2014 metų prognozė dvylikai zodiako ženklų

Avino ženklo prognozė 2014 metams

AVINAS. Avinas – pirmasis zodiako ženklas. Avino tipo žmogų kuo puikiausiai simbolizuoja literatūrinis personažas Tarzanas, arba populiaraus rusiško serialo „Internai“ herojus Labanovas – karštakošis, smarkus, pasiduodantis akimirkos emocijoms, tačiau ir lojalus, drąsus, narsus, atletiškas, dinamiškas, pozityvus, mėgstantis aktyvią veiklą, entuziastingas, gimęs būti lyderiu komandiniame žaidime. Išskirtinis Avino bruožas – jo temperamentas, greita reakcija, staigūs veiksmai, nekontroliuojama energija. Avinas veikia akimirksniu vos tik sureaguoja jo instinktai, jam trūksta diplomatijos, todėl jis dažnai būna netaktiškas ir todėl įsipainioja į sudėtingas situacijas. Avinas tiesiog gyvena, eina tiesia linija, jam nėra nei praeities, nei ateities.

Keletą paskutinių metų Avinu keliauja Uranas (ir keliaus dar ilgai), todėl tie paskutiniai keli metai Avinui nebuvo lengvi, ne tiek dėl paties Urano, kiek dėl jo neigiamų darinių su kitomis planetomis, ypač Plutonu. Deja, 2014 Plutono įtaka Uranui dar nesibaigs, todėl itin sėkmingų metų tikėtis neverta.

Nuo tada kai Uranas 2011 kovą įžengė į Avino ženklą, jo gyvenimas ėmė netikėtai ir neatpažįstamai keistis, tapo kupinas netikėtų įvykių ir pasirinkimų, dingo stabilumas ir rutina, o kai Uranas Avino ženklą apleis (apytiksliai po 4-5 metų), Avinas suvoks, jog per šiuos ilgus metus jis tapo visai kitu žmogumi. Uranas – netikėtumų, staigių pokyčių planeta, todėl ir toliau jis į Avino gyvenimą atneš cunamius, tornadus, stichijas arba, kitaip tariant, netikėtus ir kur kas dažniau nemalonius nei malonius įvykius. Todėl mano patarimas Avinui 2014 metams būtų – net nesistenkite nieko planuoti. Laimei Avinui polinkis planuoti ir šiaip nebūdingas, taigi jis instinktyviai atsiduos stichijos šėlsmui ir gyvens pagal savo prigimtį – šia diena, o dar geriau – šia akimirka. Svarbiausia sunkiausiomis akimirkomis nepamiršti, kad žmogaus gyvenime nėra nieko statiško ir amžino. Viskas keičiasi ir pakankamai greitai, todėl ir blogi laikai visada praeina, o juos pakeičia geresni. O Urano pokyčiai galiausiai atneš į Avino gyvenimą kitą kokybę. Tiesa tik tiems, kurie tiems pokyčiams pasiduos, priims uraniškus iššūkius. Todėl kiekvieną kartą kai 2014 metais Uranas Avinui pasiūlys naują, didelius pokyčius žadančią progą – pasiūlymą Avinui derėtų priimti, net jei tą akimirką jis neatrodys patrauklus. Vienintelis dalykas, ko Avinas tikrai gali tikėtis 2014 metais – netikėtumai. Uranas 2014 metais ir toliau į Avino gyvenimą neš naujoves ir reikalaus atsikratyti nebereikalingų dalykų.

GALIMYBĖS IR SĖKMĖ. Tai trumpalaikės netikėtos sėkmės laikas, todėl Avinas šiuo periodu gali sėkmingai investuoti į trumpalaikius projektus, tarkim loteriją. Tik verčiau tegul nepersistengia, nes mažai tikėtina, jog laimėtų didesnes sumas. Visumoje Uranas yra planeta, kuri netikėtai atima pinigus, tačiau juos gali ir netikėtai atnešti. Gaila tik, kad dėl Plutono įtakos, Avinui šie metai pažymėti didelės nesėkmės ženklu, todėl kur kas labiau tikėtini nuostoliai nei pelnas.

Iki liepos 16 dienos Avinui palankus laikas namams, šeimai arba kitaip tariant persikraustyti, įsikraustyti, pirkti – parduoti ar renovuoti būstą. O taip pat daugiau laiko praleisti su mama, šeima, kurti šeimą arba kitaip tariant tuoktis. Nors jei jau visiškai atvirai, man norėtųsi ir čia įspėti, kad nepaisant gero laiko visiems, Avinas būtų atsargus ir nesiimtų drastiškų permainų, verčiau keistų ne būstą, o baldus. Jupiteris pirmąjį pusmetį nelinkęs būti Avinui palankus, todėl Avinui pasiūlyčiau daugiau laiko leisti namuose, o pokyčiai ir patys ateis.

Tuo tarpu antroji metų pusė, ypač rugsėjis, spalis bus kur kas palankesnis laikas. Nes nuo 16 dienos prasidės didesnio vaisingumo laikas – puikus laikas vaikams pradėti, kas ypatingai aktualu Avinui, kuris simbolizuoja nevaisingumą. O mano jau minėti du rudens mėnesiai tam ypatingai tinkami. Bet ir ne tik tam, tai laikas, kuomet likimas Aviną tikrai gali apdovanoti, ypač jau minėta finansine išraiška. Blogiausiu atveju tai bus bent jau lengvesni metai finansine prasme nei dveji buvę prieš tai.

