Konsultacijos

[:lt]Kovo 3 d. [:]

[:lt][:lt]Vakar rašiau apie skiepus, dalis žmonių ant manęs dėl to supyko. Būna, kad kartais kai kurie grasina, jog daugiau manęs nebeskaitys, bet paprastai patylomis vis tiek skaito. Vienas žmogus sakė, bet tu supranti, kad su tokiais pasisakymais netenki populiarumo, bet aš visad atsimenu savo pijoką kaimyną, kuris gerdavo kasdien ir kai gerieji žmonės bandydavo jį sudrausti ir patarti, jis jiems atsakydavo „pa..jie…bat“. Savotiškai aš jį suprantu, ypač kai kalbama apie mano kaip asmens populiarumą. Todėl šiandien rašysiu dar viena aktualia tema, kuria iki šiol nerašiau, nes tiesiog nepagalvojau, kokiose tamsybėse mes gyvename. Aš labai norėčiau paprašyti gerųjų žmonių niekada nesivadovauti tuo, ką girdėjote kalbant kitus. Jei jums kažkas kelia abejonių, atlikite savo savarankišką tyrimą ir kaip jūs nustebsite, kad kaip taisyklė „kitų kalbos“ su realybe neturi nieko bendro. Ar tai būtų skiepai, ar šių dienų aktualija – Stambulo konvencija. Jūs galite pasiskaityti pačią Stambulo konvenciją, nors paprastai teisės aktų skaitymas ne teisininkams nėra lengvas. Tai aš dabar įdedu detalų išaiškinimą kas tai yra. Jeigu tai jūsų neįtikins, jūs visada galite paskaityti pačią konvenciją. Jūs sakote, kad valdžia jus mulkina, jūs žiūrite įvairius video išaiškinimus tų robinhudų, kovojančių prie valdžią. Bet jūs pabandykite patys įsigilinti į faktus ir patirsite šoką nuo to kaip šlykščiai, naglai, atvirai jums dulkina smegenis tie jūsų didvyriai ir kovotojai prieš valdžią. Niekada nepamirškite, kad galva žmogui skirta ne tam, kad jis su ja valgytų. Daugybė žmonių, ypač moterų Lietuvoje kenčia nuo smurto, nuo persekiojimo. Ir jos negali gauti jokios pagalbos. Mes vis dar gyvename griežto patriarchato režimu, daugeliui vyrų Lietuvoje moteris vis dar yra daiktas. Keletas apgailėtinų frazių teisės aktuose yra neveikiančios. Ir man atrodo, kad prieš Stambulo konvenciją rėkia tik tie, kuriems baisu, kad smurtas Lietuvoje taps baudžiamu.
Beje, o kas dėl kitų lyčių, kitokių šeimos formų tai tas vis tiek ateis ir taps norma. Ateis ir diena kai lyčių išvis nebebus. Mes jau šito nebesulauksime, o gal ir ši civilizacija nebesulauks. bet tokia diena žmonijos istorijoje vis tiek ateis. Sąmoningas žmogus gali priimti visokias gyvybės formas. Jam tai gali nepatikti, jį tai gali šokiruoti, bet jis žvelgs į jas su priderama pagarba. Siaubinga yra tai, kad dalis žmonių vis dar nesugeba nediskriminuoti kitų dėl išvaizdos, dėl piniginės storio, dėl socialinio statuso. Ir man labai liūdna dėl jūsų, ne, ne todėl, kad aš galvočiau, jog jūs blogi žmonės. Aš galvoju, kad visi mes turime tiek gerų, tiek blogų savybių. Liūdna man todėl, kad gyvenimo dėsniai jūs žiauriai dar klupdys kol tuos niekus išmuš iš galvos. Bet jūs tikrai galite to išvengti bandydami pakeisti požiūrį. Žinokite nėra ten tokio dalyko kaip kažkoks karmos krepšelis, kurį su savimi nešatės per gyvenimus. Jūs pradedate gyvenimą nuo balto lapo ir tai ką jūs darote šiandien tai atsilieps jūsų rytojuje. Pakeiskite savo veiksmus bei mintis ir pasikeis jūsų ateitis. Dabar labai madinga teigti, kad va tas anas ten pridirbo neigiamos karmos praeitam gyvenime į valias tai dabar gimė neįgaliu, kad jam ten karma keršytų 😀 Realiai tai nieko panašaus. Jeigu taip pavyzdžiais paaiškinti, ką gi byloja tas budistinis mokymas, tai galima būtų teigti, kad jūs einate į mokyklą ir tam tikroje klasėje visiškai nieko nesimokėte, bėgote iš pamokų, mušėte bendraklasius, girtavote, rūkėte, mokyklos tualete leidotės narkotikus. Ką gi, jus paliko antrais metais, leido jums metus pradėti nuo nulio, bet kadangi jūsų elgesys jau reikalingas specifinių korekcijų tai jus perkėlė į spec. mokyklą. Kuo tikėti, kuo ne, renkatės jūs. Aš tik papasakojau jums vieną istoriją. Ir noriu priminti, kad kol esate gyvas, tol keistis, mokytis tolerancijos niekada nėra per vėlu. Kiekvieną dieną jūs galite pradėti nauju bandymu gyventi kitaip. Tai tikrai neliks nepastebėta.

