Konsultacijos

Ar man reikia horoskopo?

Jau seniai pastebėjau, kad žmonės dažniausiai labai neteisingai suvokia, kas yra astrologija. Dauguma mano, kad tai burtai, mistika ir pan., net ir man kartais rašo prašydami išburti (prisipažinsiu, visada kaip reikiant įsižeidžiu), o iš esmės, tai pakankamai techniškas darbas, kuris remiasi astronominiais bei matematiniais apskaičiavimais bei statistika.  Mūsuose ir patys astrologai mėgsta šią sritį (tik neaišku, kodėl) mistifikuoti, tačiau su realybe tai neturi nieko bendro. Kam reikalinga astrologija? Elementariai – kad gyventume geriau, todėl suaugusiam, subrendusiam, savo kelią jau pasirinkusiam žmogui vargu ar bus daug naudos iš asmeninio horoskopo, na nebent paprasčiausiam smalsumui patenkinti, pažvelgti į save iš šalies. Jei turite kažkokių konkrečių klausimų, labiau tuomet apsimoka rinktis klausimo nagrinėjimą, nei visą asmeninį horoskopą. Tuo tarpu vaiko tėvams pasidaryti vaiko horoskopą yra be galo naudinga ir dėl dievo meiles, neklausykite, jei kas paisto, kad vaiko horoskopo sudarymas jam pakenks 😀 kaip meldžiamieji, toks baisus dalykas galėtų nutikti? Ar nustos dėl to judėti planetos? Ne, nenustos, jos kaip sukėsi taip ir suksis, ar vaiko horoskopas bus sudarytas ar ne. Aš pati gimdydama savo vaikus sekiau tikslų gimimo laiką ir skubėjau po to susipažinti su vaiko horoskopu, idant sužinočiau, kas gi man gimė 🙂 Tai naudinga, nes žinodami, kad jūsų atžala būsimas menininkas, neversite jo lankyti mokyklos, kurioje ruošia matematikus, o taip pat turėsite galimybę geriau suvokti, kodėl jūsų atžala elgiasi vienaip ar kitaip, padėsite jam pasirinkti sritį, kuri jam atneš sėkmę.

