Konsultacijos

Balandžio 16 d.

Šiandien gerai veiks bendravimas su šunimis, todėl skirkite savo augintiniams daugiau dėmesio. O štai nuo žmonių laikykitės atokiai, ypač svetimų. Šiandien vis dar gali varginti prasta nuotaika, noras bumbėti, todėl stenkitės, kuo daugiau tylėti. O šiaip šiai dienai planetos pamažiukais tolsta viena nuo kitos, todėl kol kas situacija gerėja, darosi palankesnė verslui.
Vakarą paskirkite filmui, tinka kažkas labai fantastinio, pavyzdžiui kaip Dune (1984). Šiais metais turi išeiti jo perdirbinys.
Jei ieškote talismano – šiuo metu tinka įsigyti labradoritą. Tai dvasingumo akmuo, kurį paprastai nešioja dvasininkai (turiu omenyje ne kunigus), tobulėjantys dvasiškai, gyduoliai.Tai visiškai netinkamas laikas švesti, ypač gimtadienį, jei jis šiandien – eikite dirbti dar geriau naktinę pamainą.Dienos darbas – skalbiniai. Galvoju, ar dar kas mokate teisingai džiauti skalbinius? Ištiesti virvę lauke? Ar žinote, kad ją kiekvieną kartą prieš naudojant reikia nuvalyti? Kojines kabinti už pirštų? Kad išorinėse linijose kabiname patalynę bei rankšluosčius, o vidurinėse apatinius, nes viešai juos demonstruoti nepadoru? Kad pirmiausia išdžiaustyti reikia baltus skalbinius? Kad marškinėliai kabinami už apačios (juosmens)? Kad vieno skalbinio pabaiga, o kito pradžia susegama tuo pačiu segtuku? Kad nesvaarbu kaip šalta lauke, skalbiniai vis tiek puikiai išdžiūna? Kad segtukus nudžiovus skalbinius irgi reikia nurinkti? Ar esate, kada tai darę? Juk įpratome viską sumesti ant „gyvatukų“ ir radiotorių, o ne vienas ir džiovykles turime. Bet gal puikus laikas išbandyti senąją džiovinimo metodiką, jei jau diena tam tinkama 🙂

Šiandien bus itin produktyvios Svarstyklės – joms seksis virtuvėje, joms bus smagu sportuoti, jos bus geros nuotaikos, gal net atsikratys toksiškų santykių.

Saulė keliauja Avino ženklu. Mėnulis – Vandenyje. Taigi šiandien maištinga diena. Bus noras bendrauti, bet kaip ir sakiau, verčiau bendraukite su šunimis. Net ir virtualaus bendravimo šiandien reikėtų vengti. Na gerai, geriausiai draugei/ui paskambinti ir smagiai papliurpti tikrai nieko tokio. Šiandien Saulė jau šiek tiek nutolo nuo Plutono, bet vis dar sudaro tikslų neigiamą aspektą su Jupiteriu. Tai gali reikšti persistengimą bet kuria prasme – per didelį pasitikėjimą savimi, persivalgymą, pinigų mėtymą. Šiandien jūsų pagrindiniai veiksmai turėtų būti griežtas taupymas ir saikingumas. Kad ir kam jūs leisite pinigus, darykite tai protingai. Ir nešvaistykite laiko jums visai nereikalingai veiklai. Vis tik dabartinė situacija mus dar laiko išmušusi iš komforto zonos, tiesiog jos atnešamas diskomfortas kiekvienam pasireiškia skirtingai. Kažkas kenčia, nes negali būti su antrąja puse, kažkas – nes negali eiti į barus ir restoranus, kitas – kad negali išeiti iš namų, dar kitas – kad negali keliauti. Tai savotiška [auzė žmogaus gyvenime. Ji uždarė duris į išorines keliones, tam kad atvertume duris į vidinę kelionę po save. Taip ir ši diena skirta savianalizei, ypač savo jausmų, emocijų, vienatvei. Ta vidinė kelionė gali būti labai tamsi ir skausminga, tačiau atnešti didelį vidinį progresą. Labai veiksminga būtų pabūti lauke šalia žydinčių augalų. Aišku, idealu, jei turite galimybę užsiimti darbu su jais. Tai padės plačiau atverti duris į save. Nepabijokite susipažinti su savimi, ieškoti atsakymų į egzistencinius ir dvasinius klausimus. Visus juos anksčiau ar vėliau surasite savyje. Tik savyje. Be abejo, tai ir labai geras laikas sąmoningam sapnavimui.

Sklando populiarus mitas, kad gimimo horoskopas turi kažkokią galią ar lemtį. Realiai tai tik brėžinys, na kai mikroschema, kuris parodo, koks žmogus yra, ką jis gali. Bet viskas priklauso nuo paties žmogaus valios ir pasirinkimų. Jei jis nedarys nieko tai ir geriausias gimimo brėžinys jo neišaukštins. O tam, kuris dirbs, sieks, eis į priekį, net ir prastas nepamaišys.
Gero darbo 🙂

Eiti prie įrankių juostos