Konsultacijos

Balandžio 22 d.

Na tai įsibėgėjam Jupiteriui artėjant prie Vandenio. Noras priešintis ir potestuoti tik augs. Čia tik pirmieji gležni žiedeliai. Ir valdžios atstovams tikrai dera susirūpinti dėl savo šiltų kėdžių kuo skubiau, nes šiuo menkučiu protestu viskas nepasibaigs.  Aš savo ruožtu šiandien rekomenduoju likti namuose, ypač vyresniems žmonėms. Galima situaciją neigti ir sakyti, kad virusas išgalvotas, tačiau nuo to jis neišnyks. O laikas prastokas…diena pakankamai destruktyvi, ypač šeimyninių santykių atžvilgiu. Per daug egoizmo ir galvojimo tik apie save. Tokią dieną lengva prisidaryti problemų su teisėsauga, ypač kelyje, taip kas laikykitės eismo taisyklių. Dabar laikas erelio sparnus nusiimti ir pasidėti giliai giliai.
Už tai gera diena svoriui mesti bet kokiu būdu. Pagaliau 🙂 Nors būtinybės tikrai nėra. Kam svarbiau gera nuotaika tai verčiau ramiai pagulinėti kur prie vandens (jei galite sau leisti tokią prabangą kaip gulėti šalia vandens palaimingoje vienatvėje) su šokolado plytele.

Kažkada rašiau kuo skiriasi žmogus, gimęs ženklo pradžioje ir pabaigoje. Tada rašiau apie Svarstykles. Žadėjau pratęsti, bet vis ta laiko stoka. Na tebūnie šiandien Avinas. Ženklo pradžioje gimęs Avinas neretai turi nemažai Žuvų bruožų, todėl jis rūpestingesnis, dosnesnis, nelinkęs kitiems daryti didelio spaudimo, tačiau analitiškas, greitai mąsto, aktyviai siekia antro šanso. Ženklo pabaigos Avinas dažnai turi daugiau Jaučio bruožų tai lyginant su pirmuoju jis kur kas labiau nepriklausomas, sportiškas ir aktyvus, linkęs į perfekcionizmą, mėgsta pokyčius, greit atgauna jėgas po nesėkmių.
Maginiu atžvilgiu kiekvienas zodiako ženklas irgi atstovauja tam tikras sferas. Avinas – kraujo magija, Jautis – laukinių gyvūnų, Dvyniai – energijų, Vėžys – virtuvės, Liūtas – kerai, Mergelė – vienuolystė, vienatvė, atsiskyrėliai, Svarstyklės – muzika, Skorpionas – nakties valdovas, Šaulys – griaustinio, Ožiaragis – žalioji gamta, Vandenis – žvagždės ir planetos, Žuvys – mistinės būtybės. Apie mistiką užsiminiau ne šiaip sau – primenu, kad rytoj sulauksime jaunties Jaučio ženkle. Pats laikas ruoštis naujiems startams, naujai pradžiai, jeigu norite kažką pradėti – darykite tai rytoj. Ši jaunatis nebus lengva, ypač diena prieš, t.y. šiandien, kadangi Mėnulis iškart po to jungsis su Uranu, kas gali atnešti netikėtus, šokiruojančius įvykius. Taip pat Mėnulis sudarys neigiamą aspektą su Saturnu, tai frustracija, negalėjimas pajudėti į priekį, maištingos nuotaikos, valdžios neigimas, taigi protestų gali būti ir daugiau. Kadangi viskas vyksta Jaučio ženkle, labai tikėtini finansiniai sukrėtimai. Primenu, kad šiandien ir Motinos Žemės diena, todėl atiduokite prideramą pagarbą savo planetai. Nuotaiką gerintų gražių vaikiškų filmukų žiūrėjimas. Tų senųjų, kuriuose dar nevyrauja smurto energetika. Šiandien negalima priiminėti svarbių sprendimų, jie bus neteisingi. Saulė šiandien irgi sudaro neigiamą aspektą su Saturnu, kas klaidingai leidžia mums įsivaizduoti, kad galime labai daug. Šiandien negalima riboti kitų žmonių, užsiimti drausminimais, nes gali suveikti užspeisto žvėries kampe efektas. Verčiau pasidarykite arbatos, pabendraukite su draugais virtualiai, tik nesiginčykite, verčiau ramiai išklausykite. Savo kitokią nuomonę dar turėsite, kada išreikšti. Šiandien ne vienas gali jaustis labai prastai, todėl jei turite vidinių resursų, virtuali arbata su draugais dabar būtų pats tas. Tai sunki diena labai sergantiems žmonėms, tokie gali jausti stiprų sveikatos pablogėjimą , beviltiškumo jausmą.
Tai tikrai blogas laikas maginiams ritualams. Taip pat netinkamas laikas mokytis kalbų. Gali nežinia iš kur apnykti vabzdžiai, ypač maistą. Vėl gi, rekomenduoju sutelkti visą valią ir tvarkytis, dirbti darže, gaminti maistą, spręsti finansinius reikalus – mokesčiai, šeimos biudžetas ir t.t. Ir svarbiausia nepamiršti, kad po vienos blogos dienos būtinai ateina kita. Kartais geresnė, kartais blogesnė. Bet niekas nelieka amžinai, net ir blogos dienos….

https://tv.lrytas.lt/zinios/ziurovu-kamera/2020/04/21/news/prie-seimo-protestas-pries-karantina-14591172/
Eiti prie įrankių juostos