Konsultacijos

[:lt]Balandžio 23 – 24 d.[:]

[:lt][:lt]Na šį kartą savaitgalis nebus džiuginantis. Kiekviena diena bus blogesnė už kitą ir šioks toks pagerėjimas nusimato tik trečiadienį. Bet vargu ar labai didelis, nes prasidės retrogradinis Plutono judėjimas.
Visų pirma tai prastos dienos santykiams, santuokai. Šiuo metu neverta priimti sprendimų tuoktis. Moterys gali maištauti ir nepaklusti vyrams. Nelaukite, kad moterys šiuo metu bus tikromis damomis. Nesvarbu jos santykiuose ar ne.
Apskritai tai gali būti psichologiškai sunkus laikas, ypač jau sergantiems psichikos ligomis. Tokiu atveju gali ir medikų pagalbos prireikti. Pandemija irgi atslūgti nesiruošia, tačiau gali būti netikėtų pokyčių. Na tarkim pagerėti situacija ten, kuri ji labai bloga ir netikėtai pablogėti ten kur nebloga. Bet kokiu atveju dalis žmonių gali vėl susidurti su kažkokiais ribojimais, pavyzdžiui, vaikai grįš į nuotolinį mokymą.

Nors savaitgalis ir prastokas, rekomenduotina nesėdėti namuose, o užsiimti kultūrine veikla. Pavyzdžiui, aplankyti kokią pilį. Gal pakaks tik iš išorės šį kartą. Išeikite ilgam pasivaikščiojimui su šuniu. Ypač vakarėjant. Idealu jei galite tai daryti prie jūros. Jei įmanoma, nuo daržų ir žolių šiomis dienomis verčiau susilaikyti. Nedeginkite laužų, nesmilkykite smilkalų bus padidinta gaisrų tikimybė. Verčiau prisėskite su artimu žmogumi ant suolelio prie jūros nuoširdžiam pokalbiui valandėlei kitai.

Pats laikas apsirūpinti kremais nuo Saulės ir kuo stipresniais. Saulutė artimiausiu metu bus pikta taip kad jei neturite, dabar pats laikas užsipirkti.

Avinas jaus augantį pyktį savyje. Ypač šeštadienį. Na gal veiksmų nesiims, bet faktas, kad net atsigulęs į lovą svarstys, ką galėtų primušti.

Šiandien norėčiau šiek tiek daugiau iš anksto pakalbėti apie tai kas laukia per retrogradinį Plutona. Ši planeta buvo atrasta palyginus neseniai – 1930 metais. Kol kas ji yra toliausiai nuo Saulės iš visų Saulės sistemos planetų.Sakau kol kas, nes esu visiškai tikra, kad ateityje bus atrastos dar dvi planetos. Bet šiandien apie Plutoną, kuris priklauso lėtųjų planetų grupei ir yra laikomas destrukcijos planeta. Tiesa, kartais jis būna arčiau Saulės už Neptūną, kadangi jo orbita yra ovali. Kaip ir visos lėtosios planetos (Saturnas, Uranas, Neptūnas), Plutonas lemia masinius, kartos pokyčius. Ir nors jis kai kurių astronomų buvo paskelbtas ne planeta, tai nepanaikino jo įtakos. Ši planeta taip pat atstovauja paslaptis ir vidinę jėgą. Dalį laiko jo veikimas yra beveik nejuntamas, tačiau visa jėga jis atsiskleidžia kai sudaro aspektą su kita planeta arba pereina į kitą ženklą. Dažnai mano mokiniai sako aš nesuprantu jo veikimo. Bet tą jo veikimą suprasti sunku tik todėl, kad jis labai lėtas ir lėtai įsibėgėjantis. Jo didžiulė įtaką ateina taip lėtai, kad kartais atrodo, jog viskas tiesiog natūraliai yra ir buvo. Taip pat tai kraštutinumų planeta – viskas arba nieko. Plutono sąjunga su Saturnu ir Jupiteriu Ožiaragyje mums atnešė pasaulinę pandemiją. Na tokia didelė konjunkcija Ožiaragio ženkle nei vieno mūsų gyvenime tikrai daugiau nebepasikartos. Tačiau Plutono nereikėtų vertinti tik kaip blogio. Tame jo ir grožis, kad atimti jis gali viską arba pridėti visko maksimaliai. Labai dažnai itin turtingi žmonės turi Jupiterio/Plutono konjunkciją horoskope. Tačiau itin stiprų akcentuotą Plutoną turi ir savižudžiai bei žudikai. Tai dabar mūsų laukia retrogradinis Plutonas ir galimybė padirbėti toje srityje, kuria jis keliauja jūsų asmeniniame horoskope. Aišku, tai atneš ir pasaulinių įvykių. Visos planetos išskyrus šviesulius (Saulė ir Mėnulis) periodiškai pereina į retrogradinį judėjimą. Plutonas tai daro kartą į metus ir užtrunka maždaug penkis mėnesius. Aišku, aš apie jį rašysiu dar ir eigoje. O kol kas jis tegul sau ramiai juda, kol nesudaro aspektų, jis mažai mus domina. Vėl pajudės Plutonas tiesiai spalio 7 d.

O kol kas siūlyčiau klausytis daugiau linksmos muzikos. Laimė tai toks dalykas, kuris reikalauja sąmoningų pastangų:

https://www.youtube.com/watch?v=lXrcuv3G_7A[:][:]

Eiti prie įrankių juostos