Konsultacijos

Balandžio 17 d.

Fui kokia bjauri diena buvo, vilkai ėjo net nesistengdami labai avies kailiu užmaskuoti savo nušiūrusių pilkų šonų. Šiandien ji bus lengvesnė. Tokią dieną geriausia užsiimti menine veikla, kuri reikalauja itin didelio kruopštumo ir rankų miklumo. Pavyzdžiui, drožinėjimu. Jei rankos abi kairios, tuomet tokią dieną reikia praleisti gamtoje, lauke. Kaip tyčia ir oras bus puikus taigi savaime nesinorės sėdėti namuose.
Tai ryžtingų sprendimų diena. Tačiau tokią dieną žmogus nelinkęs drastiškai visko nutraukti, jis dabar linkęs suteikti antrą šansą, įveikti sunkumus, kurie privedė prie svarstymų konkrečią situaciją užbaigti.
Tiesa, dabar ne tik Saturnas ir Plutonas sudaro neigiamą sąjungą, tačiau ir Saulė pradeda suartėti su Uranu, laimei tai trumpalaikė sąjunga, tačiau ji veiks maždaug savaitę ir tai lems daugiau agresyvių, impulsyvių veiksmų, neapgalvotų sprendimų, na kaip sakoma paskui žmogus svarsto – nesuvokiu ir pats į kokią nesąmonę įsivėliau bei kodėl. Todėl augs nusikalstamumas – jūs turite saugotis kad netaptumėte nusikaltėlių aukomis, tačiau turėkite omenyje, kad ir jus pačius bus lengva dabar įtraukti į nusikalstamą, neteisėtą veiklą (bet kurioje situacijoje mastas priklauso nuo paties žmogaus polinkių ir gyvenimo būdo) ir viskas tiesiog per tą nepagalvojimą, ką darau.Jeigu jūs dalyvaujate kažkokiuose rinkimuose, konkursuose šiuo metu – turėkite omenyje, kad būtent per ateinančias septynias dienas gali pasitaikyti labai netikėtų staigmenų, kurios situaciją apvers aukštyn kojomis.
Šiandien Avinai bus neįtikėtinai kilnūs, dosnūs, taip – jie bus pasipūtę ir apimti kažkiek didybės manijos, tačiau tai veiks labiau teigiamai nei neigiamai. Bet vis tiek jie bus egoistais.
Jautis norės tapti milijonieriumi, todėl „kals“ pinigus arba socialinių tinklų žvaigžde – todėl lindės juose ir populiarins save. Bet labiau tikėtina, kad šią dieną jis atsidės materialinės gerovės didinimui, finansinio saugumo sau ir savo šeimai kūrimui. Bet šiaip tai jis žiauriai šiandien tingės.
Dvyniai bus itin apgaulingi. Na gal nepiktybiškai. Jų gyvenime dabar bus padidintas aktyvumas, vargins itin didelis minčių kiekis, todėl ir asmenybė atrodytų ištisai keisis – bruožai, savybės, jausmai ir troškimai. Bet iš esmės jei taip būtų galima išsireikšti, Dvyniai šiandien bus „pilni šūdo“.
Vėžys bus jautrus ir švelnus, tačiau tuo pačiu ir stiprus. Neįtikėtinai ir jam visai nebūdingai stiprus. Tačiau visiškai staiga gali palūžti ir tapti labai silpnu.
Liūtas visiškai pasiners į didybės maniją ir visiškai nebepateisins posakio, kad Liūtai turi auksinę širdį. Nors šiaip jis bus jausmingas, aistringas ir mylintis, na bet tik tiems, kuriuos myli. O šiaip tai labiausiai rūpinsis savimi mieliausiuoju.
Mergelė bus drovi, susigėdusi savo ankstesnių veiksmų. Tai stengsis darbais išpirkti nuodėmes – bus rūpestinga ir ištikima draugė. Tačiau viduje jausis kažkur įstrigusi.
Svarstyklės nesustodamos galvos, ką apie juos galvoja kiti. Pavyzdžiui, tas vaikinas gatvėje. Stengsis apsimesti malonia ir rūpestinga. Nes svarbiausia juk palikti gerą įspūdį kitiems.
Skorpionas taps tikru šliužu. Bet tokiu įdomiu padarėliu. Jis bus toks mistiškai patrauklus ir tuo pačiu nuodingas iki begalybės. Jis bus blogas.
Šaulys bus hiperaktyvus, nemąstys ką daro ir kur eis, ten paliks betvarkę. Jam norėsis tiesiog „gero laiko“. Ir jus bus baisiai nekantrus.
Ožiaragis taps aktyvesniu, impulsyvesniu, todėl darys kvailystes, daugiau pokštaus, kaip sakoma pasileis plaukus. Aišku, šią savo nežinomą pusę jis parodys tik patiems artimiausiems.
Vandenis bus bejausmis. Taip pat ir tie, kurie turi Mėnulį Vandenyje. Ir atsiribojęs nuo visko.
Žuvys bus lengvatikės, kurs sąmokslo teorijas, jas lankys aiškaregiškos vizijos, jos tarsi stovės nuošalyje ir stebės besisukantį filmą.
Kalbant apie visus, tai ateinančios septynios dienos bus itin pavojingos sveikatai. Dabar būtina laikytis griežto sveikos mitybos režimo. Tačiau to nepakaks, dabar būtina minčių ir žodžių higiena. Tai ką jūs mąstote, ką jūs kalbate irgi veiks jūsų sveikatą. Šiuo metu ne vieną kankins išsekimo jausmas, norėsis verkti. Tai nėra geras laikas, jo metu sunaikinamos kultūros vertybės ir objektai. Nebūtinai kaip pastatai, tai gali būti ir vertingos knygos, tekstai, technologijos.

Eiti prie įrankių juostos