Konsultacijos

Balandžio 14 d.

Sveiki, po švenčių. Puiki diena piešti, tapyti ir pan. Taip pat įsigyti meno kūrinius, ypač paveikslus. Gera diena atnaujinti garderobą, ypač pirkti kažką ryškaus, blizgančio, net jei tai būtų paprasčiausi džinsai. Tiesa, tinkamesnė diena atnaujinti garderobą yra vyrams, kurie jei jau pirks kelnes, tai tiesiog ir pirks kelnes. O štai moteris gali viskas erzinti, net tai kas su perkamomis kelnėmis visai nesusiję, kils daug priekabių klausimų ne į temą ir pan.Šiandien bus noras pasitempti, gražėti, gal net orientuotis į kažkokias įžymybes. Geras laikas darytis kokybiškus selfius. Bet visumoje atsargiai – tai seksualinių skandalų metas. Nuo „neleistinų“ santykių verčiau susilaikyti. Vis dar norėsis švęsti Velykas, o ne grįžti prie darbų. Tačiau tai nėra gera diena, kaip tik atvirkščiai. Tokią dieną gali išaiškėti kraupūs nusikaltimai, ypač žmogžudystės, senų istorijų neatskleisti faktai išlįsti į paviršių. Todėl šiandien reikia daugiau kokybiško dėmesio skirti aplinkiniams, bendravimui. Gera diena mokytis astrologijos, ypač nuboodžios teorijos, taip pat astronomijos. Puiki diena fotografuoti, ypač gamtą.

Aviną šiandien pradžiugintų draugų staigmena. Jautį – daug apkabinimų ir dėmesio. Dvynius – žmonės, kurie kantriai klausytusi jų plepalų. Vėžį – didesnė erdvė nuo žmonių. Liūtą – žmonės, kurie juokiasi. Mergelę – pertrauka nuo visko ir galimybė pailsėti. Svarstykles – plepėjimas su draugais. Skorpioną – saldžios, mielos žinutės. Šaulį – galimybė nuvykti ten, kur dar nebuvo. Ožiaragį – užsimėmimas mėgiama veikla. Vandenį – galimybė išlieti susikaupusias emocijas. Žuvis – komfortas ir ramybė.Kaip ir sakiau, diena tai sunkoka, šiandien jau ne vienas pradės jausti pervargimą nuo darbo, namų mokymo, rutinos, reikalų. Tokiomis akimirkomis siūlau pabandyt galvoti apie tai, kad reikia džiaugtis tuo, jog jūs ir jūsų šeima sveiki, turite visko, kas yra būtina, kad galite laiką leisti namuose. Nes ne visiems taip yra.

Merkurijus keliauja Avino ženklu. Tai geriau nei buvimas Žuvyse, kuriose jo pozicija viena prasčiausių – ten jis svajingas, verksmingas, vangus. Merkurijaus pozicija Avine atneš didesnį aktyvumą – greitą mąstymą, tvirtą tikslų siekimą, daugiau pasitikėjimo savimi, daugiau ryžto, tiesa, mažiau kantrybės. Todėl prie kalbėdami, kelis kartus pagalvokite. Dabar būsite impulsyvūs. Taip pat tai ginčai, diskusijos, karštas savo nuomonės įrodynėjimas. Tačiau tai geras laikas tiek kažką pradėti, tiek užbaigti senus darbus. Taip pat tokia pozicija itin palanki Avinams, Liūtams ir Šauliams. Mėnulis keliauja Ožiaragiu – tai ištvermės laikas. Už keleto dienų Saulė pereis į Jaučio ženklą. Ko gero blogiausia naujiena ta, kad ji sudaro neigiamus aspektus į Jupiterio/Plutono konjunkciją. Pamenate, prieš keletą savaičių rašiau, kad mūsų laukia blogi dalykai kai susidarys Marso – Urano neigiamas aspektas? Tie tekstai niekur nedingo, jie yra žemiau. Tuo metu rodės, kad nieko kaip ir neįvyko, tačiau tas laikas atnešė gaisrus Černobylyje. Minėti Saulės aspektai situaciją drastiškai blogina. Plutonas atstovauja atomą. Ar mes galime tikėtis didesnės radiacijos mažų mažiausiai? Deja, bet kol vyks ši konjunkcija tikrai taip, jeigu ne blogiau. Nebūtinai tai turi siekti tiesiogiai Lietuvą, bet ir Lietuvą tai gali paliesti. Vis tik kol kas mane labiau gasdina, kad trumpalaikis aspektas (Marso – Urano) turėjo tokią jėgą, o po metų mūsų laukia analogiškas Saturno – Urano…..ir jis bus kur kas galingesnis. Nežinau, ką jis atneš, bet gerai tai nebus. Šiai dienai situacija yra bloga, reikia laukti ar ji pagerės pasibaigus Saulės aspektams už keleto dienų.Maždaug po mėnesio trys planetos – Venera, Jupiteris ir Saturnas pradė retrogradinį judėjimą.

Kaip ir sakiau, tai sunki diena. Eikite anksčiau miegoti. Tai veiksmingiausia pagalba sau. Tokią dieną žmogus veržiasi link tiesos kaip augalas link Saulės po šaltos žiemos. Ir tai duoda savo vaisius, net jei tikroji tiesa taip niekada ir nebūna atskleista iki galo. Bet vakare pasistenkite viską atidėti į šalį. Verčiau pagaminkite įspūdingą vakarienę šeimai ar ir sau vienam. Pavyzdžiui, vakarienę Paryžiaus tema. Ar kitos įspūdingos kelionės, į kurią kadaise buvote išvykę. Būtinai paserviruokite stalą!!! Apskritai sunkiomis dienomis valgyti reikia sočiai ir skaniai, todėl nepatingėkite vaikams paruošti išskirtinius pusryčius. Tegul sunkios dienos būna bent jau skanios 🙂

Eiti prie įrankių juostos