Konsultacijos

[:lt]Balandžio 1 d. [:]

[:lt]Pagaliau geresnė diena. Tai geras laikas transportui ir jei planuojate pirkti siaubingai brangų ir išskirtinį automobilį, dabar kaip tik tinkamas laikas tam. Apskritai tinkamas laikas viskam, kas susiję su automobiliais, tame tarpe ir darbui šioje srityje.
Ne dietų – skanaus maisto diena, todėl šiandien leiskite sau pasimėgauti mėsainiu su bulvytėmis bei milžinišku kepsniu per visą keptuvę. Na o rytą pradėkime ne kava, o puodeliu mėtų arbatos. Energijos ir taip netrūks, o su mėta arbata ji tik bus švaresnę, mąstymas aiškesnis, džiaugsmo daugiau.
Geras laikas atnaujinti garderobą – šiandien rekomenduotina rinktis puošnius, žvilgančius, sidabru blizgančius, seksualius rūbelius. Taigi jeigu trokštate ekstravagantiško puošnaus trumpučio sijonuku, dabar kaip tik laikas leistis į paieškas.
Būkite atlaidesni vaikams, jiems norėsis siausti. Už lango atostogos, dabar ne laikas priekabiauti ir spausti prie knygų. Apskritai šiandien pastovumo visuose bus mažai, norėsis laukais lėkti, galvomis eiti. Norėtųsi tikėti, kad tokiomis džiugiomis nuotaikomis pasitiksime ir praleisime Velykas, liūdna, bet jau sekmadienį situacija džiugins mažiau. Na bet kol diena gera, tai kalbėkime tik apie gerus dalykus. O ši diena dar tinka įvairiems užkalbėjimams, kad pinigai ateitų, meditacijoms ta linkme.
Gera diena daržo darbams, net jeigu jie atliekami namie į vazonėlius ir šiandien tinka sėti rozmariną, mėtą, levandas ir serenčius.

Va kas bus šiek tiek aprūgęs tai Skorpionas. Gal net ne tai, kad aprūgęs, o labiau suplanuos Velykinį apsivalymą ir visus šiknius iš savo gyvenimo iššluos. Gal tikslesnis būtų žodis fatališkas.

Saulė ir Venera šiuo metu sudaro teigiamą aspektą su Saturnu, tai geras laikas meilei, geras laikas viskam, ką būtų galima apibūdinti žodžiu vertybė ar vertingas, taip pat ilgalaikiams dalykams. Įsiklausykite į vyresnių žmonių patarimus, sekite instrukcijas, pasikliaukite senolių išmintimi. Tai geras laikas darbui, pastangoms dėl savęs ir kitų, geriems ketinimams. Poroms šiandien rekomenduotina išjungti telefonus ir skirti laiko tik vienas kitam. O jei poros neturite, prisėskite ramiam puodeliui arbatos su draugu/drauge. Juk galima tai daryti lauke ir saugiu atstumu. Tokią dieną reikia bendrauti ir mėgautis draugyste. Labai madingas yra kalbos apie pritraukimo dėsnius. Kaip mes pritraukiame žmones tik tokius, kokių esame verti. Šiandien kaip tik ta diena kai laikas suvokti jog tai tiesiog nesąmonė. Jeigu jūsų gyvenime vien jus kankinantys žmonės, tai nereiškia, kad jūs vertas/a tik tiek. Tai reiškia, kad jūs bijote. Bijote būti vieni, bijote būti atstumti, todėl leidžiate blogiems žmonėms jus mindyti kaip skudurą. Tai reiškia, kad jūs nelaimingas ir nevertinate savęs, todėl renkate tik trupinius nuo žemės, nes juk nedrįstate net pagalvoti, kad esate vertas daugiau. Jūs galite savo gyvenime turėti pačius geriausius žmonės ir tam jums reikia tik vieno vienintelio dalyko – būti tokiu, kokiu norite būti.
(Primenu, kad jei esate nukentėjusi nuo bet kokios rūšies smurto – psichologinio, fizinio, seksualinio, jūs galite jungtis į mano moterų grupę. Rašykite man asmeninę žinutę, grupės pavadinimas nėra skelbiamas viešai).

A certain thing is found in the world
Which is also in every thing and in every place.
It is not earth, nor fire, nor air, nor water,
Albeit it wants neither of these things,
Nay it can become to be fire, air, water, and earth;
For it contains all nature in itself purely and sincerely;
It becomes white and red, is hot and cold, It is moist and dry and is diversifiable every way.
The band of Sages only have known it,
And they call it their salt. It is extracted from their earth:
And has been the ruin of many a fool;
For the common earth is worth nothing here,
Nor the vulgar salt in any manner,
But rather the salt of the world,
Which contains in itself all Life:
Of it is made that medicine which will preserve you from all maladies.

Mary Ann Atwood  „Hermetic Philosophy and Alchemy ~A Suggestive Inquiry into the Hermetic Mystery“[:]

Eiti prie įrankių juostos