dvasiškai, kad neleistų savęs išnaudoti toksiškiems partneriams. O visa kita visiškai nesvarbu.

A, čia ta pačia proga 🙂 Manęs dažnai moterys klausia, koks blogiausias zodiako ženklas meilės atžvilgiu. Na tai aš nepasakyčiau, kad verta nerimauti dėl zodiako ženklo, bet vyrų su Venera Skorpione tikrai reikia pasisaugoti 😀

Na o šiandien siūlyčiau daugiau būti gamtoje, grožėtis pradedančiomis žydėti gėlėmis, tačiau saugotis vabzdžių, ypač bičių. Didelis aktyvumas nerekomenduojamas, šiandien ta diena kai geriausia ramiai atsigulus paskaityti. Galima ramiai išeiti pasivaikščioti jau sutemus ir pasigrožėti Mėnuliu. Vis tik gamta jau žaliuoja ir metas pradėt dairytis vaistažolių. Nebūtinai rinkti, gal jums jų net nereikia. Tačiau stebėti augalus, mokytis juos pažinti tikrai verta. Pavyzdžiui, ar žinote kaip atrodo sukatžolė?
Taip pat tai nebloga diena laikyti egzaminus ir pan. Šiandien protas veiks aštriau. Aišku, jei iki jo nei kiek nesimokėte tai nesakau, kad ir stebuklų diena šiandien.
Dvasiškai situacija bus gan vidutinė – patys nežinosite ko norite. Tačiau išaugs dvasingumas. Gal ne tas superpozityviai šleikščiai saldus, bet toks natūralus prigimtinis suvokimas.
Pandemijos atžvilgiu situacija kol kas bus tokia tarsi sulėtintas filmas, bet čia trumpam, kitą savaitę vėl įsijungs didesnis greitis.
Tai energetiniu atžvilgiu pakankamai stipri diena, tinkama užsiimti vidiniais pokyčiais ir šiandien aš norėčiau pasakyti, kad jei jūs norite kažką gyvenime keisti, jūs pirmiausia turite „pamatyti“ kaip tie pokyčiai atrodo, kaip atrodo tai, ko jūs norite. Nes jei tik graužiatės dėl esamos situacijos ir verdate joje, tai beprasmiška tikėtis, kad kažkas pasikeis. Ir jeigu jūs norite kažką keisti, tai turite apie tai ne tik galvoti, bet ir tai daryti. Net jei visiškai to nemokate. Net jei jums labai š…ai gaunasi. Bet jeigu čia tai ko jūs norite, nesustokite tai daryti, kartoti vėl ir vėl kol tapsite tikru meistru. Būtent taip pildosi svajonės šioje žemėje. Ir jeigu šiandien jūs jausite stresą, jeigu kažkas jus suerzins, tiesiog priminkite sau, kad nieko nėra svarbesnio nei dvasinė ramybė. Ir dažniausiai verčiau puoselėti savo vidinę ramybę bei pasitraukti į šalį nei sureaguoti. Dauguma situacijų, į kurias mes reaguojame yra tiesiog nevertos jokios reakcijos.

[:]

Eiti prie įrankių juostos