Konsultacijos

Balandžio 15 d.

Kaip ir žadėjau, po savaitgalio seka lengvesnė diena. Tokią dieną reikia daryti tai, kas galėtų nudžiuginti kitus, bent trumpam pakelti nuotaiką aplinkiniams. Tai ypatingai geras laikas muzikantams, nes jų atliekami (gyvai) kūriniai bus sutinkami pozityviai, su džiaugsmu. Tačiau tai ir šiaip geras laikas groti, dainuoti, jei tik mokate tai daryti. Jei ne kitiems, tai sau. Šios veiklos veiks gydančiai. Jei nei grojate, nei dainuojate, tai bent jau klausykitės muzikos, žiūrėkite muzikines laidas. Šiandien patartina rinktis linksmą muziką, žiūrėti linksmo turinio pramogines laidas. Tai diena, kuomet reikia juoktis. 

Vėl gi, tai vis dar laikas, kurio metu reikia mokytis dėkingumo. Ieškokite už ką galėtumėte būti dėkingi gyvenimui, kitiems žmonėms. Bet kam. Ir nepamirškite nuoširdžiai padėkoti. Išgyventi viduje tikrą, neapsimestą dėkingumo jausmą. Tai ne dėl kitų. Tai dėl savęs. 

Galėjo susidaryti įspūdis, kad blogos dienos jau seniai praeityje, tačiau aš primenu, kad mes vis esame Saturno/Plutono laike ir ateinančias pora savaičių jis tik stiprės. Kaip jau esu ne kartą rašiusi, tai spąstų periodas. Gyvenimas šiuo laiku spendžia mums spąstus, todėl tokiu laiku reikia būti itin atsargiems. O jei kažkokių aplinkybių dėka jaučiatės tarsi įkalinti, kol kas nereikia blaškytis, daužyti galva sienos, bandyt per jėgą išsivaduoti. Tokiu laiku reikia būti ramiai, stebėti aplinką ir laukti tinkamo laiko sprukti. Išsivaduos tie, kurie sugeba kantriai laukti.Tokiu laiku suaktyvėja konkurencinės kovos. Žinoma, ypatingai tai juntama politikoje, o kitų žmonių gyvenime ne tiek jau daug. Tačiau tai diena kai netikėtai gali pasirodyti nauji konkurentai ir jūs suvoksite, kad kol kovojote su vienu „priešu“, tylomis prie pergalės ėmė artėti trečias.
Avinas šiandien bus piktas. Jį kankins geismai. Gal tiksliau būtų sakyti – sprogdins jį iš vidaus. Rekomenduojama vakarą praleisti medituojant ir sportuojant. Kitu atveju didelė tikimybė prisigerti, susimušti su kažkuo bare, suniokoti savo ex turtą, permiegoti su pirmą kartą matomu žmogumi (pavyzdžiui, barmenu tame pačiame bare, kuriame prisigėrėte ką tik ne kaip Avinas, o kaip kiaulė ir kažkam jau davėte į snukį). Avinas bus tikra siautėjanti liepsna – impulsyvus, agresyvus ir aistringas.
Jautis bus neįprastai įžūlus ir kaip niekad godus. Visą laiką jausis išbadėjęs, ne tik maisto, bet ir pinigų bei kitų gėrybių. Šiandien jam rekomenduojama atlikti generalinę tvarką namuose ir išmesti ar atiduoti sukauptus daiktus, rūbus, kurie yra laikomi tik tam, kad laikyti. Šiandien jautis turi laikytis sąmoningos mitybos rėžimo.
Dvyniai irgi skandinsis aistrose, kas lems jiems įprastai nebūdingą pyktį. Apskritai Dvyniai šiandien bus nusiteikę bet kokioms nuodėmėms. Gali atvirai demonstruoti jiems nebūdingą bjaurumą. Rekomenduotina visas aistras „išlieti popieriuje“, t.y. blogus jausmus transformuoti į kūrybą – rašymą.
Vėžį kankins pavydas. Dar jis siaubingai tingės. Jis taps pačiu tikriausiu „heiteriu“ tiems, kurie turi tai, ko neturi jis. Jam šiandien reikia imtis bet kokių vidinių praktikų, leidžiančių atsikratyti pagiežos. Padėtų buvimas gamtoje.
Liūtas bus išdidus ir apimtas geismo. Na čia gal nieko jam neįprasto, jis gi kasdien toks. Šiandien jam reikėtų susimąstyti ar yra šalia koks žmogus, kuriam jis galėtų pasakyti bent jau aš didžiuojuosi tavimi nei kiek ne mažiau nei savimi. Jam nėra draudžiama ir toliau likti dėmesio centre, tačiau būtų gerai šiandien pabandyt nudžiuginti kažkuo aplinkinius, kažkaip išreikšti savo jausmus, parodyti, kad šalia esantys yra mylimi. 
