Konsultacijos

Balandžio 2 d.

Kasdien rašau apie Saturno – Plutono junginį, nes nėra aktualesnės temos šiuo metu. Ir visi kiti planetiniai dariniai yra nustelbti šio šešėlyje. Iki šiol rašiau apie vidinį pyktį, tačiau dabar jau jis gali pradėt lipti lauk kaip sakoma. Ir atsiras noras rankoje laikyti ginklą. Na tai dar ne tas laikas, kuomet jau žmogus žmogui visiškai vilkas. Tačiau tokiu metu gali išaugti poreikis medžioti ir tikrai ne maistui, o tiesiog pramogai. Gerais ketinimais bus pridengiamas troškimas tiesiog pralieti kraują, nors nebūtinai jis bus sąmoningai suvoktas. Ir piktintis labai nereikėtų. Žmogus savo prigimti yra grobuonis ir kad ir kiek jis avies kailių ant savęs bedės, prigimtis jo vis tiek išliks grobuonies. Vėl gi, nereikėtų pasiduoti reliatyviai gėrio/blogio sąvokai. Yra vilkai, yra avys ir visi jie reikalingi. Vienodai reikalingi. Tiesiog prigimtys skirtingos. Vieni esame geri ir švelnūs, kitų prigimties struktūra kitokia ir ta „kitokia“ reikalauja kažkur save realizuoti. Nes viskas, kas nerealizuojama ilgainiui perpildo rezervuarą ir prasideda negeri dalykai. 
Tai nebloga diena finansiškai, šiandien, ypač pirmoje dienos pusėje, pasinaudojus nedidelėmis progomis, galima visai netikėtai kažkiek uždirbti. Na gal tai nebus penki milijonai, o tebūnie koks penkiasdešimt eurų, tačiau šiandien būtent smulkių pinigų diena ir jei jums pasiūlys padirbėti po darbo ir gauti šiek tiek už viršvalandžius ar pan., tai šiandien pasiūlymą verta priimti. Tiesa, tokiu metu vis dar labai aktyviai veikia sukčiai. Todėl jei nepažįstamas žmogus pasiūlys praturtėti per dieną, tai pažiūrėkite į tai su prideramu atsargumu.
Tai puikus laikas pradėt mesti svorį. Tačiau tai turite pradėti nuo pat ryto, ne nuo vakaro. Kitaip tariant tai puikus laikas šiai pradžiai. Dabar pradėjus, bus lengviau tikslo laikytis. 
Tai vis dar labai geras laikas piešti, ypač mokytis piešti – eiti į piešimo pamokas. Nes tai tokia praktinio piešimo, techninio piešimo diena labiau nei kūrybinio. Ypatingai tinka piešti paprastu pieštuku. Dar labiau tinka mokytis piešti konkretų dalyką, vėl gi pieštuku. Tokia veikla veiks teigiamai jūsų dvasinę būseną.
Taip pat gerai veiks neįpareigojančių serialų žiūrėjimas, ypatingai fantastinių. Pavyzdžiui, tokių kaip Game of Thrones, jei yra dar nemačiusių 🙂
Visiškai netinkama diena taikiems susitarimams, deryboms, ypač jei tai susiję su užsieniu – kitomis šalimis ar užsieniečiais. Na čia gal tiksliau būtų sakyti, kad visas mėnuo tam bus netinkamas. Šiuos reikalus geriau atidėti.
Paskutiniu metu dažnai minėjau Merkurijų ir sulaukiau klausimo, ką lemia ši planeta. Merkurijus lemia jūsų mąstymo būdą – t.y. jūs lėtai ar greitai galvojate, esate logiškas ar ne, taip pat jūsų bendravimo būdą. Todėl labai reikšminga, kokiame ženkle jūsų gimimo metu buvo Merkurijus, būtent ši padėtis ir lemia koks jūsų „protas“ ir kaip jūs „kalbate“ su kitais. Beje, užsiminiau apie Merkurijų ne veltui, nes šiandien tokia kaip sakoma „vidinio kvailio“ diena. Šiandien mūsų viduje prabunda kvailys ir bando mus užvaldyti. Tai gali reikštis progresyviai – žmogus pradeda matyti kvailystes aplink jį. Pavyzdžiui, jam atsiveria akys religijoje ir suvokia, kad tai tik būdas valdyti mases. Tai čia tiems, kurių suvokimas jau aukštesnis, primityviojo suvokimo žmonės gali šiandien tiesiog kvailioti, meluoti, kvailai pokštauti ir pan. Klastingi individai šią dieną išnaudos savo tikslams – apsimes kvailais, kad kažko išvengtų, prie kažko priartėtų, kažką sužinotų. Labai susikaustę žmonės, itin susirūpinę, ką kiti pagalvos, šią dieną rizikuoja viešai apsikvailinti ir būti pajuokti. Bus ir tokių, kuriems nukris uždangos ir jie galvos, bet koks gi aš kvailas buvau visą šį laiką. Kitaip tariant atsivers akys gyvenimiškose situacijose. Itin arogantiški žmonės net nepastebės kaip tie, kuriuos jie laiko kvailiais, užlips jiems ant kupros.
https://www.delfi.lt/grynas/aplinka/lietuvos-medziotoju-pramogos-afrikoje-nusove-zirafa-geparda-ir-kitu-egzotisku-gyvunu.d?id=80774317&fbclid=IwAR23MI78C5PFLNrZTZao296K7IgGB6q68dKHideKwmafdXNmQdnoooZ5zUA

Eiti prie įrankių juostos