Konsultacijos

Balandžio 1 d.

Savianalizės diena. Šiandien ramiai pagalvokite ir suraskite bent jau tris teigiamas savo savybes. Už ką pats save vertinate. Užsirašykite. O po to dar pasakykite tris komplimentus. Kitiems. Gal kažkam šiandien sunkiau nei jus ir tai pakeis jų dieną.Intensyvės technologijų ribojimas. Ne, interneto jums niekas neatjungs. Turiu omenyje pasauliniu mąstu, tiesiog aplinkybės klostysis taip, kad negalėsite prie jo sėdėti. Vakar pati pajutau tai kai vos tik įkėlusi dienos įžvalgą, gavau baną FB parai. Tai ateis ir kitais būdais, pavyzdžiui. vaikai siautės ir jūs neturėsite kada arba teks daug dirbti su vaikų mokslais, arba kažkas sugadins kompiuterį ar internetą ir t.t. Tai mano patarimas būtų savaiminė izoliacija nuo interneto – pabaigėte darbą, uždarėte kompiuterį. Viskas labai paprasta. Na jei nenorite sunkesnių ribojimų sau. Bet kokiu atveju šiandien bent jau skirkite daugiau dėmesio vaikų mokslams ir vaikams apskritai. Ypač daugiau dėmesio turėtų skirti tėčiai, idealu būtų pažaisti su vaikais kieme, lauke kad ir kamuoliu, jei yra galimybė tai daryti saugiai bei duoti pailsėti išsekusioms mamoms bent valandėlę.
Tai vis dar sunkus laikas psichikai, ypač sergantiems psichikos ligomis, jų būklė blogės. O ir jų neturintys šiandien gali jausti baimę, grėsmę aplinkinių žodžius priimti kaip bauginimą. Tai gali lemti baimę tikrintis dėl viruso, nors ir visiškai be jokio pagrindo. Tiesiog tokiu metu žmonių mąstymas išsikreipia. Apskritai tai vis dar pavojinga diena. Mes gyvename kol kas pavojingu laiku ir dabar jau prie corona viruso gali prisijungti ir stichijos. Ypatingai ugnies. Pavyzdžiui, kažkur išsiveržti ugnikalnis ar pan. Pagalvokite kaip mums pasisekė, kad gyvename tokioje saugioje šalyje. Tačiau faktas tas, kad kol kas dar ritamės žemyn. Šiai dienai visokie Mėnulio užtemimai atrodo tik juokingi ir nereikšmingi. Didžioji konjunkcija kaip minimum nustebino savo stiprumu, Marso/Jupiterio/Plutono konjunkcija jau stipriai prislėgė, o štai artėjanti Marso konjunkcija su Saturnu ir neigiamas aspektas su Uranu gali tapti tikru pragaru…Iš kitos pusės tai lems augantį žmonių sąmoningumą ir galvoju, kad galiausiai astrologijos atgimimą. Žmonės nebenorės gyventi aklai, nebenorės susieti gyvenimo su kitu žmogumi tik todėl, kad jaučia šiuo metu jam seksualinę trauką. Žmonės norės rinktis sąmoningai ir gyventi naują kokybę. Kai visa tai baigsis. O kol kas mano rekomendacija kaip priešnuodį skaityti siaubo knygas. Rinktis kažką makabriško, pavyzdžiui, tikro meistro šioje srityje Edgar Allan Poe kūrinius. Dar labai veiksminga šiandien užsiimti matematika, fizika, astronomija. Na daugumai to nereikia ir jie net nežinotų, kuo čia užsiimti, tai tik primenu, kad galima gi padėt vaikams su namų darbais. Taip pat veiksminga bendrauti su kitų šalių atstovai (savotiškai tai tarsi astronomijos atitikmuo – tolimi toliai), tą galite daryti FB jungdamiesi prie aktualių grupių, aišku, ne lietuviškų. Platesnės erdvės leis geriau jaustis.
Kadangi Uranas reikalauja mūsų priartėti prie gamtos, rekomenduoju pasigaminti dezinfekcinio skysčios iš natūralių priemonių. Jis tikrai netinka dezinfekuoti rankas ar galima užkrėstus paviršius. Bet puikiai tiks kasdieninei namų švarai palaikyti. Tam reikia apelsinų ir citrinų žieveles pamerkti į baltą actą keletui savaičių. Tada lašelis skysto muilo (geriausia antibakterinio), viską perkošiam į buteliuką su purškikliu. Turėsim dieviško kvapo puikų valiklį paviršiams. Jei norisi stipriau, galima lašelį baliklio įlašinti.
O nuo aktyvaus gaminimo šiandien verčiau susilaikyti dėl padidintos gaisro rizikos. Na tai nereiškia, kad visi padegsite savo virtuves, bet gamybos pabaiga svilėsiuose ir dūmuose labai tikėtina. Būkite ypač atidūs!!!

Eiti prie įrankių juostos