Konsultacijos

[:lt]Balandžio 28 d. [:]

[:lt]Mes vis dar blogio siautėjimo periode arba tamsiųjų jėgų. Nesvarbu kaip tai pavadinsi. Populiariojoje ezoterikoje, ypač new age nesąmonėse itin akcentuojamas žmogaus tyrumas, baltumas, pozityvumas ir demonizuojama viskas, kas tiesiog kitokio. Kažkada ir man pačiai buvo šokas kai mano mokytojas pasakė, jog atėjo laikas pripažinti tamsiosios pusės teisę į egzistenciją. Atėjo laikas ją pažinti ir suvokti, kad ji nėra nei gera, nei bloga, ji tiesiog egzistuoja. Mes esame pasaulyje, kuris nėra vienpusiškas, jis įvairialypis, jame galioja dualumo principas. Vadinasi šviesa čia negali egzistuoti be tamsos. Vadinasi kiekvienas žmogus turi savo tamsią ir šviesią pusę. Na gal tik turėjimo koncentracijos pas kiekvieną skirtingos. Ir jeigu jūs norite eiti dvasingumo keliu, jūs turite mokytis ne nušvisti (tai lengva 😀 ), jūs turite mokytis su pagarba priimti kiekvieną gyvybės formą. Nesakau, kad reikia mylėti ar kviesti į savo namus kaip artimą draugą. Užteks išmokti gerbti ir pripažinti jos teisę egzistuoti. Kiekvienas padaras čia turi savo paskirtį. Juk net tuo pačiu uodu maitinasi varlės, o varlėmis gandras. Taip ir žmogiškuosiuose santykiuose. Jums tikrai nereikia pamilti nei „uodo“, nei „varlės“, jei maitinatės dieviškąją prana. Ir jums nebūtina eiti į pelkę ir leisti savimi pasimaitinti. Bet jūs turite išmokt pripažinti, kad ir blogis, tamsa turi teisę egzistuoti ir tą prigimtinę teisę reikia gerbti.  Nes gal ten kažkur anapus šios realybės ir egzistuoja pasaulis, kuriame tik gėris. Bet jūs tai esate čia, o ne jame. Kaip manote, kodėl?

Na bet pereikime prie šios dienos. Tai gera diena tirtis, gydytis netradicinės medicinos metodais.
Tai gera diena keliaujantiems. Jei esate kelionėje, šiandien lankykite bažnyčias, šventyklas, katedras, cerkves ir pan. O jei nekeliaujate, irgi gera diena apsilankyti bažnyčioje ir tikrai nebūtinai per pamaldas. Bet visumoje ši diena tinkama keliauti po atokius kraštus, ten kur retai kas vyksta.Skirkite daugiau dėmesio vaikams.

Skorpionas šiandien bus piktybiškas. Na taip smagiai. Jis gali jums atsiųsti kažką bjauraus ir pats patyliukais kvatoti iš to, koks blogas jis yra. Blogas žodis čia gal ne visai tinkamas. Na bet sutikite, Skorpionas ir tikrai neretai būna kaip sakoma dikkagalvis. O šiaip visiems tai pakankamai mistiška diena, kuomet tinka rinktis savo unikalų kelią. Ypač jei yra noras pasukti pagoniškuoju keliu taip bendrai tariant. Gali būti, kad po to jus „šventieji“ jau vertintis kaip blogį. Bet juk ir patys žinote – tamsa tai tiesiog žinių trūkumo forma. Leiskite mažutėliams augti, o patys eikite savu keliu. Taip pat tai geresnė diena astrologijos studijoms. Taip pat tai gera diena, jei jūs užsiimate „influencinimu“ ir siekiate pritraukti daugiau pasekėjų, ypač tinka konsultuotis su profesionalais kaip tai padaryti.Būkite atsargūs gamtoje, šiandien lengva bus nukentėti net nuo augalų, pavyzdžiui, prisirinkti spyglių į koją ir įgyti užkrėstą pūlinį.Maitintis vis dar rekomenduojama vegetariškai. Šiandien ir natūraliai gali nesinorėti mėsos, ji ar jos kvapas gali kelti pasibjaurėjimą.
Plutonas jau pradėjo retrogradinį judėjimą. Šiais metais tai stipriau jausis. Na iš esmės tai kažkas tokio kaip būti palaidotam gyvam ir dar girdėti kaip kažkas šokinėja ant tavo kapo. Tai verčiau susitaikyti su tuo, kad šis laikas atneš daugiau panikos, sumaišties, sielvarto, įniršio. Na nebesėdim mes toje komforto zonoje jau senokai ir nereik čia sau meluoti, kad va tuoj tuoj išauš šviesus rytojus. Tačiau kai priimi realybę, jau yra nuo ko atsispirti ir judėti toliau. Prie kiekvieno planetos poveikio reikia prisitaikyti ir plutoniškais periodais reikia žiūrėti siaubo filmus, ypač apie poltergeistą, dvasias, o ne pozityvias meilės istorijas. Rengtis reikia gotišku stiliumi, skaityti knygas apie vampyrus ir eiti į piknikus kapinėse. Aišku, čia aš taip perdėtai, tiesiog bendrai esmei perteikti. Bet kokiu atveju aš siūlyčiau aktyviai gydytis savo žaizdas. Toks periodas atneš daug pykčio, išpuolių, skausmo. Jūs patys net ir nenorėdami galite įskaudinti kitus. Bet kas gi yra skausmas? Mes skaudiname kitus kai skauda patiems. Aš nekalbu apie psichopatus, kalbu apie normalius žmones. Jūs negalite pakeisti aplinkinių, bet galite pabandyt suprasti, kad jeigu jums kažkas „uždavė“ širdį, tai todėl, kad jo paties širdyje nesugydyta žaizda. Gali būti, kad jūs irgi darote tą patį. Laimingi žmonės neskaudina kitų.
Negalima tikėti viskuo, ką sako jūsų protas.

 

Paveikslėlio autorius: Dööm Ginger[:]

Eiti prie įrankių juostos