Konsultacijos

[:lt]Balandžio 20 d.[:]

[:lt]Saulė jungiasi su Merkurijumi, tuos abu „trigerina“ Mėnulis, šiandien laukite problemų per raštą. Pavyzdžiui, įdėsite skelbimą į internetą su gramatinėmis klaidomis ir jus išjuoks, arba neįvyks sandoris, nes atbaidysite kitą pusę neraštingumu ir t.t. Taip pat tai netinkama diena viskam, kas susiję su nekilnojamuoju turtu, ypač jo nuoma. Taip pat reikėtų susilaikyti nuo grožio procedūrų, ypač plaukų dažymo. Na tikrai šiandien verčiau pačiai namie nedažyti plaukų chna.Daugiau dėmesio skirti reikia gyvūnams. Ypač katėms. Jos gali bjauriai elgtis, pavyzdžiui, sieną apšlapinti nei iš šio, nei iš to. Šiandien netinkama diena rinktis katę. Verčiau šiandien daugiau laiko su vaikais praleiskite parkuose, prie ežerų ir pan. Pasyviai prieš Saulutę gulėti dabar ne laikas tai idealu būtų užsiimti šiukšlynų tvarkymu. Tik saugokitės uodų ir kitų bjaurybių. Tokiu metu vaikai ypač gali jautriai reaguoti į kraująsiurbius, o jie jau pradeda sezoną. Cheminių preparatų, tokių kaip citrinų kvapo žvakės irgi geriau vengti. Tai apskritai alergijų laikas.

Tokią dieną gali būti daug impulsyvių sužadėtuvių, priimtų sprendimų tuoktis. Veneros – Urano sąjunga darys savo.Tai tinkama diena pirkti įvairias priemones saugumui užtikrinti. Tačiau tai prasta diena teisingumui. Aš galvoju, kad pereinant į naują etapą ir dabar išgyvenant įvairias griūtis bei pokyčius, mes išgyvensime ir teisinės sistemos pokyčius. Galvoju, kad visiškai realu, jog keleto metų bėgyje bus pertvarkyta teismų sistema. Galbūt kažko atsisakyti, ypač sustabarėjusių struktūrų, priimančių nekeičiamus sprendimus. Žmonijai teks suprasti, kad naujaisiais laikais nebeliks nieko stabilaus, dogmatiško ir nekintamo. Tie patys teisės aktai turės nuolat keistis ir taikytis prie vis atsinaujinančių situacijų ir gyvenimo sąlygų. Bijau, kad kitu atveju teisingumą Lietuvoje ims vykdyti nebe teismai, o patys žmonės.
Avinas šiandien bus žaismingai grėsmingas, rodys nepadorius ženklus, bet su šypsena. Koks padoresnis Avinas apsiribos tiesiog liežuvio parodymu. O jau stipresnio charakterio ir ginklą gali išsitraukti. Nepykdykite šiandien Avino, dabar jis lekia amerikietiškais kalneliais ir kažką ant ragų pakabini gali ne iš pykčio, o iš inercijos.Bet visumoje tai nėra itin bloga diena. Merkurijus sudaro sąjungą su Saule, o Saulė pereina į Jaučio ženklą ir jau turime Venerą, Merkurijų bei Saulę (dar ir Uranas čia) Jautyje, lėtumo sezone. Kitaip tariant baigėsi tas pykčio, sproginėjimų periodas ir dabar gyvensime ramesniu režimu. Veneros – Urano (tai geras laikas astrologijai) sąjunga įkvėps drąsos naujiems dalykams, atneš daugiau impulsyvumo. Marso teigiami aspektai leis padaryti dvigubai daugiau, Jupiteris atneš daugiau tikėjimo ir vilties ateitimi. Dabar nebus stipraus noro bendrauti ir ne vienas gali atsisakyti socialinių tinklų. Tai laikas kaimui, ūkio, daržų darbams, ramiam gyvenimui poroje atskirai nuo visų. Kaip is sakiau, Jaučio sezonas yra lėtas. Tačiau nepasiduokite saviapgaulei, kad problemos baigėsi ir atėjo geri laikai. Geri laikai dar toli ir jokie nušvytimai bei penktos ar šeštos dimensijos mums tikrai negresia. Be šiuo metu laikas šiek tiek pozityvesnis, o labai pasistengus ir visai neblogu gali tapti. Nepamirškite, kad tai nei pirmoji, nei paskutinė jūsų gyvenimo krizė. Iki jos jūs jau ne kartą kritote ir ne kartą kėlėtės. Ir kiekvieno jūsų gyvenime buvo tiek triumfo, tiek tragedijos elementų. Tiek skausmo, tiek vilties. Kiekvieno be jokios išimties. Ir nepaisant to, kokia buvo jūsų praeitis, jūs nepraradote galimybės šviesti, spindėti, eiti, kilti toliau. Kiekvieną dieną, kiekvieną valandą, kiekvieną minutę jūs galite pasistengt keltis dar kartą ir dar kartą eiti į priekį :)[:]

Eiti prie įrankių juostos