Konsultacijos

Balandžio 17 – 19 d.

Jupiterio/Plutono konjunkcija korupcijos tikrai nestabdo. Kaip tik leidžia gvieštis didesnio grobio….

Na o pereinant prie žemiškų savaitgalio reikalų – puikus laikas pasirūpinti savo oda, ypač miegant, todėl užsitepkite naktinę kaukę. Puikus laikas viskam, kas susiję su vandeniu. Na karantino metu į vandens parką nenuvyksite, bet gerti daugiau vandens, gerai atmirkti vonioje ar duše tikrai patartina. Geras laikas pardavimams, galite juk tai daryti online – išparduoti nebereikalingus daiktus (tiesa pasakius, net nežinau ar tai uždrausta ar ne). Apskritai geras darbas dirbti administracinį bei pedagoginį darbą, ypač su mažiukais. Gerai veiks mezgimas, orai vis dar prašo šiltos kepurės. Sėkmės spalva rausvai ruda.
Tokiomis dienomis reikia rinktis natūralesnį maistą, taigi nusipirkite natūralios duonos vietinėje kepyklėlėje, jei tokia šalia jūsų kažkur veikia. Tokiomis dienomis reikia pagerbti natūralų grūdą, tai vaisingumo ženklas ir valgydami natūraliai keptą duoną galite prašyti vaisingumo. Taip pat šiomis dienomis reikia daugiau valgyti vaisių ir daržovių, žolelių – tai stipriai veiks imunitetą, bet tik toks, kur užaugintos natūraliai, ne parduotuvinės. Taip pat rinktis naturaliasnes priemones vietoj įprasto tualetinio popieriaus (tikrai net ir man ši mintis dar kol kas nesuvokiama), cheminio muilo ir valymo priemonių.
Žemė šiuo metu ypatingai stipri ir sveikstanti, todėl būdami gamtoje, ypač šalia vandens galite išgyventi mistiškus, stebuklingus potyrius.

Skorpionas gali nelaimingai įsimylėti. O štai Liūtas situaciją vertins protingai ir nekreips dėmesio į tuos, kurių turėti negali.

Tikriausiai ne kartą girdėjote posakį, kad žmogus yra socialinė būtybė ir nelabai gali egzistuoti vienatvėje. Ne tik tai svarbu, per socialinius kontaktus žmogus mokosi ir tai leidžia jam keliauti į priekį, neužmigti letargo miegu. Kartais labai sunku priimti kitus, ypač šiais susvetimėjimo laikais, tačiau šiai dienai iš esmės tai kone svarbiausia žmogaus užduotis – suvokti, kad visi jo rūšies atstovai yra jo šeima. Tai vis dar egzistencinių klausimų dienos ir vis dar reikia kelti sau klausimą „koks mano gyvenimo tikslas, koks mano tikslas šiandien?“ O gal milžiniškų tikslų kelti net nereikia? Gal didesni darbai yra betiksliai? Pasikalbėti su verkiančiu vaiku, padovanoti maisto skurstančiai šeimai, priglausti šunį iš gatvės savo namuose, užrišti savo senam tėvui batus? Žmonės kelia sau nepaprastai didelius tikslus ir nesusimąsto, kad tie jų didžiuliai pasiekimai tokie nereikšmingi…reikšminga tik tai kas padaroma iš širdies. Nuoširdžiai. Tiesiog. Be tikslo. Reikšmingi tik veiksmai, kuriuos žmogus padaro vedinas atjautos, meilės ar gerumo. Tik tiek. Visai nieko daugiau ir nereikia. Todėl bendraukite, ieškoti artimų sau žmonių po visą pasaulį. Kuo daugiau žmonių gyvenime pažinsite, tuo daugiau suprasite ir išmoksite. Išnaudokite šias dienas mokslui, studijoms, pažinimui, dalinimuisi informacija ir diskusijoms. Knygų skaitymui. Tai idealus laikas skaityti dvasinę literatūrą. O kas nežinote ko čia imtis, siūlau pabandyti jau ne kartą siūlytą Kibalioną, kurį visiškai nemokamai lietuvių kalba galite rasti internete. Tai knyga, kuri gali būti skaitoma begalę kartų. Yra daugybė knygų, kurias jūs galite skaityti, bet aš nenoriu primesti savo pažiūrų, geriausia ieškoti patiems. Žinokite kiekviena perskaityta knyga, jums atveria takelį į kitą knygą 🙂 O jei skaityti noro nebus ar dvasinis kelias ne jums, tai puikios dienos apsodinti savo kiemą gėlėmis. Rinkitės senovės kaimo stilių, panaudokite senus daiktus, pavyzdžiui, seną skardinį kibirą vietoje naujo plastikinio vazono. Taip pat tai geras laikas ruošti maisto atsargas – konservuoti, šaldyti, džiovinti. Gaila, kad sezonas tam netinkamas ir dar nelabai yra iš ko. Na bet galima užsiimti turimų maisto atsargų tvarkymu, atnaujinti jų laikymo žinias. Juk ne vienas ko gero prisipirkote kalnus miltų ir kruopų, kurias verta būtų perpilti į stiklinę tarą bei suvartoti vienaip ar kitaip jau gendančias krūvas vaisių ir daržovių.
Atsisakykite šiomis dienomis alkoholio, cheminio dantų skalavimo skysčio, parduotuvinių saldumynų, ryžių, makaronų ir pan., taip pat greito maisto. Gamta intensyviai valosi, derinkitės prie jos. Kelių dienų „chemijos pasninkas“ ne tiek jau ir daug.

Progresyvaus tobulėjimo!!!

Eiti prie įrankių juostos