Konsultacijos

Balandžio 16 d.

Vakar įvyko gaisras Paryžiaus Katedroje. Aš jau sulaukiau klausimų, koks astrologinis darinys jį lėmė. Tai galiu atsakyti – joks. Planetos veikia žmones, ne katedras, ne politines sroves ar panašius dalykus. Tik žmones. Viskas, kas vyksta yra padaroma žmonių rankomis. Deja, šis laikas yra griūties laikas, tokiu laiku griūna viskas, kas sena. Ir deja, deja, bet žvelgiant iš šios dienos perspektyvos, sekančiais metais sulauksime kur kas didesnių ir skaudesnių griūčių. Kaip aš ne kartą ir sakiau, tai gyvenimo spąstų periodas. Bet liko ištverti labai nedaug, nes balandžio 30 d. planetos ims tolti viena nuo kitos ir mes praktiškai iki žiemos turėsime atokvėpį. Tačiau kol kas vis dar kopiame į pavojingą kalną ir kelias darosi vis statesnis bei sudėtingesnis. Sulyg kiekviena diena atsiranda vis daugiau prarajų į kurias galima nukristi, todėl tokiu metu reikalingas ypatingas atidumas bei atsargumas. Ta griaunanti jėga priklauso Plutonui. Keliaudamas Ožiaragio ženklu jis sugriaus viską, kas sena ir atgyvenę (simboliška, kad degė bažnyčia, nes krikščionybės era eina į pabaigą ir ji žlugs). 2023 metais Plutonas pradės pereidinėti į Vandenio ženklą. Tačiau iki pilno perėjimo jis sugriaus visas atgyvenas, o tada mes įžengsime į technologijų erą. 
Šiandien ir diena prastesnė negu vakar. Tai melo diena. Jūsų priešai apsimes aukomis, draugai gal irgi. Tokią dieną reikia į viską žiūrėti įtariai, kuo mažiau klausyti kitų šnektų, vadovautis logika, o ne emocijomis. Tokią dieną vilkai ateina nuskriaustų avelių kailiuose. Stenkitės į viską reaguoti su humoru ir neužsileiskite juodų minčių. 
Tai sudėtinga diena besimokantiems, studijuojantiems, bet labiausiai renkantiems studijas. Čia galimi klaidingi sprendimai, kurie lems finansinius sunkumus. Tarkim pasirenkamos brangios studijos kai buvo galima pasirinkti kitas nemokamas ar pigesnes tos pačios vertės. Susiviliojama apgaulingais pažadais kažkur brangiai bet sėkmingai mokytis, tačiau rezultatas nuvilia ir pan.Tačiau tai puikus laikas, jei jūs mokotės fiziką, mechaniką, matematiką ar elektros inžineriją. Šiandien reikia susitelkti į šių dalykų studijas, net jei įskaitą iš jų laikysite tik po keleto savaičių.
Tokią dieną ženklai ateina per skaičius. Žmonės gali pastebėti nuolat keistus skaičių sutapimus ar derinius. Tačiau verčiau visą tai ignoruoti, nes ženklai bus sunkiai suvokiami ir labiau klaidinantys nei reikšmingi. 
Šiandien svarbesnė diena Jaučiams, jie bus jausmingi, norės daugiau kūniškų gyvenimo malonumų. Jie tingės, nejučia peržengs kitų asmenines ribas, nes kažkodėl pradės jaustis itin svarbūs ir reikalingi. Jie gali netgi pamiršti įgimtą godumą ir apiberti aplinkinius brangiomis, bet visiškai nereikalingomis dovanomis, bet paprašius pagalbos, išjungs telefoną ir apsimes miegančiais. Vis tik tai netinkama diena, netinkamas metas. Saturno/Plutono įtakoje visi tapome perdėtai įtarūs ir nepasiduodantys materijos spindesiui. Tokiomis dienomis savo lojalumą reikia įrodyti darbais.

Eiti prie įrankių juostos