Konsultacijos

Balandžio 18 d.

Paskutines savaites kentės ne tik žmonės, bet ir gyvūnai. Be abejo, nuo pačių žmonių. Ne visi drąsūs kelti ranką prie lygiavertį priešininką, tokie kels rankas prieš gyvūnus. Gera žinia ta, kad gyvūnai yra nekaltieji, o tai laikas, kuomet blogis sulaukia pelnytos bausmės, todėl vis daugiau žmonių vis drąsiau stos į gyvūnų pusę, kovos už jų teises.Tai laikas, kuomet demonai nusiima kaukes. Bet šį kartą jie tai padarys tik trumpam. Tačiau tai ir teismo dienos. Blogi darbai dabar sulauks atlygio. Ir teismas nebus jums gailestingas. Be abejo, žodžio teismas nereikia suprasti tik pažodžiui ir tiesiogiai. Bet aš jau seniau įspėjau, kad ruoškitės ir atgailaukite, o dabar jau teks priimti pelnytą bausmę iš gyvenimo, jei to nepadarėte. Savaime suprantama tai negalioja visiems be išimties. Tik tiems, kurių sąžinė kaip reikia pasitepus. Tai didelės nervinės įtampos metas. Dauguma karų bus kovojama žaidžiant proto žaidimus ir bandant paveikti priešininko psichiką, o ne atvirai ir kumščiu. Jeigu dalyvaujate konkurencinėje kovoje, tai dabar pačių šlykščiausių metodų laikas, priešai tokiu metu stovi jums už nugaros ir jūs niekaip negalite jų pamatyti. Šiomis dienomis reikia ypatingai susitelkti į tuos, kuriuos mylite ir palikti ramybėje tuos, kurių nekenčiate.Taip pat iki balandžio 25 d. galimi ryšio – tiek internetinio, tiek telefoninio sutrikimai. 
Na o kalbant apie šiandien, tai visų pirma reikia tokią dieną laikytis vegetariškos, lengvos mitybos principų. Galima išvis maitintis tik vaisiais, geriausia tradiciškais lietuviškais, pavyzdžiui, obuoliais. Aš nesu radikalių dietų šalininkė, tačiau retkarčiais pasninkas tik į naudą – apsivalęs kūnas apvalo ir sielą.

Tai puikus laikas formuoti savo stilių, ypač jei jūs esate naujovių šalininkas, mėgstate ultramodernius daiktus, simboliką su ateiviais. Dabar sėkmės spalva sidabrinė. Taigi puikus laikas padovanoti sau šios spalvos drabužį, aksesuarą, batus ar pan. O dar geriau – net ir visą derinį.
Išskirtinė tai diena Dvyniams, jų protas dirbs dar greičiau ir produktyviau nei įprasta, tačiau gal to pasekoje vargins dar didesnis dvylipumas. Dvyniai ginčysis su visais ir dėl visko, atmintis neveiks, todėl jau po poros minučių gali ginčytis su tuo pačiu žmogumi dėl priešingų visai dalykų. Paskutinę minutė keis sprendimus bei susitarimu ir taps tikrais žodžių demonais. Tiesa, tik žodžių, Dvynių agresija paprastai reiškiasi tik per kalbą.
Paskutinius septynis mėnesius Plutonas keliavo tiesiai, o jau už keleto dienų jis atsisuks atgal arba tiksliau taps retrogradiniu. Tai svarbus laikas ezoterine prasme, labiau dvasingumo keliu einantiems žmonėms. Tai laikas, kuomet teks paleisti tą šiaudą ir paskęsti, pasiduoti, leisti vandenynui užgesinti visas ugnis viduje. Jei taip padarysite, ateis diena, kai pakilsite iš jūros dugno naujoje spalvoje. Tai ypatingai svarbus laikas, jei jūsų horoskope daug Šaulio arba Žuvų elementų. Tai laikas, kuomet reikia sau pripažinti savo tamsias puses, nulenkti galvą ir pamiršus siekiamybę – rojaus vartus – nužengti į pragarus. Tai nėra veiksmo laikas, tai ketinimo ir apsisprendimo laikas. Tai laikas, kuomet jus rišantys dalykai – jūsų norai, turi būti palikti šalikelėje. Tai laikas, kurio gale gimsta dieviškosios kibirkštys, o gimimas niekada nebūna lengvas.
Plutonas bus retrogradinis nuo balandžio 24 d. iki spalio 3 d. kalbant žemiškąja prasme tai detektyvų laikas. Tokiu laiku atrandami skeletai spintose, tai tarsi siaubo filmas, kuriame nekalbus svečias staiga atskleidžia kiekvieno sėdinčio už stalo baisiausias nuodėmes. Tai tarsi komiksų Bizzaro pasaulis. Ir dažniausiai tokiu metu sudėtingiausi detektyvai vyksta žmogaus sieloje. Plutonas visų pirma
požeminio pasaulio valdovas, visko, kas paslėpta. Jis mirusiųjų šalies karalius. Jis valdo šešėlius ir tamsiąsias puses, todėl per šį periodą aiškės ir jo pabaigoje kaip kulminacija nušvis įvairios korupcijos istorijos, nutildytos bylos ir t.t. Toks laikas atneš naujienas apie korumpuotus politikus, neištikimas įžymybes – ir tai bus tie, kuriuos laikėte pačiais gražiausiais. Toks laikas atskleis jums draugus, kurie iš ties yra jūsų priešai. Tačiau tai nutiks kai Plutonas vėl pradės judėti į priekį, o kol kas mums teks susidurti su savo tamsiosiomis pusėmis, pačiais nemaloniausiais savo sielos atributais. Tokiu laiku ateina suvokimas, kad aš esu godus garbėtroška, pasimaišęs dėl valdžios. Tačiau kartu eina ir galimybė pasitaisyti. Tiesa, jei minėti bruožai jums nebūdingi, tai šis laikas praeis nelyginamai lengviau. Tokiu laiku teks pripažinti sau nemalonias tiesas, pavyzdžiui, kad jūsų fanatiškas kūno puoselėjimas niekaip nesusijęs su meile sau, o tik su siekiu atkreipti į save konkretaus vyro dėmesį, kurio niekada neatkreipsite. Sielos atžvilgiu tai kažkas tokio kaip filmas The Purge. Tai išvalymo, apsivalymo laikas ir jis gali būti skausmingas. Tačiau tai reikia vertinti pozityviai. Jūs dabar gausite galimybę suvokti, kad jumyse yra blogai. O kai tai suvoksite, jau žinosite kaip tai reikia taisyti. Dabar gali tekti grįžti prie senų žaizdų gydymo, nes paaiškės, kad iš paviršiaus nykstantis randas slepia savyje gilų vidinį pūlinį. Tačiau dabar tas laikas kai tikrai galimas jas išgydyti. Tai transformacijos mėnesiai.

Eiti prie įrankių juostos