Konsultacijos

Balandžio 15 d.

Nelengva diena, palengvinimui reikalingas didelis fizinis krūvis. Ypač tiktų bėgimas,  labai ilgas bėgimas. Reikia bendrauti, nes vienatvėje bus dar sunkiau. O gali būti noras tik gulėt ir valgyt. Nors tokią dieną ir „į kūną“ viskas kažkaip mažiau eina. Neblogai juodas mintis vaikys mezgimas. Megzkite kepures, va lauke koks šaltis, pas mus tai ir snigo vakar. Dienos spalvos – labai šviesiai smėlinė, vario raudona. Tiesiog tai bjauri emociškai, kupina sumaišties diena, gali varginti keisti sapnai. Gali jaustis nepakeliamas nuovargis.

Ypač šiandien liūdėti gali Jautis, gal net tyčia klausys kokias liūdnas dainas, kad dar liūdniau pasidarytų ir būtų proga nesikelti iš lovos. Žuvims irgi bus sunku. Jos jausis įkalintos griežto režimo kalėjime. Jei atvirai, tai pačių išgalvotame, ne taip jau ir sunku iš jo pabėgti.

Tai visiškai ne kokia diena politikai, jų įvaizdžiui. Politikams tokią dieną vertėtų susimąstyti apie labiausiai pažeidžiamų visuomenės narių gerovę, pavyzdžiui, vaikų. Geriausia ne tik mintimis, bet ir veiksmais prisidėti prie jų gerbūvio augimo.

Dabar jau verta paminėti, kad mes gyvename trečiojo pasaulinio karo laikais. Tik tas karas vyksta ne išorėje, o viduje. Dar kartą pabrėšiu, kad esu griežtai prieš įvairias sąmokslo teorijas. Jei tikrinsite faktus patys, greit pamatysite, kad jos bliūkšta dar nepradėję išsiskleisti. Taigi kalbėdama, kad šiuo metu vyksta trečiasis pasaulinis karas, aš kalbu, kad karas vyksta žmonių širdyse, nes jiems pradeda atsiverti akys, jie nebenori tikėti tuo, kas jiems pateikia ir pradeda ieškoti naujų tiesų. Galiausiai tai pasibaigs dideliais pokyčiais. Galvoju, kad didžiausia griūties tikimybė yra maždaug po metų. Realiai nereikia sąmokslo teorijų, kad suvoktume, kiek melo mums duodama. Dauguma žmonių gyvena tik sociumo suformuotose normose, o ne savo mintimis ir savo gyvenimais. Jeigu jums svarbu „ką žmonės pasakys“, vadinasi jūs visiškai nuo sociumo priklausomas. O sociumas mus maitina informacija. Pavyzdžiui, kad privalai būti liesas, kitaip esi negražus. Kad privalai tapti kaip minimum kažku vadovu, kitaip esi nevykęs. Kad privalai ištekėti, kitaip esi nepilnavertė ir t.t. Taip kad nereikia jokių sąmokslo teorijų, kurios pačios dažniausiai sufabrikuotos ir melagingos. Jūs ir be jų esate puikiai valdomi per populiariąją mediją. Atsakykite sau sąžiningai. Kiek jūsų drįsta būti savimi ir daryti tai, ko tikrai norite? Ar tikrai tas aukštas postas teikia tiek džiaugsmo? Gal slapta svajojate dirbti kiemsargiu ir iššlavęs rudeninius lapus skęsti knygose? Ar tikrai norite tapti mama ir žmona? Gal jūsų tikroji svajonė kažkada buvo visą gyvenimą keliauti po visą pasaulį? Susiraskite youtube filmą „The Out of Shadows Documentary – Media & Hollywod Manipulation“, ten neblogai atskleidžiama kaip lengva manipuliuoti žmonių suvokimu.
Žinote, buvo ir geresnių dienų nei ši. Bet buvo ir blogesnių. Galbūt mes neturime visko, ko norime, tačiau bent jau turime viską, ko reikia. Ir net jei jūs atsibundate rytais nuo skausmo, kažkurioje kūno dalyje, jūs vis tiek atsibundate, jūs esate gyvi. Net neabejoju, kad nei vieno gyvenimas čia nėra tobulas. Na gal keleto. Tačiau jūs vis dar turite galimybę tobulėti ir kažką keisti.
Ir grįžtant prie šių dienų aktualijų aš tik noriu priminti, kad virusas yra. Taip sakau todėl, kad tikiu planetomis, o ne žmonėmis. Kitas klausimas kaip jis atsirado, kiek jis pavojingas ir t.t. Manau, kad tokių klausimų aš nenagrinėsiu, nes atsakymų į juos nežinau. Aš žinau, kad dalis žmonių nuo jo miršta. Man to visiškai pakanka, kad laikyčiausi taisyklių. Jūs bijote, kad jus sučipuos per vakciną? O šventas naivume, juk jūs ir taip lengvai valdomi. Verčiau galvokite apie tai, kad laisvos sąmonės nesučipuosi. O jei ji miega letargo miegu tai ir čipas situacijos nepablogins. Bijokite netekti artimųjų. O mistiniai čipai ir žudančios vakcinos yra dalykai dėl kurių šią dieną mažiausiai verta sukti sau galvą. Gal man labai lengva kalbėti kai turiu galimybę astrologijos pagalba matyti kitokį paveikslą. Bet faktas yra toks, kad net jei tai dirbtinis virusas, net jei jis paleistas tyčia ir turint kažkokį tikslą, visų tų „blogiukų“ sąmonę veikė konkreti programa. Ne kiti žmonės jums bando pakenkti. Tai jūsų pasaulis jūsų pačių rankomis užsuko detoksikacijos programą. Ir jei jūs jai priešinatės, prieš ją kovojate, bus įjungtos dar didesnės apsukos. Žmogus niekada nevaldė gamtos. Ji tiesiog pakentė jo išsidirbinėjimus. Visada pakenčia, iki tam tikros ribos. Po to eina apsivalyti. Ir valysis iki tam tikros ribos kol galės vėl tinkamai funkcionuoti. Taip kad laikydamiesi karantino, ugdydami savo suvokimą jūs leidžiate procesui vykti sklandžiau ir sparčiau. Tai nei bausmė, nei dievo rykštė. Tai natūrali eiga. Ir jei dabartinių priemonių nepakaks, bus įjungtos papildomos.  Vėlgi, jūsų pačių rankomis. Ką jūs galite padaryti dabar? Dabar jūs galite žengti žingsnelį ar kelis atgal. Pavyzdžiui, padėtį į šalį tą modernią keptuvę, pagamintą velnias žino iš ko ir išsitraukti močiutės amžinąją. Šiaip jau diena apskritai gera virtuvės pertvarkymui – keisti grindis, spinteles ir t.t. Tai šia virtuvės gaida ir paliksiu jus apmąstymuose, kas gi tas žingsnelis atgal 🙂 Be abejo, aš dar prieš šios temos grįšiu daug kartų!!!

Eiti prie įrankių juostos