O dabar pereikime prie šios dienos. Ir tai geras laikas viskam, kas susiję su namais, statybomis, aplinkos puoselėjimu, būstu. Geras laikas chirurginėms grožio procedūroms. Na ten kaip akių vokų pakėlimas ir pan.
Geras laikas pirkti priemones rankdarbiams. Na ten kokius virbalus ir pan.
Šiandien verta įsiklausyti į kitų žmonių patarimus. Visumoje jau pradės jausti Vandenio sezono pasekmės. Aš ir pati matau tai savo klientuose. Žmonės aiškiau apibrėžia savo ribas, darosi pastabesni, atsakingesnės jų reakcijos į kitus. Žmonės pradeda suprasti, kad realybė, scenarijus yra ne vienas ir niekas į priekį neina tik tiesia linija. Džiugu ir tai kad dabartinis Vandenio – Žuvų derinys slopina karingumą, norą pyktis, žmonės labiau brangina savo ramybę nei norą žūtbūt įrodyti savo teisumą. Žmonės nori mokytis naujų dalykų, kiti ieško gilesnio dvasingumo. Žmonės darosi tolerantiškesni, jie supranta, kad pyktis tai išorinė vidinio skausmo ir žaizdų išraiška, tai nėra asmeniška. Galbūt tie pokyčiai dar nėra tokie dideli, kad matytusi masiškai. Bet džiugu, kad dalis žmonių keičiasi, sąmoningėja.

Prastesnis laikas dirbantiems karinėse struktūrose, ypač jauniems be patirties. Gali būti daug baimių, nenoro tarnauti, tai taip vadinamas dezertyrų laikas. Tas pats galioja ir šauktiniams.

Avinas nuobodžiaus. Paskutinė diena Jautyje, jį jau kaip reikiant užkniso sąstingis.
Svarstyklėms šiuo metu bus kur kas svarbesni draugai. Vieni joms atneš naujas galimybes, su kitais įsiliepsnos meilė ar bent jau aistra. Svarstyklėms tai bendravimo laikas.
Skorpionas bus paskendęs mintyse. Viskas čia gerai, žmonių jam ir nereikia. Kitiems tai irgi gerai 😀 Tik reikia nusiteikti, kad tai amžinai nesitęs.

Poryt Marsas iš lėtojo Jaučio pereina į Dvynius. Taigi atidarysime judėjimo ir aktyvumo sezoną. Ypač tai pasijaus nuo kovo 5 d., kuomet Mėnulis keletui dienų įšoks į Šaulį. Tai jau savaitgalį jokie judėjimo ribojimai minios nesustabdys 😀 Merkurijaus – Jupiterio sąjunga apsukas padidins keliais šimtais procentų. Neabejotinai stipriai išaugs noras keliauti. Veneros – Urano teigiamas aspektas vilioja į pasimatymus. Žodžiu, kol kas matome šiokį tokį ar net stipresnį pagyvėjimą ir geresnę nuotaiką. Norėsis lėkti laukais, pilve plasnos drugeliai, norėsis gražintis, puoštis, kvėpintis, save parodyti. Gali kilti minčių pasidaryti kažką ekstravagantiško. Pavyzdžiui, nusidažyti plaukus violetine spalva su baltomis žvaigždutėmis. O gal ir gražu 🙂
Geras laikas užsiimti tokiais dalykais kaip svetainių, puslapių tvarkymas ir pan.
Gali kilti įvairių minčių apie mitybą, gyvenimo būdą. Geras laikas imtis pokyčių 🙂

https://nara.lt/lt/articles-lt/stambulo-konvencija-labiau-nei-smurto-issigastame-savoku?fbclid=IwAR2Q_YKfwBRnxqUgLmfik-t5m4JRkJXm8X6Ata48hckr2dQsSDvShnV-aY8[:][:]

Eiti prie įrankių juostos