Konsultacijos

Balandžio 25 d.

Ar žinote, kad šiandien pasaulinė pingvinų diena? Simboliška, kad ji sutampa su dienomis, kuomet reikia kažką nuveikti gyvūnų ir aplinkos apsaugos srityje. Toks laikas tęsis iki balandžio 29 d. O nuveikti galima bet ką, kas prisidėtų bent simboliškai prie planetos puoselėjimo. Pavyzdžiui, pradėt rūšiuoti atliekas, jei iki šiol to nedarėte, atsisakyti plastiko maišelių ir pan. Gal tai ir lašas jūroje, bet lašas po lašo ir akmenį pratašo, o kad pasaulį užvaldytų blogis, visiškai pakanka, kad geri žmonės tiesiog nieko nedarytų.
Šios dienos svarbios ne tik aplinkai, tai ir iliuzijų/melo dienos. Šiomis dienomis aplinkiniai jums „seks pasakas“ į akis rimtais veidais. Todėl verčiau šiomis dienomis nesureikšminti aplinkinių kalbų ir nepradėti rimtai jomis tikėti. Verčiau tokiu laiku apsiriboti formaliu bendravimu ir į dideles kalbas nesileisti. Tokios dienos nekaip veikia imunitetą – išauga infekcinių ligų, apsinuodijimų tikimybė, todėl ne vienam gali prireikti medikų pagalbos. Jei pasijusite blogai, verčiau nesigydykite patys ir ieškokite specialistų pagalbos. Jau minėjau, kad dabar bus išaugęs noras vartoti alkoholį ir jei yra polinkis, jis bus toks stiprus, kad nesulaikys net besilaukiančių moterų. Taip pat tokiu metu žmogų apima didesnės aistros, ypatingai alkoholio vartojimo pasekmėje, todėl bus daugiau pradėtų vaikų, deja, su alkoholio vartojimo pasekmėmis. Iki balandžio 29 d. geriausia būtų absoliučiai alkoholio atsisakyti.
Tai paskutinės penkios dienos iki Saturno/Plutono sąjungos pabaigos. Kaip matome šis mėnuo atnešė daug tragedijų pasauliniu mastu – gaisrai, žudynės ir pan, deja, šios penkios dienos bus intensyvesnės nei praėjęs visas laikas ir įmanoma sulaukti dar negerų įvykių. Mano patarimas būtų labai saugotis ugnies, nes gaisrų tikimybė dabar bus maksimali. Verčiau nekūrenkite laužų, venkite bet kokių veiksmų, kurie gali sukelti gaisrą. Tokiu laiku net ir nuo šašlykų kepimo atviroje kepsninėje geriau susilaikyti. Dabar lieka tik tikėtis, kad Notre Dame katedra buvo paskutinis objektas šiuo periodu, o ne tiesiog paruošiamieji darbai. Laimei liko tik penkios dienos, po kurių jau galėsime kuriam laikui ramiau atsikvėpti.
Šiandien siaučia nedidelė geomagnetinė audra, tačiau kitų planetinių darinių fone jos poveikis kur kas stipriau bus juntamas. Tokią dieną reikia gerti daug vandens ir susilaikyti nuo dvasinių praktikų. Todėl šiandien daugelis gali jausti stiprų nerimą, nuotaikos pokyčius, gali varginti agresijos priepuoliai, jausmas, kad tuoj tuoj nutiks kažkas siaubingo, vieni jaus stiprų išsekimą, kiti bus hiperaktyvūs, gali varginti nemiga, įvairūs skausmai, ypač migrena, nepaaiškinamas odos niežėjimas, naktiniai košmarai, nemalonios vizijos. Galimi technikos, komunikacijų gedimai, ryšio sutrikimai. Labai dvasingi žmonės pajus išaugusią intuiciją, itin didelį jautrumą, sustiprės įvairūs dvasiniai gebėjimai, išaugs noras priešintis, protestuoti, galite dažnai pastebėti keistus skaičių derinius bei ženklus. 

Eiti prie įrankių juostos