Konsultacijos

Balandžio 20 d.

Kaip dažnai jūs girdite ir skaitote – mąstyk pozityviai ir tavo gyvenime vyks tik geri dalykai? Būk geras ir tau nutiks tik geri dalykai, nes gėris pritraukia gėrį, o blogis blogį, žudikai žudo tik tokius pačius kaip jie, o sekasi tik tiems, kurie kaip rojaus angelai. Taip būtų paprasta viską įveikt minties galia. Pagalvoji, šast ir rūmai, šast ir mersedesas. Kiek kartų bandėte? Kaip pavyko? Taip, pozityvus mąstymas, dirbtinis gerumas, imituojamas intensyviomis maldomis ir kitais kraštutinumai, priveda prie sėkmės taip pat sėkmingai kaip ir FB testai su pažadais, kas jūsų laukia tais ar anais metais. Ar yra kam išsipildė?Tarp kitko, šiandien gera diena meilei, na vienišiems sutikti kažką. Nes susituokę asmenys tai kaip tik apie skyrybas gali galvoti. O jei kurie turi, kur išeiti, tai gali ir išeiti. Ypač moterys.
Kates šiandien palikite ramybėje, kas turit galimybę, išleiskit į lauką, rūsį. Šiandien jų nepriklausomybės ir pasiruošimo medžioklės sezonui diena. Katė jaus instinktyvų poreikį išeiti ir jos energetika neigiamai veiks žmogų. Taigi jei katė lindės viena palovėj, tegul sau ir lindi. Dabar jai jūsų nereikia. Šiandien visą dėmesį skirkie šuniui, jis kaip tiek priešingai – jo norės ir juo džiaugsis.
Viruso padangėje nieko gero. Apgaulingo pagerėjimo periodas baigėsi ir dabar jau žygiuojame link tikrai blogų laikų. Nėra čia vieno konkretaus scenarijaus kaip bus ir taškas. Galimi keli variantai ir viskas dar labai priklauso nuo žmonių valios ir sąmoningumo.
Šiandien rekomenduotina dieną pasisaldinti dideliu torto gabalu prie puodelio kavos. Na gerai, jau barėtės, kad vien maisto dienas prognozuoju. Galima pakeisti stikline vandens ir mažulyčiu liesu sausainiuku.Šiandien gera diena mokytis astrologijos. Apskritai gera diena virtualiems kursams.

Dvyniai, Vėžys, Mergelė, Žuvys šiandien bus linkę smerkti ir teisti net nepasivarginę įsigilinti į visus faktus ir aplinkybes.

Saulė ką tik perėjo į Jaučio ženklą. Iš ugningojo Avino mes perėjome į ramesnį Jautį. Dabar viskas vyks lėčiau. Mąstysime lėčiau, veiksime lėčiau. Jautis yra motinos Žemės valdovas. Kitaip tariant dabar išmušė Gamtos valanda. Turite jai nusilenkti ir ją garbinti. Net ir Tarptautinė Motinos Žemės Diena yra balandžio 22 d., t.y. Jaučio sezonu. Visą Jaučio perioda būtina bent kelis kartus į savaitę pasivaikščioti gamtoje, kiekvieno pasivaikščiojimo metu apkabinti medį. Kalbant apie astrologinius brėžinius – Jautis yra antro būsto valdovas, jį atstovauja Veneros planeta. Tai geras laikas stengtis daugiau uždirbti, ypač per dailiuosius amatus. Tai puikus laikas gražinti namus – juos pertvarkyti, puošti, perdažyti spalvingai sienas. Būkite kūrybiški. Apskritai šiandien tinka žiūrėti į sudėtingus,  detalius, ryškių spalvų piešinius, ypač abstrakcijas ir bandyti suvokti, kokias mintis jie sukelia, kur link jas veda. Tai ir puikus pratimas kūrybiškumui lavinti. Taip pat tinka montuoti Saulės kolektorius, įrenginėti namelį ant ratų. A…Jautis kaip sakoma saldi bitis. Tai geras laikas virti uogienę. Gaila, kad nėra iš ko 🙂 Tai bent pasigaminkite želė iš pakelio. Ir nekaloringa, ir saldu, ir į simboliką pataikysite 🙂

Dienos klausimas. Kas yra steliumas? Steliumas tai grupė keleto planetų viename ženkle ar viename būste. Dalis teorijų teigia, kad jos turi būti nenutolę viena nuo kitos daugiau kaip per kelis laipsnius, kiti teigia, kad pakanka vieno būsto arba ženklo. Aš vis labiau linkstu prie pastarųjų. Nes vis tiek bent trijų planetų sankaupa viename būste arba viename ženkle jau duoda išskirtai stiprų efektą toje srityje.
Kitas klausimas – kas būna kai moteris pasuka raganavimo keliu. Arba kaip dabar madinga vadinti Wicca. Arba magijos. Na visų pirma ji ima gyventi Mėnulio ritmu, nustoja bijoti tamsos. Ji žino, kad tamosoje lengviausia pasislėpti nuo piktų žmonių. Tokią moterį pradeda be galo dominti senpvės išmintis. Ją pradeda lankyti gilios įžvalgos. Paprastai ji savo kelyje mokosi gydymo meno, dvasingumo, kad galėtų būti vedle kitiems, karo meno paslapčių (kad galėrų apginti kai reikės silpnesnius) ir mokymo meno, kad to, ko išmoko pati, galėtų kokybiškai mokyti kitus. Ji vis ryškiau spinduliuoja savotiška energija, vis ryškiau gaubiasi mistikos aura. Šalia tokios moters tiesiog gera būti. Bet kam. Tačiau tai nepaneigia pirmųjų mano šios dienos žodžių. Gyvenime turi būti balansas ir nei vienas čia negali būti baltas, naivus, patiklus angelėlis. Jeigu prisiklausote pasakų apie būsimą rojų žemėje ir joje patikite, o vėliau tenka išgyventi skaudų nusivylimą, kaltinti dėl to galite tik save. Kad ir kokiu keliu jūs eitumėte – logika ir balansas visada bus jūsų geriausi draugai.
Sveiko proto!!!

Eiti prie įrankių juostos