Mergelė irgi bus išdidi. Ir baisiai pagiežinga. Ją apims paprastai jai nebūdingas tuštybės jausmas (gali būt, kad užkratas plinta nuo Liūto 😀 ). Amžinai kaltės ir nesaugumo jausmą išgyvenant Mergelė šiandien taps tikra narcize. Šiandien ji norės nuversti Liūtą nuo pjedestalo ir pati užsiropšti ant sosto. Šiandien Mergelei reikėtų mokytis sveikos meilės sau, bet tuo pačiu ir duoti, padėti kitiems.
Svarstykles apims joms įprastai nebūdingas godumas, tuštybė, išdidumas. Šiandien ji gali pasinerti į nesveiką savęs lepinimą. Todėl rekomenduojama šią dieną praleisti laikantis paprastumo principų, lepinti sielą, o ne kūną, paminti ego rėkiantį balsą.
Skorpionas bus piktas kaip velnias. Ir aistringas. Na tai jam ši diena kaip ir niekuo nesiskiria nuo kitų. Tiesiog tai laikas, kuomet ir šiaip piktybiški Skorpionai tampa tikrais demonais. Todėl šiandien jums reikia mokytis atleisti.
Šaulys bus aistringas, tačiau savo aistras lengvai transformuos į dvasines. Ypač sėkmingai tai bus galima padaryti skaitant (rekomenduoju Dantė Aligjeri Dieviškoji komedija). Šiandien Šauliui būtina laikytis celibato, o jei kankinasi nuo Šauliams būdingo sutrikimo – priklausomybės nuo sekso, tai tinkama diena pradėti gydymą, psichoterapiją.
Ožiaragis bus šykštus, išdidesnis nei įprasta. Na bet iš esmės nieko naujo ar neįprasto. Jam kaip ir Šauliui rekomenduotinas vakaras su knyga, puikiai tinka jau minėta Dieviškoji komedija. Šiandien lediniam Ožiaragiui reikia stengtis atsakyti tuo pačiu kitiems. Į gerą geru, į blogą blogu. Esmė yra pačiame atsake, o ne jo formoje. Tiesiog Ožiaragiui laikas mokytis išreikšti bent kokias emocijas.
Vandenis tingės taip, kad sunku bus ir pajudėti. Tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Šis pasaulis jam atrodys nevertas pajudinti bet pirštelį ir pakrutinti bent vieną smegenų ląstelę. Jam šiandien būtina sportuoti ir mokytis pozityvaus mąstymo.  Ieškoti gerų dalykų bet kokioje situacijoje.
Žuvys irgi tingės. Bet dar jas kankins joms nebūdingas pyktis. Tiesa, jų tingėjimą gal labiau galima būtų pavadinti vidine apatija. Fiziškai tai gali ir nesijausti. Ir Žuvims ta diena kai reikia į viską nusispjauti ir palikti likimo valiai – problemas, sprendimus, tikslus ir pan. Tačiau nesėdėti ir ir nesvajoti, o užsiimti darbais darbeliais kasdieniniais.
Taigi šiandien reikėtų atsikelti anksčiau, pasiruošti skanius pusryčius, pasirūpinti, kad atrodytumėte išskirtinai puikiai, pasiimkite kavos puodelį pakeliui į darbą. Tai produktyvi diena, šiandien reikia dirbti ir džiaugtis, kad dirbate, uždirbate pinigus – šiandien darbe turite išmokti kažko naujo, patobulėti. Šiandien valgykite skaniai, aukite, ieškokite įkvėpimo. Tai laikas, kuomet pozityvūs veiksmai leidžia išsivaduoti nuo kankinančios savidestrukcijos. Šiandie jūs pats sau privalote tapti didžiausia dovana. Ir šiandien ta diena, kuomet galite sau leisti duoti patarimą šalia esančiam. Tai bus veiksminga ir naudinga, tik pasistenkite tai išreikšti labai trumpai, vos keliais žodžiais. Įsiklausyti į patarimus irgi verta. Šiandien kažkas aplinkui jus gali jums kažką tokio pasakyti. Jei tai išgirsite – žinokite, kad įsiklausydami galite pakeisti savo gyvenimą.

Eiti prie įrankių juostos