Taip pat nesižavėkite astrologais, kurie asmeniniame horoskope įpina prognozavimo dalykų ar šalia prideda keleto metų prognozes. Tai neteisinga – jūsų prognozė labai stipriai priklauso nuo to, kur jūs būsite savo gimimo dieną (aišku yra ir nepakeičiamų dalykų, tačiau jie neveikia taip stipriai, kad sudarytų prognozės esmę), taigi jei jūsų prognozė sudaryta pagal jūsų gimimo vietą, jums tereikia išvykti į kitą šalį ir galėsite savo prognozę mesti lauk (dar kartą atkreipiu dėmesį, kad būtent per gimtadienį), na nebent astrologas jums yra pažadėjęs tokiais atvejais prognozę koreguoti.  Tada kitas reikalas. Taigi, kam reikalinga prognozė? Juk atrodytų kas iš to, kad kažkas pasakys, jog šiemet išsiskirsiu su žmona ir susilaužysiu koją?  Tačiau esmė tame, kad astrologija nusako ne kažkokius fatališkus įvykius, kurie įvyks ir taškas, o tik didžiausias įvykių tikimybes.  Žinoma, jei žmogus veikia aklai pasiduodamas planetų įtakai, jie ir įvyksta, tačiau žinodamas, kokios blogybės ar gėrybės jo laukia, jis gali savo likimą keisti (ir vėl gi, planetos nuo to suktis nenustos. Kažkodėl drąsiai einame pas šarlatanus koreguotis karmos, nors tai neįmanoma, laimei vienintelis dalykas, kuris nuo tokių korekcijų nukenčia, tai mūsų piniginė, tačiau sąmoningai pajudinti užpakalį ir padėti sau savo rankomis kaip ir tingisi). Kaip tą likimą keisti? Na pirmiausiai sutinkant gimtadienį kitoje vietoje, nors tai tikrai ne visais atvejais reikalinga. Kitas variantas – vengiant veiklos, kuri nesiseks, profilaktiškai tikrinant sveikatą, jei periodas jai nepalankus ir egzortuojant piktą planetos veikimą, kas žmonių kalba tariant būtų dirbtinis situacijos, kurią atneštų piktoji planeta sukūrimas, o kadangi situacija jau yra, ji verčia jus „kentėti“, naujų kančių neatsiranda. Tarkime pasitaiko avaringas, konfliktiškas laikotarpis, kurį lemia aktyvumo, agresijos, impulsyvumo planeta Marsas, ką daryti? Judėti – bėgioti, vaikščioti, sportuoti, svarbu kasdien įveikti, kuo didesnius atstumus, kuo labiau išprakaituoti. Jūsų piktasis Saturnas vienatvės zonoje? Užsidarykite namuose, gyvenkite asketiškai, venkite gyvenimo malonumų ir piktasis senukas nebematys reikalo jus izoliuoti tarkim patalpindamas į ligoninę ar dar blogiau kalėjimą. Jūs norite pagaliau užmegzti nuolatinius santykius, sutikti žmogų, su kuriuo galėtumėte būti kartu? Išnaudokite Jupiterio teikiamas privilegijas. Ir t.t., ir t.t., ir t.t. Ir svarbiausia – jei jau ruošiatės sužinoti sužinoti savo likimą, pasistenkite tai padaryti likus bent mėnesiui iki gimtadienio, kad dar spėtumėte prognozę pakeisti, jei ji bus bloga. Nors dažnai reikia vykti pakankamai toli, todėl niekas nedraudžia prognozės sudaryti ir prieš pusmetį, kad galėtumėte ramiai susiplanuoti tolimesnę kelionę, jei jos prireiks. Ir, beje, tai veikia. Aš pati tai išbandžiau „ant savęs“ ir savo šeimos narių. Tai tikrai veikia.

Ar yra žmonių, kuriems negalima darytis prognozių? Taip, tikrai tokių yra. Jums negalima darytis prognozės, jei jūs negalite realiai žiūrėti į gyvenimą, suvokti, jog niekada nebus tik gerai ir net idealiausiais periodais būna smulkių nesklandumų, o blogieji periodiškai nutinka kiekvieno žmogaus gyvenime, o taip pat, jei esate labai jautrus žmogus ir net mintis apie galimas blogybes, jus visiškai išmuša iš pusiausvyros (nors mano praktika rodo, kad reakcija skausmingesnė būna tik tų, kurie darosi horoskopą pirmą kartą gyvenime). Iš čia ir atsakymas į klausimą, kodėl astrologai prognozuoja blogus dalykus 🙂 Bet juk jei jūsų gyvenime šiuo metu šviečia Saulė, vargu ar jus domėsitės, kas laukia rytoj, jei jūsų santykiai su antrąja puse idealūs, vargu ar norėsite poros suderinamumo. Ir, beje, kalbant apie pastarąjį, kartais klientai replikuoja, bet juk mes susitikinėjame jau keletą savaičių, mėnesių ir kol kas pas mus viskas gerai…Tame nieko keisto, gerbiamieji, juk visi santykiai prasideda gerai, kitaip jų net nepradėtume 🙂 Tačiau šuo gali būti pakastas kur kas giliau ir jį atkasti prireikia netgi santuokos.

Taigi reziumė būtų – likimą keisti galima, ne veltui liaudies patirtis byloja, kad žmogus savo likimo kalvis, tačiau visi pokyčiai prasideda nuo tokio banalaus ir tokio sunkaus dalyko – savęs. Ir čia idealiai tiktų Andriaus Mamontovo daina, kuri tobulai iliustruoja mano žodžius:

https://www.youtube.com/watch?v=adzqMHi8FWA

 

Eiti prie įrankių juostos