Paskutinės dešimt lapkričio dienų tinkamos meilei, ypač mėgstantiems vienkartinius aistringus nuotykius bei linkusiems į neištikimybę. Žinoma, jokiais būdais nerekomenduoju būti neištikimiems, bet vienišas, jaunas Avinas, ilgą laiką gyvenantis tik darbu ir keliomis valandomis miego, tegul pasiima atostogų ir pradeda savaitės kelionę po naktinius klubus ar pan. Atostogoms pasibaigus, toks Avinas pajus, kad vėl tapo aktyviu ir stipriu Avinu kaip ir senais gerais laikas. Tik Avinui vertėtų saugotis venerinių ligų, nes jų tikimybė Avinui visus metus ypatingai didelė.

IŠBANDYMAI IR NESĖKMĖS. Avinui tai ne patys geriausi finansiniai metai. Saturnas, šiuo metu veikiantis žmonijos finansus, Avinus ir toliau kankins finansiniais išbandymais. O Plutonas Avinui gali atnešti rimtas problemas darbe, profesinėje veikloje, siekiant karjeros.

Kaip ypatingai blogą laiką išskirčiau lapkritį, ypač lapkričio 8 – 14 dienas, kadangi tai periodas, kuomet vargšas Avinas gali susilaukti ne tik geležinio likimo kumščio smūgių, bet ir tikros realios agresijos iš aplinkos. Tai sklis tiek iš draugų, kurie atskleis savo tikrą veidą ir išlies ilgai kauptą pagiežą, tiek iš nepažįstamų žmonių. Tai laikas, kuomet slapti priešai žengs į dienos šviesą ir įrodys, jog visiškai pagrįstai Avinas juos gali priešais vadinti. Taip pat tai – traumų, nelaimingų atsitikimų, operacijų laikas. Todėl jei Avinas yra numatęs planinę operaciją, turėtų atlikti ją šiomis dienomis, taip neutralizuos piktą planetų veikimą pats, nes kitu atveju jis bus likimo priverstas tai padaryti ir kur kas blogesnėmis aplinkybėmis, tarkim per automobilio avariją.

Kalbant apie dvasinę būklę, Avinui 2014 metai nebus lengvi. Tokiu metu pasireikš Avino žemiausieji intinktai, paversdami jį tiesiog sužvėrėjusiu kalnų Avinu, kurio elgesys gali būti pakankamai chuliganiškas. Todėl Avinas turėtų sau kasdien priminti, kad jis nėra filmo „Greiti ir įsiūtę“ pagrindinis herojus. Geriau neigiamą energiją realizuoti aktyviai sportuojant, tarkim kasdien greitai laiptais užbėgant į 10 aukštą ar dviračiu užvažiuojant į aukščiausią kalną apylinkėse, išbandant naujas, absoliučiai netradicines sekso pozas.

MEILĖ. Kaip ir minėjau, Avino ženklu keliauja Uranas, kuris ir šiaip nepriklausomam Avinui suteikia dar didesnį nepriklausomybės troškimą, todėl neverta tikėtis, kad jauni ir dar nesusituokę Avinai šiais metais ryšis kurti šeimą, net jei laikas tam ir palankus. Šiais metais Avinas bendraus tik su partneriais, kurie sugebės jo nevaržyti, todėl jei norite susitikinėti su Avinu, pamirškite saugumo jausmą, nedrįskite Avino klausti, kur jis buvo dingęs, ruošiasi eiti ir t.t. Net nekaltas klausimas gali priversti Aviną pajaust virvę ant kaklo. Taigi jei norite sukurti šeimą, verčiau jau paieškokite kito ženklo, nes Avinas dar planuoja kaip reikiant pašėlti ir be įsipareigojimų. Verčiau jau jam tą leisti iki 2019 metų, nes jokia santuoka jo nesustabdys.

Geriausias laikas meilei Avinui kovo 3 – 29 dienomis, kuomet Venera keliaus Avino ženklu. Bei liepos 24 diena, kuomet susitiks danguje Saulė su Jupiteriu ir Avinui veiks meilės sritį. Galima drąsiai teigti, jo šią dieną bus pradėta daugybė mažų „avinėlių“, gali netgi išaugti gimstančių vaikų skaičius, kurio bent vienas iš tėvelių bus Avinas.

Bloga diena meilei gegužės 10 d., nors gal tiksliau būtų sakyti, jog tai bloga diena viskam.

Taip pat, paskutinės dvi metų savaitės tiesiog ypatingai blogas laikas meilei, šiuo metu vyks skyrybos su partneriais, išaiškės neištikimybės, Avinas įsimylės pačius netinkamiausius žmones. Todėl bet kokius meilės reikalus, santykių aiškinimusis ir pan. geriau atidėti geresniems laikams. Ypač blogas laikas bus tam Avinui, kuris užmezgęs meilės romaną su savo vadovu darbe. Tuo atveju neleistinos meilės istorijos skandalingai atsiskleis ir Avinas gali stipriai nukentėti nuo įsiūtusios vadovo antrosios pusės. Ypač tas tinka palaikantiems santykius su vedusiais asmenimis. Beje, tai ir laikas, kuomet Avinas gali patirti, kas yra seksualinis priekabiavimas.

SVEIKATA. Sveikata vis dar nebus stipriausia Avino pusė. Nematyti, jog kankins rimtos bėdos, tačiau migrena gali būti nuolatine palydove, kaip ir nervinė įtampa, nemiga, fobijos ir panašios būsenos. Avinui vertėtų atsisakyti kavos, ją pakeisti žolelių arbata. Dvasiškai silpnesniems Avinams nepakenks pavartoti valerijonų antpilo ar jonažolių preparatų.

Avinas gali pastebėti, kad jau keletą metų po truputi silpnėja jo regėjimas.

Eiti prie įrankių juostos