Konsultacijos

[:lt]Balandžio 12 d.[:]

[:lt]Pirmadienis. Mėnulio jaunatis. Skandalų diena. Ypač finansinių ir tokių, kurie paremti nusišnekėjimu, nenusimanimu, sustabarėjimu ir nesuvokimu, kad laikai keičiasi. Tai tokią dieną atsargūs turi būti žurnalistai ir žymesni žmonės, kurie dirba viešosiose įstaigose, ne pelno siekiančiose organizacijose ir pan. O šiaip tai jau ateina laikas kai daug žmonių, kurie nenori keistis, nenori priimti naujovių, virtualios realybės galimybių, vis skaudžiau pajus, kad tenka trauktis nuo arenos lankstesniems naujovėms.
Šiandien daugiau laiko skirkite vaikams, nepatingėkite su jais pažaisti ar kartu sena mielą filmą pažiūrėti. Vyrai šiandien turi suimti save į rankas ir priminti sau, kad jie jau dideli vyrai, o ne vaikai.
Nėra tai visi bloga diena, joje bus daugiau juoko. Tačiau tai nėra geras laikas sveikatai. Pandemijos atžvilgiu situacija dar vidutinė, bet bijausi, kad jau po savaitės ji ims drastiškai blogėti. Tačiau nesiūlau stresuoti, viskas bus taip kaip turi būti ir neverta stresuoti dėl to, ko negalima pakeisti. Ateis laikas ir kiekvienas gaus pagal nuopelnus – kas dėžes dovanų, o kas rykštes. O šiandien, jaunaties progą siūlau nuspręsti, kam savo gyvenime jūs norite pasakyti stop ir pradėti gyventi naujai. Ši jaunatis įvyks Avino ženkle. Tai pirmoji astrologinių metų jaunatis šiemet. Ji bus sunkoka – Venera šiuo metu sudaro neigiamą aspektą su Plutonu Ožiaragyje, o Mėnulis „praeis“ ir pro ją. Tai toks jėgos struktūrų, agresijos laikas. Pasistenkite eiti į kompromisus, laikykitės atokiai nuo tikrų „kalių“. Bet atstovėkite savo nuomonę, savo poziciją. Avino laiku netinka keliaklupsčiauti ir pataikauti. Padėtį gerins fantastiškas Jupiterio Vandenyje ir Marso Dvyniuose teigiamas aspektas. Tai naujos, puikios galimybės, įkvėpimas, veiksmas. Tačiau Saturno – Urano neigiamas aspektas vistiek neleis mums gyventi lengvai. Kaip ten bebūtų ateina nauji laikai ir jų nesustabdyt. Vis dar veikia Neptūno – Marso neigiamas aspektas, todėl venkite žavingų saldžiaburnių. Meilė iš pirmo žvilgsnio šiuo metu reiškia ne antrąją sielos pusę, o spąstus. Tačiau tai neblogas laikas pirkti automobilį, tvarkyti sąskaitas, gal net pirkti namą.  Tačiau tik tiems žmonėms, kurie moka pasinaudoti akimirkos intuiciją ir nuolat laimi rizikuodami.Tai labai blogas laikas santuokai, kuri tiesiog iškart užsiprogramuos skyryboms. Na, laimei, pas mus pirmadieniais tuoktuvės gal net nevyksta 🙂

Šią dieną lengviausiai išgyvens oro ženklai, kurie sugebės bendrauti be emocijų. Tiesa, tas ledo šaltis gali atbaidyti kitus.
Na ir laikas ruoštis šviežios žalumos – šviežių dilgėlių sezonui. Gal kažkur jos jau želia? Jei kur rasite, būtinai prisirinkite, išbandykite ir jeigu ką, ateityje žinosite, kad tai puikus maistas badmečio metu. O namuose šios jaunaties metu pasmilkykite šalavijo, jis veiksmingas ne tik energetiniu požiūriu, bet ir kaip orą valantis antiseptikas, todėl nuo seno buvo smilkomas ligai iš namų išvaryti. Kitaip tariant oru plintantys mikrobai nemėgėjos įkvėpti gardaus šalavijo dūmelio.

Kiekvienas žmogus į šį pasaulį ateina su tam tikra misija. Žodis misija nebūtinai turi reikšti kažką didingo. Vieno misija bus auginti save, kito – skleisti žinią, trečio – kažką nuveikti. Bet kad ir kokia ta misija bebūtų, kiekvieno gyvenimas turi prasmę ir nėra tik tuščia egzistencija, kuri kažkada užsibaigs, kūnas virs pelenais ir buvęs žmogus išnyks kaip dūmas, neblaškomas vėjo. Kiekvieno žmogaus priešakyje yra tikslas, kiekvienas žmogus gyvenime gauna progų tapti bent vienos dienos didvyriu. Sėkmės ieškant jaunaties tikslų 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=Wlo-sYrADlw[:]

Eiti prie įrankių juostos