Konsultacijos

Balandžio 23 d.

Keletui dienų atsisveikinsiu. Gal kokiai savaitei. Rašymas atima daug laiko, reikia susitvarkyti su einamaisiais darbais ir šiek tiek galvą pravėdinti. O jūs nepasiduokite blogoms nuotaikoms, auginkite gėles. Kaip sakė ne vienas žmogus – kai visas pasaulis griūva, belieka grožėtis žydinčiomis gėlėmis. Neskubėkite džiaugtis lengvėjančiomis karantino sąlygomis, susilaikykite nuo nebūtinų vizitų dar bent mėnesiui, kad ir pas grožio specialistus. Saugokite save, ateinančiu metu išaugs nelaimingų atsitikimų rizika, ypač galvos traumų. Taip pat neužsiimikite neteisėta veikla, netvarkykite teisinių reikalų, laikas tam tikrai prastas. O teisinių bėdų prisidaryti bus lengva. Skirkite daugiau laiko vaikams.
Aktyvesnis laikas bus Dvyniams, kurie nenorės įsipareigojimų, rimtų santykių ir į gyvenimą nežiūrės rimtai. Sunkesnis laikas Svarstyklėms, jos nebus labai mėgiamos.

Norimtiems tobulėti dvasiškai, geras laikas numerologijai. Galite pradėti rytoj, rytoj mūsų laukia Mėnulio jaunatis Jaučio ženkle. Plačiau apie ją rašiau vakar tai nebesikartosiu. Dabar stiprus žemės laikas, todėl tinka viskas, kas susiję su žeme. Ypač trauką žemei gali jausti Jaučiai ir Mergelės. Tai gali pasireikšti noru klajonėms po nepažintas, žmonių nepaliestas žemes ir miškus. Jautis – tai žemė ir jos stebuklai. Tai pastovumas ir ilgaamžiškumas. Grožėkitės gamta, dirbkite žemę. Jei turite galimybę, pabūkite vienatvėje, bet nepamirškite artimųjų. Jautis – šeimos žmogus. Dabar kaip niekad reikia stiprinti šeimyninius ryšius. Bet šiai dienai pirmiausia rinkitės save. Ką reiškia rinktis save? Tai reiškia rinktis vietas, žmones ir dalykus, kurie priverčia jus kvėpuoti, priverčia jus gyventi. Tai drąsa pasakyti ne dalykams, kurie jums kelia negerus jausmus. Nesilyginti su kitais, nekariauti su savimi. Būkite stiprūs, gudrūs, geri. Vertinkite save. Niekas kitas, tik jūs patys galite parašyti geriausias taisykles savo gyvenimui. Tai kas jūsų viduje – niekas iš jūsų negali atimti. Laitykite gėles, džiaukitės katėmis, mylėkite savo planetą. Mėgaukitės artimų žmonių kompanija. Kartais mes atsidūriame tamsoje tik todėl, kad stengiamės per daug. Todėl linkiu atsipalaiduoti, pažvelgti į pasaulį vaiko akimis. Mokykitės gyventi paprastai, net tada kai viskas aplinkui taip sudėtinga. Leiskite gyvenimui eiti savo eiga ir nesistenkite jo per daug kontroliuoti. Tiesiog išmeskite nebereikalingus dalykus iš savo gyvenimo ir eikite lėtu žingsniu į priekį. Jūsų kelyje bus ne vienas lakiojo smėlio ir pelkių ruožas, kuris neleis greitai judėti ir bandys įtraukti, nesipriešinkite, negailėkite savęs, nebijokite, nekovokite desperatiškai, tiesiog eikite lėtai ir ramiai. Ir jūs išeisite….
O šiandien pasimerkite tulpių puokštę. Padovanokite tulpių puokšte brangiam žmogui. Be jokios progos. Atvėskite. Nustokite bėgti….

Eiti prie įrankių juostos