Konsultacijos

Astrologinis būstas arba namas

http://rozmarino-horoskopai.lt/

Astrologijoje zodiakas arba dangus dalinamas į 12 dalių ir tos dalys vadinamos astrologiniais būstais arba namais.

1 būstas. Pirmasis būstas nurodo žmogaus prigimtinę išvaizdą ir kūno sudėjimą. šis būstas taip pat vadinamas ascedentu ir stipriai įtakoja žmogaus mąstymą, intelektą, ypač jei jame yra bent viena planeta. Jeigu planeta bus pikta, žmogus turės randą arba apgamą galvoje ar veide. Šis būstas valdo galvą ir veidą, tai vyriškas būstas, jo spalva balta.

2 būstas. Tai turto, neturtinės gerovės ir galimybių jas gauti, taip pat laisvės, savivertės, įvaizdžio būstas. Būstas moteriškas, valdo kaklą, spalva žalia.

3 būstas. Valdo brolius ir seseris, trumpas keliones traukiniu, motociklu ar mašina, kaimynus, laiškus, komunikaciją (šiais laikais ir kompiuteris, bendravimas internetu) ir raštą. Būstas vyriškas, valdo rankas, delnus ir pečius, spalva raudonos ir geltonos mišinys.

4 būstas. Tėvas, paveldėjimas, nuosavybė, žmogaus padėtis gyvenimo pabaigoje. Tai labai svarbus būstas, jį reikia atidžiai ištyrinėti. Moteriškas būstas, valdo skrandį, krūtinę, plaučius, spalva raudona.

5 būstas. Palikuonys, azartiniai žaidimai, lošimai, prekyba, rizikingi žaidimai, malonumai, tėvo gerovė, kūrybiškumas. Valdo širdį, nugarą, kepenis, vyriškas, spalva juodos ir baltos mišinys.

6 būstas. Tarnai, pavaldiniai, bendradarbiai, darbo sąlygos, ligos ir fiziniai negalavimai, gyvūnai, dėdės, tetos. Moteriškas būstas, juodos spalvos, valdo žarnyną ir pilvą.

7 būstas. Meilė ir santuoka, vyras arba žmona, visuomeniniai ir atviri priešai, teisiniai reikalai, ginčai, nesutarimai, partnerystė, bendravimas su kitais (ne giminėmis). Vyriškas būstas, valdo juosmenį, strėnas ir inkstus, spalva tamsi, beveik juoda.

8 būstas. Mirtis, taip pat testamentai, paveldėjimas, žmonos ar vyro kraitis ir turtas, kitų žmonių pinigai, mistinės galios. Tai moteriškas būstas, valdo lytinius organus , spalva žalia su juoda.

9 būstas. Ilgos kelionės,taip pat kelionės vandeniu, jūra, kelionės į užsienį be gyvenimas užsienyje, religija, svajonės ir vizijos, vyro ar žmonos broliai ir seserys. Valdo klubus ir šlaunis, vyriškas būstas, spalva žalia ir balta.

10 būstas. Jame matome nagrinėjamojo motiną ir jo garbę, šlovę, amatą ar profesiją. Daug planetų šiame būste nurodo lengvą kelią per gyvenimą. Jis valdo kelius ir sėdmenis, moteriškas būstas, spalvos raudona su balta.

11 būstas. Draugai, viltys, norai, mamos gerovė, muzikalumas. Valdo blauzdas ir kulkšnis, spalva geltona, vyriškas būstas.

12 būstas. Tai asmeniniai ar slapti priešai, liūdesys, kančios, tragedijos ir kalėjimas, užpuolimai, apiplėšimai, ligos, taip pat gyvuliai, tetos ir dėdės iš mamos pusės. Jis valdo pėdas ir kojų pirštus, moteriškas būstas, spalva žalia.

Rafaelis (Tom Robert Cross), pagal kurį iš dalies ir parengiau šią informaciją, pažymi, kad stipriausi yra 1 ir 10 būstai, toliau 11 ir 7 ir 4, tada 2,3, 9 ir 12, ir galiausiai 5, 6 ir 8. Tos planetos, kurios 1 ir 10 būstuose yra labai stiprios ir įtaką daro per visą gyvenimą. tačiau vėlgi 5, 6 ir 8 yra silpnesnė, tačiau gali turėti gilią prasmę.
1,3 ir 9 dar vadinami intelektualiaisiais būstais, čia esančios planetos visada įtakoja mąstymą. Iš savo praktikos norėčiau paminėti, jog pikčiausiai veikia ne 8, o 1, 6 ir 12 būstai. 11 būstas dažniausiai be minėtos informacijos, dar rodo ir mirtį.

Kiekvienas ženklas turi jam priklausančią planetą ir tai vadinama tos planetos būstu:

Avinas yra Marso būstas
Jautis ir Svarstyklės – Veneros
Dvyniai ir Mergelė – Merkurijaus
Šaulys – Jupiterio
Vėžys – Mėnulio būstas
Liūtas – Saulės
Ožiaragis – Saturno
Vandenis – Urano
Žuvys – Neptūno
Skorpionas – Plutono

Jie vadinami būstais, kadangi, kai planetos yra savo ženkle, jos yra kur kas galingesnės ir tampa horoskopo valdovais, kartu su ženklu, kuris yra ascedente.

Eiti prie įrankių juostos