Konsultacijos

[:lt]Balandžio 15 d. [:]

[:lt]Šiandien neigiamų aspektų turime mažiau, tačiau vienas jų Saulės – Plutono neigiamas, todėl labai saugokite save – tai itin pavojingas laikas, kuomet įvyksta kraupios nelaimės ir visai netyčia, pavyzdžiui, dėl paties žmogaus neatsargumo, taisyklių nesilaikymo. Ypač būkite atsargūs kelyje, tiek vairuotojai, tiek pėstieji.
Tokią dieną daugiau dėmesio skirti reikia vaikams, labiau juos prižiūrėti saugumo atžvilgiu, ypač pedagogams, jeigu jie atsakingi už klasę, darželio grupę ir pan. Tai pavienių „didvyrių“ diena, gaila, bet vaikai didvyriškumą gali suprasti visai neteisingai, todėl kruopščiai skaičiuokite „viščiukus“, kad kuris nebūtų atsiskyręs ir nukeliavęs lapei į nąsrus.
Saugokite nugarą, nekelkite ir nenešiokite sunkių svorių. Rinkitės kuprinę vietoje maišelio pirkiniams.
Pandemijos atžvilgiu einame atgal, ne į priekį. Saugokite save ir kitus. Mes vėl pamažiukais judame link to taško, kuris lemia izoliaciją, karantiną ir panašius dalykus. Kaip jau ir rašiau, ateinantys du mėnesiai nieko gero nežada. Gaila, bet laikinas atokvėpis baigėsi ir vėl grįžtame į „nieko gero“ laiką. Reikia susikaupt ir atlaikyt dar du mėnesius, o po to birželio pabaigoje – liepą gal Saulutės dėka, gal vakcinų visos tamsumos tiesiog akies mirksniu pradeda sklaidytis.
Šiandien apskritai reikia daugiau pailsėti, pasimėgauti diena, nes kai poryt prie bendro Saulės – Plutono derinio jungsis Merkurijus, gali ant galvos nukristi visi imanomi darbai. Nors sėdėti rankas sudėjus nelabai norėsis, vis tik šiuo metu veikia puikus Saulės – Marso aspektas – tai fizinis darbas ir ištvermė, o su Marsu Dvyniuose tai ir gebėjimas dirbti daugybę darbų vienu metu. Produktyviam darbui šiandien ir kofeino neprireiks.
Tinkama diena darbuotis darže, jei tik lietus leis. Pavyzdžiui, pasirūpinti pakeliamomis lysvėmis gyvenimo palengvinimui. Bet tai apskritai tinkama diena daržo darbams. Kadangi labai dažnai žmonės nesupranta kaip diena gali būti tinkama, jei lyja, aš eilinį kartą paaiškinsiu. Tinkama diena reiškia, kad jūsų darbai bus vaisingi, sėkmingi, duos gerą derlių ir t.t. Tačiau jei diena tam tinkama, tai nereiškia, kad jai netrukdys gamtos sąlygos. Tai nesusiję tarpusavyje. Jeigu pas jus lyja, tai kitam krašte gali Saulė šviesti. Šiltnamį tvarkykite galų gale 🙂 Ten neužlys.
Nuo dvasinių praktikų šiandien verčiau susilaikyti. Tačiau geresnei savijautai tinka šalia savęs laikyti kalnų krištolą. Nepamirškite, kad gegužės 1 d. švenčiamas Beltanas – žydėjimo, vaisingumo ir meilės šventė. Arba poravimosi šventė 🙂 Ir likusios savaitės iki jos yra susikaupimo, pasiruošimo laikas.

Yra planetos, kurios lemia, kokia bus tam tikra karta. Tai iš esmės tai daro Plutonas ir jo poveikis visai kartai yra stipriausias. Galima sakyti, kad šiuo metu gimsta ir auga karantino karta, tai vaikai, gimę maždaug nuo 2008 metų. Tačiau prieš juos buvo Šauliškoji arba atvirų sienų karta – žmonės, gimę maždaug 1995 – 2008 metais ir gyvenę „pasaulyje be sienų“, jei taip galima išsireikšti, augę suvokime, kad keliavimas, migravimas yra visiškai paprastas ir kasdieninis dalykas. Tai žmonės, kurie gimė aukštesnio sąmoningumo, augančio sąmoningumo laike. Net jei dabar atrodo, o tai ką ten tie gūdūs devyniasdešimt penktieji. Bet realiai tas amžius klojo gražius pamatus tolesniems laikams. Ir ko gero būtent ši karta stipriausiai nukentėjo dėl pandemijos, juk pačioje jų laisvėje, jaunystėje ji neteko daugybės galimybių džiaugtis gyvenimu. Būtent tada kai tas džiaugsmas, meilė, laimė yra svarbiausias jaunam žmogui. Vis tik būtent šioji karta prasidėjus Vandenio erai lengviausiai priims jos pokyčius ir prisitaikys geriausiai. Iš esmės todėl, kad tai žmonės, kurie jau gimė būti laisvi.

Na o šiai dienai ir ateinančius sunkius mėnesius mes visi turime ypatingai save saugoti ne tik fiziškai, bet ypatinga dvasiškai. Globoti, mylėti, saugoti savo išsekusias sielas, pasistengti gyventi lėtai. Juk net meška žiemą eina miegoti, kad lengviau ją išgyventų. O šį periodą galima būtų pavadinti sielų žiema. Padėkite kitiems, tačiau nusistatykite savo galimybių ribas ir jų neperženkite.
Mylėkite kitus, bet neleiskite savęs skaudinti.
Mylėkite ir save, bet nebūkite egoistas.
Kaupkite žinias, mokykitės, švieskitės, bet nenuveskite savęs iki išsekimo.
Su džiaugsmu priimkite pokyčius, bet neatsisakykite savo tikslų.

Ir šią dieną pabaigti norėčiau nuostabiu eilėraščiu. Žinau, kad mano skaitytojų tarpe yra išgyvenančių skaudžias netektis. Šiame gyvenime jos neišvengiamos ir net žinojimas, jog tai ne pabaiga neapsaugo nuo išsiskyrimo skausmo….

Do not stand at my grave and weep
I am not there. I do not sleep.
I am a thousand winds that blow.
I am the diamond glints on snow.
I am the sunlight on ripened grain.
I am the gentle autumn rain.
When you awaken in the morning’s hush
I am the swift uplifting rush
Of quiet birds in circled flight.
I am the soft stars that shine at night.
Do not stand at my grave and cry;
I am not there. I did not die.

Mary Elizabeth Frye

[:]

Eiti prie įrankių juostos