Konsultacijos

Balandžio 22 d.

Sveiki sugrįžę po švenčių. Na gal jos dar ne visai baigėsi, tačiau nauja savaitė jau prasidėjo. Galima sakyti, kad tai paskutinė bloga savaitė, nes balandžio 30 d. Saturnas apsisuks ir ims tolti nuo Plutono pamažiukais. Tačiau ši savaitė turi savų niuansų, kadangi iki pat balandžio 29 d. valdys labai stiprus noras vartoti alkoholį. Tai gali pasijauti net neturintiems priklausomybės žmonėms, o tie, kurie vartoja dažnai, jį pajaus itin stipriai ir nekontroliuojamai, ypač ateinantį savaitgalį.
Na o grįžtant prie šiandienos – kaip jau daug kartų minėjau anomis dienomis – mokykitės dėkingumo. Dėkokite kitiems, atraskite už ką esate dėkingi savo gyvenimui. Dažnas tikriausiai esate išbandęs pozityvaus gyvenimo principus ir nusivylęs, kad jie neveikia. Taip, iš ties, jie neveikia. Neveikia gyvenimas svajonėmis apie nuostabią ateitį. Sėkmingo gyvenimo principas – yra suvokti, kas gero tavo gyvenime yra dabar ir išmokti džiaugtis tuo, ką turi, išnaudoti tai ką turi. Tai nereiškia, kad nereikia siekti daugiau ar nieko daugiau gero neįvyks. Tiesiog jei jūs nemokate pasidžiaugti tuo, kas yra dabar, jūs nevertinsite ir to ką gausite ateityje. Tai tiesiog vieni sudėtingesnių proto spąstų. Tas kuris moka tik norėti, niekada nejaus pasitenkinimo, tuo, ką gauna. Tas kuris moka džiaugtis tuo, ką turi – svarbiausia – pamatyti, kad yra kuo džiaugtis, jis ir gaudamas daugiau išgyvens dar didesnį gerovės jausmą.
Šiandien vis dar šventinė diena ir išties tai sutampa su planetų judėjimu – šią dieną vis dar reikia švęsti. Kokiu būdų tai jau kiekvieno pasirinkimo reikalas, tačiau alkoholio reikėtų griežtai atsisakyti ir nevartoti iki balandžio 29 d. Tai labai pavojinga laikas, jei esate ties riba į priklausomybę, šią savaitę vartodami alkoholį, galutinai užsinersite priklausomybės grandinę ant kaklo. Iš kitos pusės, šventė gali būti suprantama įvairiai ir kitus gali varginti nuolatinis sėdėjimas prie stalo, tai turiu pasakyti, kad tai tinkama diena ir darbams namuose, ypač daryti kažką tokio, kas pradžiugintų, prašviesintų, nuspalvintų gyvenimą, tarkim klijuoti tapetus. Tiesiog tokią dieną reikėtų ne arti kaip arkliui, o jei imatės kažką dirbti, tai pusiausvyrai ir kažką malonaus dėl savęs nuveikti. Pavyzdžiui, vakarą užbaigti fantastiniu serialu (tai fantastikos diena), na tarkim kaip The Game of Thrones.
O geroji naujiena ta, kad šeštadienį Saulė perėjo į Jaučio ženklą, kuriame dabar aktyviai veikia ir Uranas, tai reiškia, kad visą mėnesį daugumai žmonių daugiau naršyti internete, pasyviai gulėti ant žolės saulutėje, daugiau picos, šokoladinio kremo, bulvių, čipsų su sūrio padažu, apskritai neveikti nieko, tiesiog gulėti ant sofos. Tokiu metu laikas eina lėčiau. Tačiau tai ir geros nuotaikos mėnuo, tokiu metu žmonės daugiau juokiasi, labiau linkę užsiimti seksu. Tiesa, išauga poreikis vartoti tokias medžiagas kaip kanapės ar pan. Turiu omenyje tai kas sukelia lengvą apsvaigimą, skatina juoktis ir pan. Bet kokiu atveju tai neblogas laikas tiems, kurie gyvena nuolatiniame strese ir juodose mintyse, tie kurie galvoja per daug ir abejoja dėl kiekvieno savo veiksmo – tokių žmonių galvose chaosą keis aiškesnės mintys, bus daugiau vidinės taikos su savimi bei ramybės. Vos tik Saturnas pasisuks atgal – prasidės šviesos laikas, stiprės noras pažinti visatos paslaptis, priartėti prie kažko nežemiško, tapti šviesesniu pačiam. Beje, tas pirmasis ir labai stiprus impulsas link to gali vykti jau šiandien. Jei jūs norite eiti į šviesą, pradėti tai daryti reikia jau šiandien.
Visumoje tai nebloga diena. Ypač ji sėkminga kitokiems, keistiems, ekscentriškiems žmonėms. Tokie tiesiog sutriuškins savo konkurentus, nepalikdami jiems jokių šansų. 

Eiti prie įrankių juostos